سونی به صاحبان VAIO هشدار داد که ویندوز ۱۰ را نصب نکنند

مایکروسافت مدتی است که ویندوز ۱۰ را برای رایانه‌های شخصی در سراسر دنیا ارائه کرده است. میلیون‌ها کاربر ویندوز تا این لحظه به جمع استفاده کنندگان از ویندوز ۱۰ پیوسته‌اند. ولی به نظر می‌رسد که کاربران وایو باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا بتوانند به جدیدترین و بهترین ویندوز مایکروسافت به‌روزرسانی کنند چراکه سونی به‌تازگی اعلام کرده که هنوز درایورهای ویندوز ۱۰ برای محصولات وایو آماده نشده است.

سونی به کاربران وایو هشدار داده است که فعلاً کمی دست نگاه‌دارند تا درایورهای لپ‌تاپ‌های فروخته‌شده به آن‌ها متناسب با ویندوز ۱۰ آماده شوند. درحالی‌که سونی تجارت رایانه‌های شخصی خود را به یک بنیاد سرمایه‌گذاری فروخته است ولی به نظر می‌رسد این شرکت هنوز هم از محصولاتی که قبلاً بانام خود به مشتریان فروخته پشتیبانی می‌کند و حالا می‌خواهد مطمئن باشد که بهترین خدمات به کاربران ارائه می‌شود.

سونی در سایت پشتیبانی خود گفته است:

در حال آزمودن مدل‌های پشتیبانی شده هستیم و نتیجه کار را در اسرع وقت به شما ارائه می‌کنیم. طبق برنامه‌ریزی‌ها اطلاعات مربوط به به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ برای ویندوز ۸ و ۸.۱ همچنین درایورها، نرم‌افزارها و اطلاعات تکمیلی را طبق زمان‌بندی زیر برای سیستم‌عامل‌هایی که به‌طور اورجینال روی رایانه‌های شخصی نصب‌شده‌اند ارائه خواهیم کرد.

در حال حاضر درایورهای موردنیاز برای لپ‌تاپ‌های وایو در دسترس نیستند ولی شرکت در تلاش است تا مهرماه آن‌ها را برای دستگاه‌هایی که به‌طور پیش‌فرض روی خود ویندوز ۸.۱ داشته‌اند آماده کند. از سوی دیگر کاربرانی که دستگاه‌هایی با ویندوز ۸ اورجینال دارند باید کمی بیشتر صبر کنند چراکه طبق برنامه زمان‌بندی درایورهای موردنیاز آن‌ها آبان ماه عرضه خواهد شد.

متأسفانه اگر لپ‌تاپ شما ویندوز ۷ اورجینال دارد درایوری برای پشتیبانی از لپ‌تاپ شما ارائه نخواهد شد. حداقل هنوز که زمان‌بندی مشخصی برای پشتیبانی از دستگاه‌هایی با ویندوز ۷ اورجینال ارائه نشده است و فقط شرکت سونی اعلام کرده که در ماه اوت اطلاعاتی در مورد محدودیت‌ها و مسائل مرتبط با کاربران ویندوز ۷ ارائه خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *