تشخیص دوربین مخفی و مداربسته

تشخیص دوربین مخفی و مداربسته یافتن دوربین مخفی

اگر به هر دلیل مشکوک هستید که شخصی شما را توسط دوربین مداربسته کنترل می‌کند و یا می‌خواهید مطمئن شوید که در اطراف شما دوربین مداربسته ای کار گذاشته‌شده است یا نه در ادامه با نکست همراه باشید تا راههای تشخیص دوربین مخفی در منزل با برنامه تشخیص وجود دوربین مخفی و دستگاه سخت افزاری(ردیاب و آشکار ساز دوربین) آموزش دهیم.

شما تحت نظر هستید؟!

شاید این روزها مطرح کردن چنین مسئله ای کمی مضحک باشد اما بارها برای شما پیش‌آمده که نسبت به وجود یا عدم وجود دستگاه‌های شنود و به‌ویژه فیلم‌برداری مخفی و دوربین‌های مداربسته احساس شک کرده‌اید پس چه‌بهتر است اگر بتوانید با گوشی خود به ردیابی دوربین مداربسته مخفی بپردازید و آنها را در صورت وجود تشخیص دهید.

شاید وجود دوربین‌های مداربسته در خیابان‌ها و مراکز خرید امری طبیعی باشد اما آیا وجود آنها در خانه، محیط کار و … که کمی خصوصی‌تر هستند شمارا به فکر فرو نمی‌برد، و جالب‌تر آنکه شما می‌توانید با گوشی هوشمند خود وجود دوربین‌های نظارتی، گوشی‌ها، تبلت‌ها و دوربین‌های در حال فیلم‌برداری را کشف کنید(دوربین یاب منزل)

بررسی فیزیکی محیط برای یافتن دوربین جاسوسی

محیط را به دقت اسکن کنید تا دوربین های ویدئویی مخفی مشکوک را شناسایی کنید.یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شناسایی دوربین‌های مخفی، بررسی دقیق محیط است. جستجوی اینچ به اینچ برای شناسایی دوربین‌های مخفی «مشخص» در اولین قدم مفید خواهد بود.

رایج ترین مکان ها برای یافتن دوربین های مخفی در داخل خانه

 • آشکارسازهای دود
 • کتاب
 • دکوراسیون دیوار
 • پریزهای برق
 • گیاهان رومیزی
 • جعبه های دستمال کاغذی
 • خرس های عروسکی شکم پر
 • کوسن های نیمکت، روی میز و قفسه ها
 • کیس های DVD
 • لامپ های گدازه
 • جعبه تلویزیون دیجیتال
 • پریزهای دیواری
 • نگه دارنده سشوار
 • ساعت دیواری یا زنگ دار
 • قلاب لباس
 • خودکار

رایج ترین موقعیت ها برای قرار دادن دوربین ها و میکروفون های مخفی در فضای باز

 • گیاهان آپارتمانی
 • سوراخ روی درها
 • پشت بام خانه
 • زنگ در بیرون از خانه شما

برخی از اشیاء ممکن است سیم‌ها، چراغ‌ها یا لنزهای مشکوک را نشان دهند که از علائم دوربین‌های جاسوسی مخفی هستند. اگر چند پریز برق یا آداپتور غیرعادی پیدا کردید، فورا آنها را از برق جدا کنید.

در حالی که در کل اتاق قدم می زنید گوش کنید. برخی از دوربین‌های نظارتی با حسگر حرکتی مخفی هنگام کار، صدایی تقریباً نامفهوم ایجاد می‌کنند.

چراغ‌های اتاقتان را خاموش کنید تا دوربین‌های دید در شب مخفی را ببینید

می توانید از اصل کار دوربین امنیتی دید در شب برای پیدا کردن دوربین های مخفی در اتاق خود استفاده کنید. اکثر دوربین های امنیتی مخفی دارای LED قرمز یا سبز هستند. در شرایط کم نور، LED ها چشمک می زنند یا می درخشند.

در شرایط کم نور، LED های اطراف لنز دوربین به طور خودکار روشن می شوند تا نور دوربین ها را تکمیل کنند تا تصاویر دید در شب واضح تولید کنند.برای یافتن دوربین های IP مخفی در شرایط تاریک می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • پرده های اتاق خود را بکشید و چراغ ها را خاموش کنید.
 • بررسی کنید که آیا LED های قرمز چشمک زن یا سبز در اتاق شما وجود دارد.

مهم نیست که چه دوربین های مخفی را می خواهید شناسایی کنید، انواع سیمی یا بی سیم، می توانید از این روش برای تشخیص دوربین های مدار بسته نظارتی در ماشین، فروشگاه ها، اتاق نشیمن، اتاق خواب، خانه و غیره استفاده کنید.

نکته ای که نباید از دست داد: همچنین یک راه آسان برای بررسی روشن بودن دوربین امنیتی است.

از تلفن همراه خود برای یافتن دوربین های مداربسته مخفی استفاده کنید

چگونه دوربین های مخفی را با استفاده از تلفن های همراه آیفون و اندروید شناسایی کنیم؟

بسیاری از کاربران می‌پرسند که آیا می‌توانند از تلفن همراه خود برای یافتن دوربین‌های مخفی استفاده کنند، و پاسخ «بله» است!2 راه آسان و رایگان وجود دارد که می توانید برای پیدا کردن دوربین های مخفی با استفاده از تلفن های هوشمند iPhone یا Android خود حتی بدون آشکارساز استفاده کنید.

راه 1. از یک تماس تلفنی برای بررسی دوربین ها و میکروفون های مخفی استفاده کنید

 • با دوستان یا خانواده خود تماس تلفنی برقرار کنید.
 • در اتاق خود قدم بزنید. نظارت پنهان معمولاً فرکانس رادیویی خاصی را منتشر می کند که در سیگنال تماس تلفنی شما اختلال ایجاد می کند.
 • اگر متوجه شدید تداخل سیگنال در یک مکان یا موقعیت خاص وجود دارد، توقف کنید و این مکان را به دقت بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا دوربین امنیتی مخفی در آنجا وجود دارد یا خیر.

راه 2. برنامه تشخیص دوربین مدار بسته

 • یک برنامه “تشخیص دوربین های مخفی” را روی تلفن های همراه آیفون یا اندروید خود نصب کنید. به عنوان مثال، نرم افزار “Spy hidden camera detector” (apk.) نرم افزار گزینه خوبی است.
 • برنامه را روی تلفن همراه خود راه اندازی کنید. هنگامی که تلفن هوشمند شما به دوربین مخفی نزدیک می شود، نرم افزار آشکارساز یک درخشش قرمز را نشان می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که در نزدیکی سایر انواع سخت افزار با فرکانس رادیویی نیز می درخشد.

بهترین برنامه ها برای یافتن دوربین مخفی

نکته مفید: هنگامی که در سفر هستید و در اتاق هتل اقامت دارید، می توانید یک دوربین امنیتی باتری قابل حمل همراه داشته باشید. می توانید آن را در اتاق هتل خود قرار دهید تا ببینید چه کسی بدون اجازه شما وارد اتاق شما شده است. با نصب یک دوربین امنیتی در اتاق هتل خود، می‌توانید از موارد خود نیز مطلع شوید.

استفاده از ردیاب و سنسور حرفه ای برای تشخیص دوربین مخفی

آشکارسازهای سیگنال RF حرفه ای یا دیگر ردیاب های دوربین مخفی برای مکان یابی دوربین های امنیتی مخفی کاملاً مؤثر هستند.اخبار زیادی گزارش شده است که مردم مدام دوربین‌های مخفی را در خانه‌های اجاره‌ای خود و یا هتل ها پیدا می‌کنند. اگر برای کار یا تعطیلات می روید و یک خانه یا اتاق اجاره می کنید، می توانید دوربین های مخفی را با آشکارساز به سرعت پیدا کنید.

نحوه تشخیص دوربین مخفی با استفاده از ردیاب

 • یک آشکارساز حرفه ای بخرید. قیمت بسیار متفاوت است.
 • دستگاه را روشن کنید و اتاق خود را بررسی کنید تا دوربین‌های فیلمبرداری با سوراخ پنهان را شناسایی کنید.

معمولاً آشکار سازها هنگامی که سیگنالی را تشخیص می‌دهند بوق می‌زنند و هنگامی که به دوربین احتمالی نزدیک می‌شوید یک نشانه صوتی به شما می‌دهند.

لطفاً توجه داشته باشید که آشکارساز دوربین مخفی RF معمولاً فقط نوعی فرکانس را انتخاب می کند. اگر دوربین‌های امنیتی مخفی و سایر اشکالات از فرکانس‌های متعددی استفاده می‌کنند که به سرعت تغییر می‌کنند، ردیاب ممکن است وجود دوربین‌های جاسوسی پنهان را تشخیص ندهد.

خبر خوب این است که افراد بد، دوربین‌های مخفی با سیگنال‌های پیچیده شبکه مکرر نصب نمی‌کنند، زیرا این نوع دوربین‌های جاسوسی مخفی بسیار گران‌تر هستند.

بهترین دستگاه های ردیاب دوربین مخفی

اگر به دنبال یک ردیاب دوربین جاسوسی برای اسکن اتاق خواب، اتاق نشیمن، و سایر مناطق با محدوده وسیع، به خصوص در هتل ها و اتاق ها هستید، می توانید از دستگاهی استفاده کنید که سیگنال RF و تشخیص لنز را با هم ترکیب می کند.

 • می توانید ابتدا تشخیص سیگنال RF آشکارساز دوربین مخفی را روشن کنید و موقعیت ها یا مناطق اصلی را پیدا کنید.
 • پس از آن، می توانید از عملکرد تشخیص لنز برای شناسایی دوربین های مخفی استفاده کنید.
 • یک ردیاب دوربین جاسوسی که 2 عملکرد را با هم ترکیب می کند، مانند تصویر زیر خواهد بود.

برندهای معروفی که چنین آشکارسازهای ضد نظارت حرفه ای را تولید می کنند عبارتند از JMDHKK، Spy Hawk و غیره.

این نوع دستگاه‌های ردیاب دوربین جاسوسی اغلب در تشخیص دستگاه‌های شنود یا شنود و دوربین‌ها در اتاق‌های هتل، اتاق خواب، اتاق جلسات محرمانه، اتاق‌های رختکن و غیره استفاده می‌شوند.

ردیاب دوربین اتاق نشیمن اتاق خواب- یافتن دوربین مخفی

اگر می‌خواهید دوربین حمام یا میکروفون مخفی در حمام یا اتاق‌های لوازم جانبی را اسکن کنید، می‌توانید یک ردیاب دوربین کوچک و سبک مانند زیر تهیه کنید.شرکت های معروفی که این نوع ردیاب های دوربین نور را تولید می کنند Flyeego، KJB Security و غیره هستند.

این نوع ردیاب های دوربین برای تشخیص دستگاه های اشکال در حمام، اتاق های اتصالات یا اتاق های کوچک دیگر مناسب است.استفاده از آن آسان و بسیار کوچک است، بنابراین حمل آن قابل حمل است.

Bathroom Spy Camera Detector - یافتن دوربین مخفی

آینه های اتاق خود را برای یافتن دوربین مخفی بررسی کنید

به یاد داشته باشید که دوربین های مخفی را در آینه های توالت، رختکن یا اتاق های پرو و غیره پیدا کنید. همانطور که ممکن است بدانید، برخی از افراد بدجنس یک دوربین جاسوسی مخفی را در طرف دیگر آینه نصب می کنند که قابل مشاهده است، در حالی که طرف دیگر شبیه یک آینه معمولی است.

چگونه دوربین های مخفی را در آینه پیدا کنیم؟

نکته مفیدی وجود دارد که می توانید از آن برای تشخیص آینه های دو طرفه در اتاق های تزیین، توالت، حمام و غیره استفاده کنید.

 • ناخن خود را روی آینه بگذارید.
 • فاصله بین انگشت خود و آینه را مشاهده کنید.
 • اگر بین انگشت شما و تصویر فاصله ای وجود داشته باشد، این یک آینه واقعی است.
 • اگر انگشت و تصویر شما نوک به نوک را لمس کنند، یک دوربین جاسوسی مخفی در آینه وجود خواهد داشت.

همچنین می توانید با استفاده از این ترفند متوجه شوید که آیا در هنگام سفر دوربین های مخفی در اتاق های هتل شما وجود دارد یا خیر.

از فلاش و چراغ قوه برای یافتن دوربین های مخفی استفاده کنید

یک راه ساده برای تشخیص دوربین های مخفی استفاده از چراغ قوه است (در شرایط تاریک بهترین عملکرد را دارد).

 • چراغ قوه را در اطراف اتاق حرکت دهید.
 • آهسته ببینید و هر موقعیت مشکوکی را از زوایای مختلف بررسی کنید. اگر نور انعکاسی را از یک جسم مشاهده کردید، ممکن است یک دوربین مخفی در آنجا وجود داشته باشد.

اینفوگرافیک : 6 روش ساده برای یافتن دوربین مخفی

اینفوگرافیک : 6 روش ساده برای یافتن دوربین مخفی

اگر یک دوربین مخفی یافتیم چه کاری انجام دهیم

واضح است که دوربین های مخفی بدون اطلاع شما در حال تماشای اتاق شما هستند در هر صورت بهترین کار در جریان قرار دادن افراد مرتبط و متخصص است.

البته قبل از هرکاری اقدام به پوشاندن لنز دوربین با وسایلی مانند چسب برق و یا هر وسیله دیگری بنمایید در ضمن می توانید زاویه دید دوربین را نیز به دیوار یا سقف تغییر دهید یا کلا ان را از جا در بیاورید 🙂

سوالات متداول کاربران در مورد یافتن دوربین مخفی

دوربین های مخفی چگونه هستند؟ شکل ظاهری

دوربین های مخفی در اندازه ها و شکل های مختلف هستند و تقریباً شبیه همه چیز هستند. دوربین‌های جاسوسی مخفی می‌توانند به اندازه سوراخ یا جاکلیدی کوچک باشند و اغلب در دستگاه‌های روزمره ما مانند آشکارسازهای دود، آداپتورها و غیره قرار می‌گیرند.
انواع مختلفی از دوربین های مخفی محبوب در بازار وجود دارد:
– دوربین های جاسوسی درایو فلش USB
– نوع آداپتور برق متناوب
– نوع آشکارساز دود
– نوع رادیوی ساعت

آشکارسازهای دوربین مخفی چگونه کار می کنند؟

اکثر ردیاب های دوربین جاسوسی عمدتاً 2 راه برای یافتن دوربین های مخفی ارائه می دهند:
نورهای بازتابنده لنز دوربین را بررسی کنید (مانند استفاده از چراغ قوه).
پخش RF دوربین را تشخیص دهید. معمولاً آشکارسازها هنگامی که سیگنال را پیدا می کنند، بوق می زنند و به شما هشدارهای صوتی می دهند.

چگونه با رئیس، والدین و همسایگانم که با دوربین های مخفی از من جاسوسی می کنند، رفتار کنم؟

اگر مشکوک هستید که رئیس، والدین یا همسایگان شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهند، می توانید از 6 روش بالا برای یافتن دوربین های مخفی استفاده کنید. اگر دوربین مخفی را پیدا کردید از آن عکس بگیرید و بلافاصله آن را به پلیس گزارش دهید.

قانونگذاری در مورد دوربین های مخفی چگونه است؟

قوانین روش سختگیرانه ای در مورد حریم خصوصی دارند. تحت هیچ شرایطی کسی نباید از دوربین های مخفی برای انجام جاسوسی یا نظارت غیرقانونی استفاده کند. دوربین های مداربسته نیز در مناطق زیر مجاز نیستند:
– سرویس های بهداشتی
– خانه دیگران
– اتاق های رختکن
– رختکن
– سایر زمینه هایی که مربوط به حریم خصوصی شخصی است
قوانین همچنین ایجاب می کنند که مردم نتوانند صدا را از موارد زیر جمع آوری کنند:
– استراق سمع
– ضبط از راه دور
– سایر روش های غیرقانونی ضبط صدا

آیا تلفن همراه می تواند دوربین مخفی را تشخیص دهد؟

اگرچه بی‌خطا نیست، اما می‌توانید از دوربین و سنسور مغناطیس‌سنج گوشی اندرویدی خود برای تشخیص دوربین‌های مخفی و میکروفون یا سایر دستگاه‌های شنود استفاده کنید. … اگر دستگاه خود را به اندازه کافی نزدیک نگه دارید، لنز دوربین گوشی اندرویدی شما نور مادون قرمز را دریافت می کند.

نشانه های دوربین های مخفی چیست؟

در بسیاری از مواقع، نشانه‌هایی از دوربین‌های مخفی، سیم‌های خارج از محل، چراغ‌های کوچک یا لنزهای مینیاتوری هستند. اگر دوشاخه‌های ناشناس را در پریزهای خود پیدا کردید، آنها را از برق بکشید و همچنین محل کار را پیدا کنید.

آیا دوربین های مخفی به وای فای نیاز دارند؟

برای کار با دوربین های امنیتی خانه نیازی به وای فای نیست. دوربین‌های امنیتی خانگی که به Wifi متصل نمی‌شوند را می‌توان به یک دستگاه ضبط یا ذخیره‌سازی اختصاصی و یک مانیتور مشاهده که بخشی از سیستم خودش است متصل کرد تا به روتر یا سرویس اینترنت نیاز نباشد.

آیا کسی می تواند وب کم شما را بدون روشن شدن چراغ هک کند؟

در حالی که چراغ نشانگر می تواند به شما در مورد هک وب کم هشدار دهد، همیشه قابل اعتماد نیست. برخی از حملات پیشرفته وجود دارند که می توانند دوربین لپ تاپ شما را بدون حتی چشمک زدن کنترل کنند. در تئوری، چراغ نشانگر باید سیم کشی داشته باشد تا زمانی که دوربین شروع به ضبط می کند روشن شود

دوربین های مخفی چقدر می توانند ضبط کنند؟

اکثر دوربین‌های مخفی زمان ضبط 1 تا 5 ساعت قبل از اتمام شارژ باتری را دارند، در حالی که برخی از مدل‌ها را می‌توان به پریز برق وصل کرد و برق 24/7 دارند. چیزهایی که به مدت زمانی که یک دوربین مخفی می تواند ضبط کند بستگی دارد، قدرت باتری و حافظه آن (فضای ذخیره سازی) است.

آیا آشکارسازهای دوربین کار می کنند؟

هیچ ابزار “کاملا” موثری برای شناسایی جاسوس وجود ندارد. و برخی از ادعاها مانند این حتی غیرقابل درک است: “دوربین هایی که از دوربین های نوری استفاده می کنند قابل تشخیص نیستند. چه در مکان‌های ناآشنا باشید که مستعد جاسوسی هستند مانند اتاق هتل، اتاق تعویض لباس یا اتاق توالت.

آیا شما روش بهتری برای تشخیص دوربین های نظارتی، مدار بسته و یا مخفی می شناسید?

‫36 نظر

 • منا گفت:

  سلام.وقت بخیر من با اپلیکیشن هیدن camera,بک مورد مشکوک به دوربین پیدا کردم ،که نزدیک دستگاه مودم وای فای تشخیص داده شد،اما مورد پیدا شده رمز ورود داشت و محل رو نمیتونستم ببینم.ممکنه دوربین داخل مودم باشه؟پس چطور تصاویر و ظبط میکنه؟!!

 • yara گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  راجع به کلید های برق ممکنه سوتفاهم پیش بیاد چون اصولا یه سری از این کلید های برق یه نور چشمک زن سبز دارن که ممکنه اشتباه گرفته بشه با لنز دوربین
  درسته؟؟

  • رحمان.قنبرزاده گفت:

   سلام.به عقیده بنده در ابتدا باید دلیلی که ما را وسوسه پیدا کردن دوربین مخفی میکند را پیدا کنیم .مجدد دنبال ابزارهای تشخیص دوربین مخفی باشیم .خلاف نمیکنیم ودنبال هیچ درمانی جهت پوشش تخلفمان نباشیم .ضمن اینکه ورود به حریم شخصی دیگران تحت هر گونه شرایط جرم است .تنها دلیلی که میتواند به حریم خصوصی دیگران ورود کرد ؟ظن وگمان همکاری ویا جاسوسی با عوامل بیگانه ویا دشمن نسبت به دیگری که یا سوابق اینگونه رفتار را دارد ویا اینکه مشکوک ۱۰۰٪،به اینگونه رفتار میباشد.بنده اگر متوجه شوم به مجرد از اینگونه دلایل که وصله تن هر کسی نمیتواند باشد ..یقینا شخصی که دوربین کار گذاشته را یک شخص فاسد وکثیف ومفسد میدانم.

 • حسن گفت:

  سلام از شما خواهش میکنم به من یاد بدین که چه جوری بفهمم هم تو خونه دوربین گذاشتن و اینکه من وقتی با ماشین میرم بیرون درست ۵ یا ۸ نفر میافته دنبالم به هر کسی میگم می خنده ولی من مطمئن مطمئن هستم که میافتن دنبالم تورو خدا برام یاد بدین چه جوری بفهمم. اون کساییکه میان تو ذهنم حفظ کردم میبینم بله میاد .خواهش میکنم بگین من چیکار کنم.

  • رضا گفت:

   سلام خب این مقاله برای جواب دادن به شماست لطفا بخونیدش و امتحانش کنید چه سوالیه

  • yara گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   راجع به کلید های برق ممکنه سوتفاهم پیش بیاد چون اصولا یه سری از این کلید های برق یه نور چشمک زن سبز دارن که ممکنه اشتباه گرفته بشه با لنز دوربین
   درسته؟؟

   • محمد اصغری گفت:

    سلام بله ممکنه و تنها راهش بازکردنشه

  • آشنا گفت:

   سلام. خوبید مشکلتون حل شد.؟ بچه کجا هستید شاید بتونم کمکتون کنم

  • Amir گفت:

   داش توم مثل منی و کسی حرفت رو باور نمیکنه و اینجاس که آدم حس میکنه واقعا تنهاست و هیچکس هم پشت آدم نیست و هرکی به فکر خودشه.هرچی هم میگی به اطرافیانت هی اهمیت نمیدن و فکر میکنن تبر زدی و رد دادی برای چیزی که فقط باید یه آدم مهم بزرگ خیلی پولدار باشی که بخوان اینکارو باهات بکنن از نظرشون 🥲💔

 • سعید علی مرادی گفت:

  خودتونو اذیت نکنید برید دستگاهشو بخرید تضمینی

  • مسعود گفت:

   سلام من هم خونه مطمینم شنود میشه وهم منزل مادرم وهم توسط دوربین لامپی واینه ای زیر نظر هستش من متاهلم مخواهن منو پیش خانوادهام یک فرد بیمار جلوه کنن تا حدودی باهر کی حرف وچیزهایی را که‌ میبینم در میان میگذارم فقط فکر مریضی رو میکنن

   • محمد اصغری گفت:

    سلام و وقتتون به خیر
    اینکه شما چنین احساسی دارید طبیعیه متأسفانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی حریم خصوصی انسان ها به شدت تهدید میشه
    بهتره راه کارهای گفته شده رو در همه نقاطی که چنین احساسی رو دارید انجام بدید تا بتونید اگه خدایی نکرده شنود و یا دوربینی هست پیدا کنید
    فقط فراموش نکنید برای شنوها و فیلم برداری های بلند مدت به منبع برق نیازه بنابراین باید دوربین اتصال برق داشته باشه و همچنین ارتباط نت پس اگه یه کم با هوش باشید و از دستورالعمل های بالا پیروی کنید اگه چیزی باشه پیدا می‌کنید.

 • مستاجر گفت:

  اون حالتی ک با دوربین چک میکنه باید بالاش دایره قرمز چشمک بزنه یا وقتی دوربین باشه چشمک میزنه؟؟؟؟

 • توكلى گفت:

  با سلام و خسته نباشید کنار دریچه کولر عدد نزدیک ٢٠٠ شد و کنار گیتار الکتریک به ٢٠٠٠ رسید اما هر چى میگردم دوربینى پیدا نمیکنم کطفاً راهنمایم کنید

 • زهرا گفت:

  من نصب کردم آلارم هم میده اما متاسفانه چیزی پیدا نمیکنم یا نمیبینم

  • محمد اصغری گفت:

   لطفا روی یک دوبین گوشی امتحانش کنید

  • الی گفت:

   من نصب کردم نویز میده نقطه ی قرمز و عدد هم بالای ۱۰۰ ولی چیزی پیدا نمیکنم

 • roya گفت:

  سلام.من چن وقته فکرمیکنم تو حیاط خونمون دوربین نصب شده ولی به هرکی میگم مسخرم میکنه.میشه یه برنامه دوربین یاب خوب معرفی کنید؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام برنام های زیادی وجود دارن فقط باید سرچ کنید
   در مورد وجود دوربین توی حیاط باید بدونید که یه دوربین به منبع برق نیاز داره ثانیا برای ارتباط به وای فای و یا سیم اتصال و باید حتما دید داشته باشه پس وقت بزارید و وجب به وجب حیاط رو بگردید حتما موفق میشید

  • noname گفت:

   برای اینکه متوجه دوربین بشی از شب استفاده کن . لیزر های داخل دوربین ممکن کمک کنه

  • سعید علی مرادی گفت:

   سلام من یک پیشنهاد واسه اون هایی که فکر میکنن دوربین یا شنود تواتاقشون کار گذاشتن دارم اونم خرید دستگاه لنز یاب و دوربین یاب cc308+ هستش کافی تو اینترنت سرچ کنید و بخرید نمایندگی هاش تو ایران هستش و حتی اینترنتی واستون میفرستند قیمتش هم حدودا ۳۸هزار هستش

 • Mohsen گفت:

  Salam man app hidden camera detector nasb kardam to goshi Iphonam va app ro baz kardam vali vaghti jolo dorbin migiram chizi neshastanon nemideh nemidonam chetori kar miline lotfan bishtar nahve estefadasho tozih dahid mamnon…

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   موقع استفاده از نرم‌افزار معمولاً نور قرمزی از فلش کنار دوربین ساطع می شود. ممکن است این نور در کنار سایر سخت‌افزارها به غیر از دوربین مداربسته نیز ساطع شود ولی باید به عددی نرم‌افزار نشان می‌دهد دقت کرد؛ اگر این عدد بالا ۱۰۰ بود می‌توان گفت در مکان موردنظر دوربین مداربسته وجود دارد.

   همچنین در این نرم‌افزار یک گزینه تحت عنوان IR وجود دارد که محدود به حرکت عمودی می باشد و با استفاده از آن می‌توانید دوربین‌های مداربسته را از طریق خاصیت لومینسانس(luminescence) و مادون‌قرمز شناسایی کنید.

 • saeed گفت:

  لطفا بنده را به یک کارشناس خبره در خصوص استراق سمع و … معرفی فرمایید ممنو

 • Dorita گفت:

  سلام من گوشیم اندروید هستش من این دوربینو دانلود کردم ولی کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید

 • مهدی گفت:

  سلام.من تو گوشی دو سیمکارته ام تلگرام و موبو و پلاس دارم هر کدوم با یه شماره ای.وقتی کسی با شماره موبوی من تماس میگیره و یا پیام میفرسته و میره تو کانتکتهای گوشیم.اون دوتا شماره دیگه هم برای طرف فرستاده میشه؟ پیغام جوین میره برای دوتا شماره ای که نمی خوام کسی داشته باشه؟چون دقت کردم کسی که خیلی پیگیره واسه بدستت اوردن شماره های دیگه ام با شماره های مختلف مزاحم میشه رو شماره موبو.بعدش شماره تلگرامم که هیچکی نداره براش کد لاگین میاد در صورتی که من درخواست ندادم.چطور میتونم شماره های دیگه مو مخفی کنم؟تروخدا زودتر جوابمو بدین خیلی مهمه

  • شهریار گفت:

   سلام نترس شماره های دیگت برای دیگر کانتکتهات نمیره . من خودم شش تلگرام دارم با شماره های مختلف که مشکلی برام درست نکرده پس نگران نباش

 • احمدی گفت:

  با سلام اطلاعات مفصل تر در رابطه با دوربین مخفی و دستگاه شنود و هک گوشی موبایل و حتی سیستم احتیاج دارم اگر ممکن است توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه دهید
  تشکر
  چند پیشنهاد دارم:از هر مکانی موبایل لب تاپ تبلت فلش دستگاه ضبط صدا و ……تهیه نفرمایید.
  با خانواده های مشکوک و ناشناس مراوده نکنید و به هیچ عنوان اجازه حضور در منزلتان را ندید
  بعد از خروج از منزل از قفل بودن درب ها اطمینان حاصل کنید و البته خیلی موارد دیگه که بایستی رعایت کنید
  در صورت مسافرت و رزرو هتل خصوصا در شهرهای مذهبی احتیاط لازم را داشته باشید.
  قبل از اجاره منزل از سلامت روانی و اخلاقی موجر اطمینان حاصل کنید و بعد از چک کردن منزل توسط کارشناسان اسباب کشی کنید

  • محمد اصغری گفت:

   خیلی ممنون چشم حتما در آینده مطالب بیشتری در این ضمینه قرار خواهیم داد

 • آزاد گفت:

  چه جالب

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر سپاس برای حضورتون خوشحالیم که تونستید استفاده کنید

   • Mohammad گفت:

    سلام برنامه های hidden camera detector یا مثل این برنامه ها که تو گوگل پلی هست مورد اطمینان هستن اصلا یا خیر
    یعنی خود این برنامه عکس و فیلم و برای سازنده برنامه نمیفرسته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

   • محمد اصغری گفت:

    سلام وقتتون به خیر
    غالبا این برنامه ها چنین کاری نمی کنن
    ولی بازم چون شما دایما از اون استفاده نمی کنید خطری ندارن این برنامه ها فقط آشکار سازن

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *