بروزرسانی گوشی اندرویدی – آپدیت اندروید

آپدیت اندروید و به روز رسانی اندروید ارتقا اندروید

آپدیت کردن و بروزرسانی گوشی کاری مهیج و هیجان انگیز برای اکثر کاربران اندروید است زیرا با ظاهر و ویژگی هایی جدید همچنین کارایی و عملکرد بهتر و بالاتری همراه است.دستگاه های اندرویدی به طور معمول کاربران خود را از بروزرسانی های جدید آگاه می کنند اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی این کار به تأخیر و تعویق بیفتد.

اگر نسخه های جدیدتر از نسخه فعلی گوشی تان به بازار آمده و شما تا به حال نتوانسته اید آن را نصب کنید با نکست همراه باشید تا بروزرسانی سیستم عامل اندرویدتان را به درست ترین و بهترین شیوه به شما بیاموزد.

پشتیبان گیری قبل از آپدیت و بروزرسانی گوشی:

قبل از آپدیت اندروید و برنامه هایتان لازم است که حتماً نسخه پشتیبانی از اطلاعاتتان بصورت ذخیره داشته باشید.

روزرسانی سیستم عامل اندروید کاری آسان و بدون مشکل است اما گاهی ممکن است در حین بروزرسانی مشکلاتی ایجاد شود بنابراین برای رفع خطرات احتمالی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.برای تهیه نسخه پشتیبان شما می توانید به صورت دستی اطلاعاتتان را داخل کامپیوتر یا رم ذخیره کنید همچنین می توانید از منوها و گزینه های خود گوشی که به صورت اتوماتیک عمل بک آپ گیری را انجام می دهید استفاده کنید.

مزیتی که این روش نسبت به روش دستی دارد این است که شما در روش دستی فقط داده هایتان را جا به جا می کنید اما در روش اتوماتیک تمامی رمزها و تنظیمات اعمال شده روی گوشی حفظ خواهد شد و در صورت موفق بودن عملیات آپدیت سیستم عامل تمامی تنظیمات نسخه قدیم روی نسخه جدید اعمال شده و شما نیازی به دوباره تنظیم کردن آن ندارید.

آپدیت اندروید:

برای به روز رسانی سیستم عامل گوشی خود کافی مراحل زیر را به صورت گام به گام طی کنید البته ممکن است در گوشی های مختلف متفاوت باشد

۱-رفتن به تنظیمات گوشی

برای بروزرسانی نسخه اندروید دستگاهتان وارد پنجره تنظیمات گوشی شوید.

برای دسترسی به پنجره تنظیمات می توانید آن را بین برنامه های نصب شده روی گوشی پیدا کنید که اکثراً به شکل چرخ دنده است و یا از قسمت اعلانات نوار کشویی را به سمت پایین کشیده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.اینکه آپدیت جدیدی از اندروید موجود است یا خیر توسط خود گوشی تشخیص داده می شود تنها در برخی دستگاههای سامسونگ نیاز است که آنها را با استفاده از کابل به یک سیستم کامپیوتری متصل نموده و آپدیت سیستم عامل را از این طریق انجام داد.

۲- انتخاب گزینه About یا در مورد گوشی

بعد از وارد شدن به پنجرهٔ تنظیمات گوشی خود نوار لغزاننده و یا اسکرول خود را به سمت پایین بکشید و گزینه about….. را انتخاب کنید.

گزینه about اطلاعاتی را در مورد گوشی و سیستم عامل اندرویدتان به شما می دهد مانند نسخه اندروید، مدل گوشی، نرم افزارها، بروزرسانی ها و… .

۳-انتخاب گزینه آپدیت های سیستم

این گزینه اکثراً آخرین گزینه در پنجره تنظیمات همهٔ گوشی هاست و بسته به مدل گوشی به نام های about tablet یا about phone و یا about device شناخته می شود. بعد از انتخاب گزینه about پنجره ای برایتان نمایان می شود برای بروزرسانی اندروید (در صورت موجود بودن نسخه جدید)و یا نرم افزارهای گوشی تان گزینه system update یا software update را انتخاب کنید.

دکمهٔ check now را بزنید. گوشی شما آخرین آپدیت های موجود و در دسترس را پیدا خواهد کرد.

موجود بودن نسخه جدید نرم افزارها و سیستم عامل ها به سازندگان و ارائه دهندگان آن ربط دارد و بروزرسانی های جدید اکثراً برای تمامی دستگاه ها و همیشه در دسترس و موجود است.

در صورتی که آپدیت جدیدی برای دستگاه شما موجود باشد، دستگاه شروع به دانلود می کند. آپدیت ها و مخصوصاً آپدیت اندروید دارای حجم زیادی است و ممکن است دانلود کردن آن مدت زمانی طول بکشد.در این مرحله نکته ای لازم به ذکر است اینکه دستگاه شما باید به شبکه وای فای و اینترنت متصل باشد تا بتواند فایل های موجود را دانلود و بروزرسانی گوشی را انجام دهد.

۴-اتمام کار و راه اندازی مجدد

بعد از دانلود فایل ها دستگاه نیاز به restart شدن و آماده شدن برای نصب اطلاعات جدید دارد به همین منظور بعد از اتمام دانلود دکمهٔ restart & install را بزنید.

نصب داده های جدید ممکن است چندین دقیقه طول بکشد به همین دلیل برای نصب کامل و به وجود نیامدن مشکلی در حین نصب، گوشی خود را به شارژر متصل کرده و از ذخیره برق و باتری آن اطمینان کامل پیدا کنید و بعد مراحل نصب را انجام دهید.

اگر در حین نصب باتری گوشی تان تمام شده و گوشی خاموش شود عملیات بروزرسانی به صورت ناقص انجام شده و ممکن است که جدا از نصب نشدن سیستم عامل جدید سیستم عامل قبلی تان از بین رفته باشد و گوشی تان را دچار مشکلاتی کند بنابراین حتماً در حین دانلود و نصب سیستم عامل گوشی تان را به شارژر متصل کنید.

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

زمانی که مراحل نصب پایان یابد گوشی شما آماده به کار می شود و شما می توانید محیطی زیباتر با نرم افزارهایی جدید و به روز را مشاهده و از آن لذت ببرید.

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند؟

آپدیت اندروید - بروزرسانی گوشی اندرویدی 2022 + فیلم

همانطور که می‌دانید آپدیت سیستمی اندروید برای گوشی‌های مختلف بسیار متفاوت عرضه می‌شود بعضی‌ها چند بار در سال و بعضی ها چند سال یکبار و بعضی ها بسیار به ندرت اگر شما هم از دسته سوم هستید و هنوز آپدیت بالاتری برای گوشی شما عرضه نشده است این قسمت ممکن است به شما در درک بهتر اینکه چرا هنوز برای گوشی شما آپدیتی  ارئه نشده است کمک کند.

رفع مشکل اندروید – حل ۲۰ خطای معمول در اندروید

کارخانه های تولید سخت افزار گوشی‌ها مانند سامسونگ، HTC و … برای اینکه سیستم عامل اندروید بر روی گوشی‌هایشان به خوبی اجرا شود باید برای هر مدل گوشی که تولید کرده اند راه‌انداز و درایور Driver مخصوص آنها را طراحی کنند که اغلب متن باز نیستند و اشخاص قابل به روز رسانی آنها نیستند بنابرین فقط شرکت های سازنده می‌توانند درایور های هر نسخه اندروید آن هم برای همه مدل‌های خود را به روزرسانی کنند .

گوگل فقط می‌تواند نسخه جدید اندروید را ارائه کند و این شرکت‌های سازنده گوشی‌ها هستند که باید آپدیت جدید اندروید را بر روی گوشی خود سازگار کنند.

تغییرات فقط محدود به درایور نمی‌شود بیشتر گوش‌های اندرویدی بعد از هر آپدیت نیازمند تغییر در رابط کاربری و تعداد از برنامه های کاربردی خود هستند تا اپدیت جدید بتواند به خوبی کار کند. در نهایت همه اینها برای شرکت سازنده گوشی هم زمان بر و هم هزینه بردار است و به همین دلیل است که تعدادی از اپدیت ها خیلی دیر عرضه می‌شوند و یا حتی عرضه نمی‌شوند.

علاوه بر همه اینها بعضی از نسخه های اندروید نیازمند تعداد سخت افزار جدید یا نیازمند سطح خاصی از توانایی های سخت افزاری است که تعدادی از گوشی‌ها فاقد آنها هستند بنابراین چنین گوشی‌هایی توانایی ارتقا به نسخه جدید اندروید را ندارند و باید از خیر به روزرسانی آنها گذشت البته افرادی هم هستند که با روت کردن و رام سفارشی امکان اپدیت را فراهم میکنند که همه خیلی خوب می‌دانند چنین روش‌های هیچ وقت صد در صد تضمینی نیستند و خیلی هم خوب کار نمی‌کنند.

سوالات متداول کاربران در مورد آپدیت اندروید (android update)

نسخه اندروید من 4.4 هستش آیا به روز رسانی جدید دریافت می‌کند؟

این سوال یکی از پرتکرار ترین سوال مخاطبان در زمینه به روز رسانی اندروید های قدیمی است به همین دلیل لازم است چند نکته را در این زمینه یادآوری کنیم
– با هر آپدیت جدید و نسخه جدید اندروید از طرف گوگل تمامی شرکت های سازنده گوشی باید نسخه اندروید جدید را برای همه دستگاه های خود آماده و اعلام کنند که این فرایند کاری زمانبر و بسیار پر هزینه است به همین دلیل است که شرکت هایی مثل سامسونگ فقط گوشی های پر طرفدار و پرچم دار خود را به نسخه های جدید اندروید مجهز می‌کنند
– با ارائه نسخه های جدید اندروید نیاز به سخت افزارهای جدید و قدرتمندتر بسیار طبیعی است به همین خاطر است که تعداد زیادی از گوشی ها به دلیل ضعیف بودن سخت افزار و یا عدم داشتن یک قطعه خاص از گرفتن اپدیت و به بروزرسانی گوشی ناتوان هستند.
– با توجه به پر هزینه بودن بروز رسانی اندروید برای هر گوشی غالبا شرکت هایی مثل سامسونگ و ال جی که تعداد زیادی گوشی دارند از آپدیت همه آنها سرباز می‌زنند و در مقابل شرکت هایی مثل نوکیا که فط چند برند دارند سعی می‌کنند همه آنها را به روز نگه دارند.
– با توجه به توضیحات بالا گوشی های قدیمی که آندروید نسخه 4 و 5 و حتی 6 دارند به احتمال زیاد دیگر هیچگاه اپدیت اندروید بالاتری دریافت نخواهند کرد، و تنها راه حل موجود استفاده از رام سفارشی است که آنهم مشکلات خاص خود را دارد، برای توضیحات بیشتر می‌توانید به مقاله آپدیت دستی اندروید با firmware یا ROM مراجعه فرمایید.

آیا با اپدیت گوشی اطلاعت آن پاک می‌شود؟

اگه بروزرسانی گوشی از طریق خود گوشی انجام بشه خیر مشکلی پیش نمیاد و با خیال راحت می‌تونید به روز رسانی کنید البته توصیه میشه که حتما یه پشتیبان تهیه کنید و سپس اقدام به بروز رسانی کنید. در بیشتر مواقع استفاده از رام های سفارشی و اپدیت دستی منجر به پاک شدن همه داده ها میشه.

آیا برا به روز رسانی گوشی سامسونگ نرم افزار خاصی وجو دارد؟

بله شما به راحتی می توانید با استفاده از Samsung Kies – آپدیت دستی اندروید گوشی های شرکت سامسونگ را انجام دهید برای دانلود نرم افزار ارتقا اندروید می توانید از سایت های ایرانی دانلود نرم افزار استفاده کنید.

در گوشی من پیغام اکنون بروز شود نمایش می‌دهد چه کار کنم؟

وقتی گوشی شما پیغام اکنون بروز شود نمایش داده می‌شود بدین معنی است که فرایند دانلود فایل های ارتقا اندروید تمام شده و آماده دریافت آخرین نسخه اندروید می‌باشد، بنابراین بر روی دکمه بزنید تا فرایند کامل شده و گوشی update شود.

آیا برای به روز رسانی برنامه های گوشی باید نسخه سیستم عامل را ارتقا دهیم؟

در کل خیر برای به روز رسانی برنامه های گوشی کافی است به playstore مراجعه کنید و در قسمت برنامه های من گزینه آپدیت را انتخاب کنید، ولی اگر منظور شما به روز رسانی برنامه های مخصوص نسخه جدید آندروید است بله برای دریافت برنامه های جدید و امکانات جدید نسخه های آندروید بالاتر باید به آن نسخه اپدیت کنید

آپدیت از طریق اینترنت پر سرعت و باطری کامل

دانلود آپدیت اندروید ممکن است کمی طول بکشید که بهتر است حین به روزرسانی گوشی از اینترنت پر سرعت و حتی المکان از Wifi استفاده کنید، نکته مهم دیگر پر بود شارژ گوشی است، چنانچه در حین فرایند بالا بردن اندروید گوشی باطری شما تمام و گوشی خاموش شود ممکن است دیگر هرگز نتوانید از گوشی خود استفاده کنید، بنابراین این دو نکته را حتما رعایت کنید.

آیا ارتقا اندروید گوشی روت شده امکان پذیر است؟

بله آپدیت اندروید گوشی های روت شده با ابزارهایی مانند SuperSU و Magicdisk میسر است که توضیح آنها از حوصله این متن خارج است ،

چگونه بفهمم که اخرین نسخه اندروید ارائه شده برای گوشی من چیست؟

برای اینکه بدانید آخرین نسخه ارائه شده اندروید برای بروزرسانی تلفن همراه تان کدام نسخه است بهترین راه رفتن به تنظیمات گوشی و قسمت آپدیت آن است اگر بر روی دکمه بررسی به روز رسانی کلیک کنید در صورت وجود نسخه جدید به شما اطلاع داده خواهد شد، اما اگر به هر دلیل به دنبال اطلاعات دقیق تر هستید باید به سایتشرکت سازنده گوشی خود رجوع کنید

اندروید ۱۲ برای چه گوشی هایی می آید؟

اندروید 12 فقط در دستگاه های اندرویدی منتخب در دسترس است. برخی از دستگاه های اندرویدی که به تازگی منتشر شده اند با سیستم عامل 12 از پیش بارگذاری شده، عرضه خواهند شد.
اگر دستگاه شما از نسخه اندروید قدیمی‌تری استفاده می‌کند، می‌توانید مرتباً صفحه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را بررسی کنید تا ببینید آیا آخرین به‌روزرسانی برای دستگاه شما موجود است یا خیر. هر سازنده تعیین می‌کند که کدام دستگاه‌ها را به‌روزرسانی کند و برنامه‌ریزی آن چگونه باشد.

چگونه اندروید گوشی را پایین ببریم ?

قبل از هرچیز باید بدانید که بازگشت به نسخه قبلی اندروید معمولاً توصیه نمی شود، اما غیرممکن نیست.برگرداندن نسخه اندروید فرآیندی نیست که به طور رسمی توسط سازندگان پشتیبانی شود. انجام این کار آسان نیست، ممکن است گارانتی شما را باطل کند، و به طور بالقوه می توانید دستگاه خود را خراب کنید. شما نباید این کار را امتحان کنید مگر اینکه تجربه تغییر نرم افزار دستگاه خود را داشته باشید.

آیا باید همه بروزرسانی گوشی اندروید را نصب کنیم؟

بله ، ممکن است به روز رسانی ها ی مختلفی برای گوشی شما توسط نوتیفیکیشن اطلاع داده شوند و باید بدانید که گوشی شما به همه این اپدیت های نیازمند است، تعدادی از این update ها مربوط به اپدیت های امنیتی و رفع ایراداتی است که تازه کشف شده اند و در صورت عدم دریافت ممکن است با مشکل مواجه شوید.


سایر منابع در مورد آپدیت اندروید

دوستان زیادی در مورد عدم دریافت به روزرسانی گوشی خود سوال پرسیده اند و لازم است چند منبع مفید در این مورد معرفی کنیم.

چرا گوشی آندرویدی آپدیت جدید را دریافت نمی کند و چه باید کرد؟

چرا برای گوشی من هنوز آپدیت ارائه نشده است؟

چگونه اندروید گوشی خود را ارتقا دهم

توضیح شرکت سامسونگ در مورد گوشی هایی که نسخه ۸ اندروید را دریافت می کنند و گوشی هایی که دیگر آپدیت ۸ را دریافت نخواهند کرد.

‫451 نظر

 • darya گفت:

  سلام من واووی دارم که اندروید 4 هست و هیچی رو نمیتونم دانلود کنم و اینکه من سیمکارت یا رم هم ندارم و هنوز در قسمت آپدیت نخسته جدیدی نیومده و میخواستم رام کنم ولی از خیلیا پرسیدم گفتن که باعث خرابی میشه میخواستم بدونم باید چیکار کنم ممنون میشم بهم بگید

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   اگه کامنت ها رو بخونید توضیحات کاملی در مورد این مشکل دادیم
   لطفا مطالعه بفرمایید،
   بله رام کردن ممکنه باعث ایرادات حادی در گوشی بشه ولی نکته مهم اینکه با اپدیت به نسخه بالاتر اتفاق آنچنانی در گوشی شما رخ نخواهد داد به نظر بنده به ریسکش نمی ارزه

 • علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  مبایل من گلکسی ‌g5 ۲۰۱۵ هست و اندرویدش پنجه
  میتونم اپدیتش کنم یا خیر؟
  یه تبلت گلکسی tab a هم دارم که اونم اندرویدش پنجه
  میشه اپدیت کرد یا خیر؟

 • ادوین گفت:

  سلام خسته نباشیدممنون از سایتتون.ایا گوشی شیاوومی ردمی نوت سه ،که اندروید پنج هست رو میشه به اندروید شیش ارتقا داد؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام بله تو سایت جی اس ام عناون کرده تا اندروید 6 رو پشتیبانی میکنه

   • ادوین گفت:

    خیلی ببخشید عذر میخام میشه لینکشو بهم بدین.ممنون

   • محمد اصغری گفت:

    خواهش می کنم
    Xiaomi Redmi Note 3
    همون اول صفحه بغل عکس گوشی اینونوشته
    Android 5.1.1, up to 6.0.1, MIUI 9.5

 • M گفت:

  اندروید 5 رو میتونم ب6 ازاقا بدم؟😕

  • محمد اصغری گفت:

   سلام این بستگی به گوشیتون داره و مدلش لطفا مدل و نوع گوشیتون رو قید بفرمایید

 • فرزانه گفت:

  سلام وقتتون بخیر گوشی من j2 praim هست وقتی میزنم که نسخه اندروید جدید رو پیدا کنم میزنه جستجو با خطا مواجه شد چطور مشکلشو حل کنم و آیا بروزرسانی جدیدی برای این مدل داده یا نه الان اندرویدش ششه

  • محمد اصغری گفت:

   سلام آخرین نسخه ای از اندروید که برای j2 praim منتشر شده Android 6.0.1 “Marshmallow”; TouchWiz هستش و وقتی نسخه جدیدتری از طرف شرکت منتظر نشده امکان اپدیت طبیعتا وجود نداره

   • Ghodsi گفت:

    سلام گوشی من j320 هستش میتونم از اندروید 5.1 ب 6 ارتقاع بدم و راستی چرا گوشیم بعد تعمیر سرعت عمل کردش پایین امده چیکار باید بکنم. اگه راهنماییم بکنید ممنون میشم. تشکر

 • تینا گفت:

  من گوشیم a10s هستش نوتیف بروزرسانی برام اومده ولی وقتی میزنم و گوشی خاموش روشن میشه ولی میرنه سیستم بروز نشد از یک مرکز سامسونگ دیدن کنین

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر دلایل زیادی ممکنه وجود داشته باشه برای این مشکل تو آپدیت اندروید من پیشنها میدم همه موارد زیر رو کنترل کنید

   • بررسی کنید ببیند فضای کافی برای نصب دارید . ممکنه حافظه تون پر باشه و امکان نصب نباشه
   • اتصال به اینترنت پر سرعت و استیبل. ممکنه اتصال ضعیفتون باعث مشکل در دانلود آپدیت بشه
   • داده ها و کش برنامه گوگل پلی رو پاک کنید
   • اگه با روش های بالا درست نشد بازگشت به تنظیمات کارخونه میتونه کمک کنه
 • عرشیا گفت:

  سلام
  می شه شرکت بروزرسانی نیاره ولی از طریق دستی آمدیت کنیم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام بله می تونید به صورت دستی آپدیت کنید ولی ما توصیه میکنییم این کار رو نکنید چون تو 90 درصد مواقع گوشیتون دچار اشکال عدیده میشه

 • مرادی گفت:

  سلام گوشی من A20s هستش و تا به حال بروزرسانی نشده و هرچی هم میزنم روی آپدیت ، مینویسه گوشی شما بروز است. چکار کنم؟

 • مرادی گفت:

  سلام گوشیم A20s هستش ولی تا به حال بروز رسانی نشده. هرچی هم میزمم رو آپدیت ، مینویسه گوشی شما بروز است. چکار کنم؟

 • احمد چلاسی گفت:

  سلام گوشی من گلکسی S4 هست اندروید ۴.۲.۲ هرچی مزنم اپدیت مینویسه گوشی شما بروز است چیکار کنم اپدیت رشه

  • محمد اصغری گفت:

   سلام دوست خوب من
   اگه متن رو بخونید توضیح دادیم که گوشی شما اپدیتش توسط شرکت سازنده متوقف شده و منتظر به روز رسانی نباشید

   • عرشیا گفت:

    سلام
    می شه شرکت بروزرسانی نیاره ولی به صورت دستی آپدیتش کرد؟

   • محمد اصغری گفت:

    سلام بله می تونید به صورت دستی آپدیت کنید ولی ما توصیه میکنییم این کار رو نکنید چون تو 90 درصد مواقع گوشیتون دچار اشکال عدیده میشه

 • Jj گفت:

  سلام گوشی من A20s هست بروزرسانیش کردم ولی مشکل داره مثلا ماشین حساب نمیاره آیا میتونم به نسخه قبلیش برگردونم یا دوباره همین نسخه جدیدو نصب کنم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر
   در مورد رفتن به نسخه قبلی باید خیلی دقت کنید و آموزش ببینید که توصیه نمیکنم اما در مورد آپدیت مجدد تو مطب توضیح دادیم که چطوری کش گوگل سرویس رو پاک کنید

 • سایه گفت:

  سلام
  گوشی من گلکسی آ پنج هست. اندرویید چهار و چهار…نمیتونم ایسنتاگرام بالا نصب کنم. به نظرتون میتونم با بالا بردن اندرویید، این مشکل رو حل کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و وقتتون به خیر
   اول اینکه گوشی شما اخرین نسخه سیستم عامل خودشو داره و به صورت رسمی دیگه اپدیتی براش نمیاد و تنها راه شما رام سفارشیه که توصیه نمیشه
   برای حل مشکل اندرویدتون می تونید به سایت instagramha.ir برید و نسخه مخصوص سیستم عامل خودتونو دانلود کنید. البته می تونید از نسخه وب یا لایت هم استفاده کنید که امکانات خوبی دارن

   • سایه گفت:

    یک دنیا ممنون از راهنمایی تون 💐

   • محمد اصغری گفت:

    خواهش می کنم خیلی خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم

 • رکسانا گفت:

  سلام گوشی من a02sهستش اپدیت اندروید11داره ولی ردش میکنم میترسم بااپدیت مشکل ایجادبشه برای گوشی ایاواقعا اینجوری؟؟؟چون یسریامشکل داشتن

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه پیغام آپدیت رو خود گوشی میده هیچ مشکلی نیست و با خیال راحت اپدیت کنید بعضی از این آپدیت ها امنیتیه و برای گوشیتون ضروریه

 • محمد گفت:

  سلام خسته نباشید… گوشی من کور پرایم هست با اندروید 4.4.4 آیا اندروید بالاتری برای من وجود داره؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام رک و بی پرده میگم خیر
   برای توضیحات بیشتر کامنت ها رو بخونید

 • محمد گفت:

  سلام خسته نباشید…گوشی من گلکسی کور پرایم هس اندرویدمم 4.4.4 آیا اندروید بالا تری برای گوشی من وجود داره؟

 • فرشید گفت:

  سلام، گوشی من سامسونگ a20 2019 هستش که روی اندروید ۹ مونده و اپدیت نمیشه، ممنون میشم اگه یه راهکار ارائه بدین.

  • محمد اصغری گفت:

   سلام طبق اعلام سایت رسمی ساسونگ گوشی شما آپدیت 11 اندروید رو به همراه One UI 3.1 خواهد گرفت اگه تا حالا گوشی شما به صورت خودکا این پیغام رو نداده ممکنه دو حالت داشته باشه اول اینکه سامسونگ تا حالا برای نسخه شما اپدیت رو اماده ارائه نکرده که در این صورت باید منتظر بمونید و یا اینکه گوشی شما اعلان آپدیت رو براتون نمیاره که در این صورت هم با روش گفته شده در متن و فیلم موجود می تونید گوشی رو مجبور به بررسی مجدد کنید لطفا متن رو کامل بخونید و مراحل رو انجام بدید

 • نازنین گفت:

  سلام. گوشی من A42. چطور می‌تونم بدون وای‌فای اندروید رو ارتقا بدم؟ تو تنظیمات وای‌فای مسیری برای غیرفعال کردنش پیدا نمی‌کنم. ممنون می‌شم راهنماییم کنید.

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر
   یه سوال: چرا نمی خواید از طریق وای فای آپدیت کنید؟ یادتون نره که اینترنت وای فای هم سریعتر و هم پاییدار تره و توصیه میشه از وای فای استفاده کنید.
   برای اپدیت از طریق داده گوشی می تونید داده هاتون رو روشن کنید و به قسمت اپدیت برید و دکمه check for update رو بزنید همین

 • زارع گفت:

  باعرض سلام.من مدل گوشیم گلکسی گرند دو هست میخواستم اندرویدشو بروز کنم که متاسفانه تو دستگاه نسخه بروزش نیست.من چیکار باید بکنم که بتونم اندرویدم رو بروزرسانی کنم؟ ممنون ازراهنماییتون

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر طبق اعلام رسمی سامسونگ آخرین سیستم عاملی که برای گوشی ما ارائه شده Android 4.4.2 “KitKat” است و دیگه بعد این نسخه هیچ آپدیتی دریافت نخواهید کرد. تنها راه اپدیت شما به نهایتا یک یا دو نسخه بالاتر استفاده از کاستوم رام هست که بنده توصیه نمیکنم چون به شدت احتمال خراب شدن گوشیتون هستش

 • مهدی گفت:

  سلام هر وقت اندروید ۱۲ آوردن می تونم نصب کنم نام گوشیa72.

 • مهدی گفت:

  سلام هر وقت اندروید ۱۲ آوردن می تونم نصب کنم نام گوشیa72

 • محمدرضا گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ گلکسی جی ۵ پرایم هستش و چطور میتونم به تلویزیون ال جی ال ای دی مدل ۴۳LK5100PLB متصل کنم!؟ تلویزیون از اون رسیور سر خود ها هستش!؟ ممنون

 • امیر گفت:

  سلام، آیا امکان ارتقا galaxy s6 به اندروید ۷ وجود دارد؟

 • مانی گفت:

  سلام خوبید.من میخام اندرویدم رو ارتقا بدم ولی میترستم که برنامه های تبلتم پاک بشه.برای جلوگیری از این مشکل باید چیکار کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه ارتقا از طریق منوی تنظیمات خود گوشی باشه مشکلی نیست
   اطلاعت وقتی پاک میشه که شما از رام های سفارشی استفاده کنید البته توصیه میکنیم حتما از اطلاعاتتون پشتیبان بگیرید که خیالتون راحت شه

 • امیرعلی گفت:

  سلام من گوشیمa2هستش اندرویدش ۸ هست چطوری اندرویدشو ارتقا بدم تا بشه ۱۰

 • محمد گفت:

  سلام گوشی من ایسوس هست zenfone 3 ze552kl و اندروید ۷ هست و هیچ اپدیت نکردم ولی دوستم گرفته بدون اینکه اپدیت کنه اندرویدش ۸ هست چکار کنم چون منم اندروید ۸ نیاز دارم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام طبق اعلام خود شرکت این مدل فعلا قابلیت اپدیت تا ۷ رو داره احتمالا گوشی دوستتون مدلش فرق داره
   این عبارت رو توی گوگل جستجو کنید zenfone 3 ze552kl os version

  • darya گفت:

   سلام من اصلا گزینه ی اپدیت یا همونایی که نوشتید و رو توی about phone نمیبینم چرا؟؟

   • محمد اصغری گفت:

    سلام ممکنه نسخه گوشیتون رو بفرمایید

 • HOSSEIN گفت:

  اگه شرکت سازنده دیگه اپدیتی برای اون گوشی نزده بود چکار کنیم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   ببینید خیلی از شرکت های سازنده گوشی توانایی اپدیت همه محصولاتشون رو ندارن و این کار رو فقط به چندتا محصول پرچم دارشون اختصاص می دن
   اگه لینک های انتهای مقاله رو بخونید متوجه خواهید شد که اپدیت کردن سیستم عامل برای هر گوشی با امکانات سخت افزاری مختلف برای شرکت ها هزینه های زیادی داره و غالبا خیلی کم این کار رو می کنن واسه همینه که بعد چند سال دیگه اپدیتی نمیاد

   اما اینکه چکار کنید تعداد محدودی از گوشی ها رو می تونید به صورت دستی آپدیت کنید که اون هم مزایا و معایب خودش رو داره که باید کاملا راجع بهش بخونید

 • محمد گفت:

  سلام عرض ادب واحترام گوشی من آ۸پلاس۲۰۱۸است اندرویدش۹است متاسفانه برای آ۶پلاس اندروید۱۰هست ولی برای گوشی من نیست من‌میتونم اندرویدشوبه۱۰ارتقابدم؟۱۲چطور؟ممنون میشم راهنماییم‌کنید❤❤🌹🌹🙌🙌

  • محمد اصغری گفت:

   باید وایسید تا خود شرکت اپدیت کنه

 • سانیادیلمی گفت:

  سلام من گوشیم Y7 هستش
  اندرویدش ۸ میخوام اندرویدشرو ببرم بالا یهو هنگ میکنه میاد بیرون
  باید چکار کنم
  میشه راهنماییم کنین

 • Esf گفت:

  سلام گوشی من A31 و version 2.5 اپدیت نداره و نمیاد باید چیکار کنم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و وقت به خیر
   اگه منظورتون گوشی سامسونگ آخرین نسخه سیستم عامل رو دارید و احتمالا اپدیت جدیدی ارائه نشده

 • سعید گفت:

  سلام من گوشیم هواوی y7هست با اندروید ۷ میتونم ارنقاش بدم به ۸ یا ۹؟

 • ،shahrokh گفت:

  من تبلتم لنووA3500 است و اندرویدم ۴.۲ است

  فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

  من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

 • ،shahrokh گفت:

  لنووA5000

 • ،shahrokh گفت:

  من تبلتم لنوو است و اندرودم ۴.۲ است

  فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

  من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

  • امیرعلی عارفی گفت:

   بله روت میشه میتونید به برنامه های iroot…kengo root…keng root و… میتونید روت کنید

 • فاطمه گفت:

  سلام حتما باید وای فای باشه؟من با داده های تلفن همراه انجام میدم مشکلی نداره؟

  • محمد اصغری گفت:

   مشکلی نداره ولی با وای فای بهتره چون قطی کمتر و سرعتش بیشتره

 • کوروش گفت:

  گوشی من انر ۶ هستش انرویدش ۴٫۴٫۲هستش میشه اندرویدشو بالا برد اپدیت جدید براش اومده

 • Reza گفت:

  سلام j7 praym وقتی میخام بروز کنم میگه ثبت نشد قبلن با سیستم انرویدش شد ۷ ولی میخام بیشتر بشه

  • محمد اصغری گفت:

   اخرین نسخه ارایه شده برای شما ۸.۱

 • King messi گفت:

  سلام
  نسخه اندروید جدید گوشی من عرضه شده و ممنونم از اینکه توضیح دادید باید چیکار کنم ولی حجمه ارتقاش ۱ گیگ و ۲۰۰ مگه و یکمی زیاده

  • محمد اصغری گفت:

   خب باید دانلود کنید فقط یادتون نره با نت وای فای یا پر سرعت و حتما با شارژ کامل اپدیت کنید

 • محسن گفت:

  سلام.گوشی من پتنک.اندروید۶.۱داره.
  الان دیگه دوسال میشه.ولی به روز رسانیش نیومده

 • Ashkan گفت:

  سلام لطفا راهنماییم کنید, گوشی من هواوی y520_u22 هستش اندرویدش ۴٫۴٫۲ هستش میتونم اندرویدشو ارتقا بدم یا نه و اگه میشه به چند ارتقاه بدم با تشکر از شما….

  • محمد اصغری گفت:

   سلام فکر ارتقای رسمی نباشید ولی میتونید به صورت دستی ارتقا بدهید ولی برای این مدل توصیه نمیشه

 • محمد گفت:

  سلام
  چطور تبلت اندروید رو آپ دیت کنیم؟

  • محمد اصغری گفت:

   بهترین روش اپدیت رسمیه که از طریق منوی اپدیت تو تنظیمات اطلاع رسانی میشه

   • ارش گفت:

    سلام ببخشید گوشیم اچ تی سی ۸۲۰جی پلاس هست اندروید۴۴۲هست خواستم بدونم امکان ارتقا اندرویدش هست اگه هست تاچند ممنون میشم راهنماییم کنین

   • محمد اصغری گفت:

    سلام متاسفانه برای گوشی شما هیچ آپدیت جدیدی ارائه نخواهد شد

 • Mobin گفت:

  با سلام.
  من گوشیم هوآوی هانری ۴cهستش
  وقتی که می خوام اندروید رو اپدیت کنم می که که اپدیت جدیدی وجود نداره
  باید چیکار بکنم؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   اگه خوب مقاله رو بخونید متوجه میید که برخی گوشی ها دیگه از طرف شرکت سازنده براش اپدیت نمیاد

 • آتوسا گفت:

  الان من می خوام آپدیت کنم بک عاپ روشنه کاری باید کنم یا نصب رو بزنم ؟ منظورم اینه خودش یک عاپ می گیره ؟

  • محمد اصغری گفت:

   قبل اپدیت به صورت دستی بک اپ بگیرید با نرم افزار هم میتونید

  • ،shahrokh گفت:

   من تبلتم لنووA5000 است و اندرودم ۴.۲ است

   فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

   من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

 • hamidreza گفت:

  سلام من گوشیم a5و اندروید ۵ وقتی میزنم که بروزرسانی شه میگه پردازش انجام نشد
  میشه بگید مشکلش چیه

 • Fatemeh گفت:

  سلام خیلی ممنون از راهنماییتون خیلی عالی بود همه چیز گوشیم سر جاشه😁👍

 • کیان گفت:

  با سلام من تبلتم رو مطابق با شما بروز کردن اما هرچی برنامه و عکس و فایل داشتم فرمت شد الان چه خاکی به سرم بریزم ایا دیگه بازگشتی نیس؟ چرا اخه اینطوری شد

 • علی گفت:

  سلام من اندروید تبلتم ۴ هست اپدیت هم میکنم بالا نمیره چیکار کنم راهنمایی کنید

 • محمد گفت:

  آنر۸سی براش اپدیت نمیاد؟

 • طاها گفت:

  سلام گوشی من samsung galaxy j7 من وقتی اندرید گوشیم اپدیت کردم اورد که بای نصبش کنم منم اجازه نصب دادم همه مراحلش درست پیش رفت الان که باید رون به یه تیکه اومده که هی روشن خاموش میشه میره رو یه صفحه که optimizion app رو نوشته و باید پر بشه.. ولی تا یه حدی میره بعد متوقف میشه و دوباره گوشی روشن خاموش میشه و دوباره همون صفحه میاد.. از صبح تا حالا درگیرم باهاش.. هیچ جام باز نیست ببرمش !! چیکارش کنم؟؟

 • طاها گفت:

  سلام ببخشید من گوشیم galaxy j7 . الان گوشیمو اپدیت کردم ولی همش روشن خاموش میشه.. کاملا روشن نمیشه تا یه حدی میره.. بعد میره رو یه صفحه روش نوشته optimizing app که باید پر شه.. ولی تا ه حدی پر میشه،بعد دوباره روشن خاموش میشه بعد دوباره مره رو اون صفحه.. چیکارش کنم??

 • ،R.S گفت:

  سلام من تبلت لنوو دارم اندرویدش ۴ هست است میتونم بازم ارتقا بدم؟؟

 • محمد گفت:

  ببخشید من رو دکمه ی check for update زدم و هیچی نیاورد
  تبلت من مدل ASUS مدل P024 هست و ندویدم ۶.۱ هست.
  چیکار کنم

  • PARSA گفت:

   منم از همین مدل تبلت دارم بازم امتحان کن ولی تا جایی که میتونی به اندروید ۷ ارتقا نده چون یکی از دوستام لنوو اندروید ۷ داشت داغون اصلا خوب نیست خیلی کنده حالا نمی دونم خودمم اندروید ۶.۰.۱ هستم

 • محمد گفت:

  من نفهمیدم چقدر دکمه ی آخرین بروزرسانی ها رو زدم اصلا هیچی نیاورد

 • اشکان گفت:

  سلام گوشی من Gplus T10 هست بعد از یک الی دو بار بروزرسانی سیستم دیگه شش ماهه بروزرسانی براش نیومده آیا راه حلی براش‌ دارین حتی تو یک قسمت که امنیته تو تنظیمات بروزرسانی امنیت سیستم رو قرمز زده اما وقتی میزنم می‌نویسه به آخرین ورژن بروزه چه کار باید کنم لطفاً راهنمایی کنید.

 • محدثه گفت:

  سلام.ببخشید گوشی من LG k8 2017 هست با اندروید ۶٫ایا میتونم اپدیتش کنم؟

 • صادق گفت:

  من گوشیم گلگسی جی ۵هست و آپدیتش نمیاد
  هزینه خرید گوشی رو هم ندارم

 • الهه گفت:

  سلام من گوشیم سامسونگ E7 هست و اندروید نسخه ۵.۱.۱ نصب داره. خود به خود هم آپدیت نمیشه. آیا امکان آپدیت دستی براش هست یا دیگه اندروید براش ارائه نمیشه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام متاسفانه آخرین نسخه ارایه شده برای گوشی ششما همون ۵٫۱٫۱ هستش

 • زهرا گفت:

  من مارک تبلتم لنوو هست و اندروید ۵٫۱ داره از این فیلمه کمک بگیرم جواب میده؟

 • حمید گفت:

  سلام گوشی من وقتی میخوام بروزش کنم مینویسه سیستم عامل گوشی شما به صورت غیر مجاز ویرایش شده ..این یعنی چه

  • محمد اصغری گفت:

   به احتمال زیاد روت شده یا از کاستوم رام استفاده کردید

 • Amir hossein گفت:

  سلام من galaxy s 6 دارم من هرچی گوشیم رو آپدیت میکنم نسخه اندروید من که اندروید ۷ هستش بالا نمیره میشه منو راهنمایی کنید

 • Pitbull30503 گفت:

  سلام من گوشیم m20 میخوام اپدیت کنم میزنه ناموفق میتونین بگین چیکار کنم

 • Fati گفت:

  سلام من گوشیم samsung j7 و ورژن اندروید ۶ روش هست‌ میخواستم آپدیت کنم باتوجه به فیلم ولی گزینه یgoogle service… توی تنظیمات پیدانکردم تا غیرفعال کنم

 • علی خاکسار گفت:

  سلام من گوشیمa20sسامسونگه.ی ابدیت اومد رو گوشیم منم ابدیتش کردم حالا میزنمش تو شارژ میزنه ۱۰ساعت مانده تا شارژ.عصن خیلی بد شارژ میشه لطفا راهنمایی کنید مرسی

 • Seyed M.Hosein گفت:

  سلام اگر من ورژن گوشیم رو آپدیت کنم تمامی برنامه ها داخل گوشیم هم آپدیت میشه ؟

  • محمد اصغری گفت:

   هم بله هم نه
   با اپدیت نسخه اندروید فق سیستم عامل گوشی به روز میشه و این شامل همه برنامه های خود اندروید میشه اما برنامه هایی دیگه که خودتون نصب کردید نه

 • Seyed M.Hosein گفت:

  سلام ببخشید ورژن گوشی من ۴٫۲٫۲ هستش مدل گوشیم هواوی y330 و می خوام ورژن رو آپدیت کنم، وقتی تمام مراحلی که گفتید رو رفتم ولی برام ورژن جدید رو نمی زد، وقتی فیلم آخری رو نگاه کردم همونطوری که گفته شده بود در فیلم رفتم ولی یه سوال دارم اگر من ورژن گوشیم
  رو آپدیت کنم تمام برنامه های اون مثل تلگرام واتساپ و…. هم بروزرسانی می شن
  یا فقط نسخه گوشیم بروز میشه ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام گوشی شما امکان اپدیت نداره

 • Nadiya گفت:

  سلام من اگه گوشیم رو بروز کنم امکان اینکه هنگ کنه هستش؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه به روزرسانی خود گوشی باشه به ندرت این اتفاق ممکنه بیفتهع اما تو آپدیت های دستی خیلی محتمله

 • Mehdi گفت:

  سلام من گوشیم نوکیا با اندروید۷٫۱٫۱هست قبلا تو سال خیلی برام اعلان آپدیت سیستم میوفتاد که آپدیت کنم که آپدیت میکردم ولی یکسالی هست که هیچ اپدیتی نیومده…. آیا ایراد از گوشی منه یانه؟اگر ایراد از گوشی منه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  • گلسازی گفت:

   بالا بله قبل نسخه ۸ اندروید روزبه رسانی یافت نشد؟

 • Matin گفت:

  سلام من گوشیمHonor h60 هستش و میخوام اندرویندمو اپدیت کنم میشه لطفا یکی بگه چطوری؟

 • parnia گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من گوشیمو اپدیت کردم ولی هیچ تغییری نکرده😑درصورتی که دوستم که گوشیش مثل منه و اپدیت کرده و دسترسی های خیلی بیشتری داره ( هر دوتامون اپدیت های گوشیمون مال اخرین باری هست که ورژن جدید و دادن بیرون ) چیکار کنم ؟

  • محمد اصغری گفت:

   احتمالا نوع اپدیت ها متفاوت بوده بعضی اپدیت ها جزیه

 • l._amirrezaw.x_.l گفت:

  سلام
  من تبلتم galaxy Tab 3 هستش و اندرویدش ۴٫۲٫۲ الان من هیچ برنامه ای نمیتونم نصب کنم. باید واس همیشه اینطوری باشه. یا میشه رام زد.؟!

 • Nesar گفت:

  سلام من گوشیم هانرh60به صورت دستی ارتقا اندرویدکردم ..الان اگر من گوشیم رو فرمت کنم آیا برمیگرده به قبل ارتقا؟؟؟

 • Nesar گفت:

  nesar

 • Behnoosh گفت:

  سلام .گوشیم Samsung Galaxy On52016هستش . وقتی روی software update میزنم باز نمیکنه . باید چیکار کنم؟
  مشکل بعدی اینه که به وای فای وصل نمیشه .امکان داره که چ.ن وای فای شارژ نداره وصل نمیشه؟

 • Javad گفت:

  سلام ببخشید من تبلت galexy tab s2 samsung رو دارم ولی متاسفانه اندرویدش رو ۵ مونده و آپدیت نمیشه بنظر شما مشکلش چیه ؟

 • سالار گفت:

  سلام من گوشی هواوی دارم اندرویدش ۴٫۰٫۴ هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه میشه اپدیتش کرد یا ن؟چون ی بار تبلتمو اپدیت کردم خاموش شد دیگ روشن نشد بردمش تعمیر کنن گف هرکسی نمیتونه اپدیت کنه و اینا

 • ygane گفت:

  سلام من گوشیمe5هست چجوری باید اپدیتش کنم هرکاری کردم نشد

 • مهران گفت:

  سلام.من یه گوشی ایسوس زنفون مکس m1 دارم و هر بار که با روش شما اقدام به آپدیت و ری استارت گوشی میکنم و این فرایند به پایان میرسد،بعد از انجام همه اش وقتی به تنظیمات گوشی برمی‌گردم تا ببینم اندرویدکده آپدیت شده است یا نه میبینم که همان اندروید ۸ مانده که مانده… میشه راهنمایی کنید…؟ الان همه ی آپدیت ها رو انجام دادم و حدود چند گیگ نت مصرف کردم ولی هنوز ۸ مونده اندرویدش……
  ممنون میشم پاسخ بدید…

  • محمد اصغری گفت:

   سلام مطمئن هستید نسخه بالاتر هم داره اصلا

   • HajHo3ein گفت:

    سلام و درود
    بله من نیز با همین مشکل مواجه شدم در صورتی که اندروید ۱۰ مخصوص این مدل روی سایت ایسوس منتشر شد.
    چطور میشه به صورت دستی از اونجا دانلود کنم و نصب کنم؟!

 • ایلیا گفت:

  سلام من تبلتم lenovo a3000_h هستش آپدیت کردم تغییر خاصی به وجود نیامد.

 • Mehrsa گفت:

  سلام لطفا جواب بدین من تبلتم samsung tab s2 هست و نسخه ۷٫۰ هست و میشه ارتقاش داد ؟ یا براش آپدیتی میاد ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و وقت به خیر اخرین نسخه ارائه شده برای تبلت شما همون ۷ هستش و هنوز نسخه ۸ و یا بالاتر ارائه نشده و احتمالا ارائه نشه

   • ناصر گفت:

    سلام گوشیه من واس گوگل با داده نمیره فقط وای فای میخواد بروز رسانی هم نمیشه

 • donya گفت:

  سلام.من گوشیم مدلj7 .اندروید۶.ساخت ۲۰۱۵.میشه ار تقا دادش.

  • بابک کریم لی گفت:

   اندروید هفت میره ولی باید ببری متخصص کامپیوترآپدیت کنه

 • جواد گفت:

  سلام من یه گوشی آیفون۵ دارم ولی آندورید ۴٫۴٫۲داره چجوری میشه ببینم آندروید بالاتری میشه یا نه.. البته میدونم آیفون سیستمش oasهست ولی این فقط اسم آیفون ۵ داره

  • محمد اصغری گفت:

   سلام بله می دونم
   راستش خیر همینطور که می دونید این چینیا از اون چینیاس چون کاستوم رام هم فک نکنم براش پیدا بشه

 • ابوالفصل گفت:

  سلام گوشی من p30لایتmar lx1mهست چطوری میتونم اندروید۱۰ راازطیق خودگوشی دریافت کنم

  • محمد اصغری گفت:

   باید اول ببینید ایا گوشیتون امکان دریافت اپدیت ده رو داره

 • Haji sasa گفت:

  سلام وقت بخیر گوشی من گلکسیA20هستش نسخه ۹ اومد برا ک از داخل گوشی انجام دادم
  ولی نسخه ۱۰روی گوشیم جهت اپدیت نیومده
  ولی توی سایتا زدن تاریخ ارائه اندروید ۱۰ برای گوشی شما ماه پیش بوده لینکم داده
  حالا میخوام بدونم اگه از سایت دانلود کنم آسیبی می بینه گوشی یا خیر

 • Mohadeseh گفت:

  سلام گوشی من هواوی p6 هستش می خواستم بپرسم ایا گوشی من قابل اپدیته یا نه

 • matin گفت:

  سلام من تیلتم اندرویدش ۴٫۴٫۴ مدل سامسونگ گلگسی SM_T116 هنوز برای تبلتم اپدیت نیومده چیکار کنم?

  • محمد اصغری گفت:

   سلام احتمالش خیلی کمه شرکت سامسونگ برای این مدل اپدیت جدیدی ارائه بده

  • ششششب گفت:

   گوشیت قدیمیه

 • Unknown گفت:

  سلام من‌گوشیم samsung a5 2016هستش و نسخه اندرویدش ۷ه قبلا اپدیت جدید میومد ولی الان خیلی وقته که نمی اد و از قابلیت های جدید خبری نیست حتی ایموجی ها هم خیلی قدیمی هستن

  • زینل گفت:

   سلام منم همین مشکل دارم اگه راهی پیدا کردین برام بفرستین.ممنون

 • محدثه گفت:

  سلام من گوشیمو آپدیت کردم حالا زود شارژ خالی میکنه
  چیکاکنم

 • ااااااا گفت:

  ببخشید داخل گوگل درایو میشه ذخیره کرد؟

 • فاطمه گفت:

  سلام گوشی من honor 10lite هستش آپدیت اندروید ۱۰ براش اومده ولی میرم قسمت تنظیمات مینویسه گوشی شما اپدیته در حالی ک نسخه ۹ اندورید رو گوشی من نصبه

 • Shahab Cypher گفت:

  سلام من گوشیم a30 هنوز اپدیت اندروید ۱۰ نیومده چی کار کنم

 • aria گفت:

  سلام، گوشی من GT_S6310N با اندروید ۴٫۱٫۲ است. می خواستم بدونم آیا امکان ارتقا هست یا نه؟

 • تارخ مهدیخانی گفت:

  من گوشیم رویال x2 است اما میگه بروزه نمیشه از ۷به هشت ارتقاء داد چرا چه مشکلی داره هر چند که گوشی من از ۲۰۱۷است

  • محمد اصغری گفت:

   سلام همانطور که در متن توضیح داده شده، برای شرکت های تولد کننده گوشی به روزرسانی گوشی هاشون هم زمان بره و هم هزینه بر و دوم اینکه بعضی وقتا گوشی ها سخت افزار مناسب برای ارتقا به نسخه بعدی رو ندارن مثل حسگر ها و سنسورها

 • محمد گفت:

  سلام من گوشیم samsung c7 هستش و وقتی می خوام گوشیو ابدیت کنم اواسط نصب متوقف میشه واز حالت نصب خارج می شه و ابدیت نصب نمیشه حالا باید
  چکار کنم?

  • محمد اصغری گفت:

   سلام لطفا متن رو مجددا مطالعه بفرمایید (قسمت اجبار گوشی به آپدیت)

 • آرین گفت:

  سلام من گوشیو ب روز رسانی کردم الانوخاموش شده روشنش میکنم میزنه LG staylus 2مدل گوشیمه وقتی و روشن نمیشه وقتیم روشنش میگنم زده secrirtry error

 • ارین گفت:

  سلام گوشی من LG staylus2 هست و امدیتو انجام دادم اما از دیشب تا حالا رو صفحه سفید شده و عکس ادمک اندروید اومده زده در حال به روز رسانی و بعد چنو بار باتری از داخل گوشی در اوردم و هنوز تا وسطاش رفته خودش هی خاموش و روشنن میشه و دوباره تا همون وسطا میره

 • Hossein گفت:

  سلام من گوشیم گلکسی نت ۸ است مراحلو دقیق انجام دادم و درست بود ولی اندرویدم بالا نرفت مشکل چیه؟؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام نسخه فعلی سیستم عاملتون چیه

   • ممـــد گفت:

    سلام گوشی منon5.samsung..تویه قسمت در باره گوشی چیزی از بروزرسانس ننوشته

   • محمد اصغری گفت:

    اگه زبان دستگاهتون فارسی
    قسمت در مورد دستگاه
    در زبان انگلیسی about یا software update

 • AMIRHOSSIN گفت:

  نسخه ی اندروید گوشیم هم ۴٫۴٫۲ هستش

 • AMIRHOSSIN گفت:

  سلام تبلت من مدل lenovo tab 2 a7 30-TC هستش و اصلا گزینه ی اپدیت نرم افزار رو داخل تنظیمات نداره چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

 • فاطمه ستوده گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ مدلGT-S7562با اندروید۴٫۰٫۴ است هم واتسابم قطع شده ب روز رسانی نمیشه هم فروشگاه وخدمات سرویس گوگل پلی وبرنامه بازارم بعدنصب میزنه ب روز رسانی شود باید چکارکنم الانم تابعدعید همه جا تعطیله وحساب گوگل من هم با اینکه ایمیل چندبار ازنوساختم مشکل پیدا کرده لطفا مرا راهنمایی کنید

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقت به خیر
   در مورد واتس آپ که نسخه های جدید برای اندروید های قدیمی تر کار نمی کنند و برای گوشی شما تقریبا قید واتس اپ رو باید زد
   در مورد گوگل پلی اگه براتون مقدوره نسخه های قدیمی ترش رو نصب کنید ولی بازهم چون نسخه اندرویدتون خیلی پایینه بازم احتمالا به مشکل بر بخورید
   در کل این نسخه از اندروید مربوط به گوشی های خیلی قدیمیه و برنامه های جدید که از حسگر ها و امکانات سخت افزاری استفاده می کنند رو پشتیبانی نمی کنه و در اینده بیشتر اذیت خواهید شد پیشنهاد بنده خرید یه گوشی جدیدتره البته اگه براتون مقدوره

   در مورد حساب ایمیلتون لطفا از طریق کامپیوتر و یا مرورگر گوشی امتحان کنید به جای برنامه گوشی

 • mohamad گفت:

  من اپدیت نیو رو میزنم بعد گوشی خاموش میشه بعد مینویسه خطا اندروید۴.۴.۲lenovo a5500-hv راه نمایی کنید

 • hossein گفت:

  سلام من گوشیم هونور است اندروید ۴.۴.۱ اندروید گوشی میشه ارتقا داد

 • ali گفت:

  سلام من گوشیم ASUS ZENFONE 2 هستش اخرین اپدیتش سال ۲۰۱۷ بوده الانم اندرویدش ۵ هر کاری میکنم اپدیت براش نمیاد این اخرین ورژن اندروید برای گوشیم هستش یا می تونم بازم اندرویدمو ارتقا بدم ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام متاسفانه برای این مدل گوشی شما احتمالا آپدیت جدید از طرف شرکت بسیار پایینه و دلیل اون هم پایین بودن و ضعیف بودن قطعاتی است که برای نسخه های جدید اندروید نیازمنده مثل سنسورهاو ابزارهای دیگه

   البته شما می تونید به صورت دستی یا رام سفارشی اپدیت کنید البته ممکنه گوشیتون رو خراب کنه و باید هم وارد باشید هم خیلی دقت کنید که من توصیه نمی کنم

 • ایمان گفت:

  مطلب خیلی خوبی بود ممنون

 • مصطفی گفت:

  سلام گوشی من Galaxy e7 2016هست اندروید ۵ ایا میشه بازم ارتقا داد

 • سارا گفت:

  سلام. من گوشیم s8+ هست. دیروز بروزرسانی خود سیستم رو زدم ولی بعد از بروزرسانی همه تماسهای گوشی رو خودکار رد میکنه. حتی میس‌کال هم نمیفته. خاموش روشن میکنم پنج دقیقه درسته باز همینطور میشه. مشکل از کجاست. میشه لطفا راهنماییم کنید

 • Milad gh گفت:

  سلام من گوشیم s8 هست یادم رفته وقتی نصب رو انجام میدم به wifi وصلش کنم
  همونطور مونده رو علامت samsung که وقتی روشن میشه میاد
  حالا باید چیکار کنم
  لطفا جواب بدین مرسی

  • محمد اصغری گفت:

   سلام باید حتما ببرید برای یه متخصص

 • بهزاد گفت:

  سلام گوشیه من سامسونگ ۲۰۱۵ جی سون هست با اندروید ۶ . قابل ارتقا هست یا نه ؟

 • Sadra گفت:

  سلام گوشی من A70 هستش اندروید خود گوشی ۹ هستش چند بار برام اخطار اومد برای آپدیت اندروید همشون‌رو هم آپدیت کردم ولی هنوز اندرویدم ۹ هست چیکار کنم

 • Mohmmdhosyn گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ گرند پرایم پلاس۲۰۱۶ نسخه جدید نداره

 • Mohmmdhosyn گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ گرند پرایم پلاس ۲۰۱۶ اندروید ۶ نسخه جدیدی نداره

 • Mahdi Askari گفت:

  سلام.خسته نباشید.گوشی من سامسونگ grand prime هست با اندروید ۵ . اندرویدش قابل ارتقا هست؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام خیر لطفا کامنت ها و مطلب رو مطالعه بفرمایید

 • فرید گفت:

  سلام میشه گوشی نوت۵را از اندروید ۷به ۸یا۹ارتقا داد

  • محمد اصغری گفت:

   سلام خیر بنده خودم نوت ۵ سامسونگ دارم آخرین ورژن رسمی همون هفت هستش
   البته با رام سفارشی می تونید که توصیه نمی شه

 • hossin گفت:

  سلام من گوشیم A10 2019 این سه ماه ابدیت نیومده براش چیکار کنم گوشیم هندی هستش

  • taha گفت:

   دکتر گوشیت آخرین ورژنه

   • ابراهیم گفت:

    دکتر اپدیت امنیتی باید هرماه بیاد

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اول بفرمایید نسخه اندروید گوشیتون چیه و باید ببینید اصلا آپدیت جدیدی براش ارائه شده یا نه

 • Kati گفت:

  سلام وقت بخیر من قبلا گوشیم اندریدشو به ۹ ارتقا دادم ولی الان زدم تنظیمات کارخانه طبق اندروید اولیه بالا اومده
  گوشی من p10لایت الان تحریم شده نمیاد بالا. چه جوری درستش کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر برای این کار حتما باید به متخصص مراجعه کنید

 • Maryam گفت:

  سلام
  میخواستم بپرسم اندروید ۴ رو میشه ارتقا داد؟ و چه شکلی؟

  • مهناز گفت:

   گوشی من هواوی هیت با اندروید،۴

  • محمد اصغری گفت:

   سلام برای گوش هایی با ورژن سیستم عامل پایین امکان آپدیت شرکتی به نسخه های بالاتر به دلیل پایین بودن سخت افزار و همچنین عدم پشتیبانی شرکت ها بسیار بسیار محدود و در حد صفر است البته با استفاده از رام های سفارشی می تواند نسخه های خیلی نزدیک به نسخه مادر رو نصب کنید که اون هم مخاطرات خودش رو داره

 • Arman گفت:

  سلام من a5 2016 اندروید ۷ دارم آپدیت جدیدی براش هست یا نه؟؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام برای مدل ۲۰۱۷ گوشی شما ارائه شد A520F اما متاسفانه ۲۰۱۶ خیر

 • سعید گفت:

  سلام.ببخشید این حقیقت داره که اپدیت اندروید باعث ابطال گارانتی میشه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر
   اگه ائدیت خودکار گوشی باشه خیر اما روت کردن و استفاده از رام سفارشی (custom rom) بله گارانتی رو باطل میکنه

 • Amir گفت:

  سلام
  من گوشیم huawei p smart 2018 مدلfig_la1 هست.
  آیا میتونم اندروید گوشیم رو به ۹ ارتقا بدم؟

 • vahid.khatami1367@gm گفت:

  va

 • Mohammad Behjatpour گفت:

  سلام
  من گوشی هوآوی P10liteدارم با اندروید ۸ میخواستم بدونم می تونم ارتقا بدم یانه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر برای گوشی شما نسخه ۹ هم احتمالا به زودی ارائه میشه اگه پیغام آپدیت رو توی تنظیمات دیدید حتما اپدیت کنید

   • Javad گفت:

    سلام گوشی دوست من j7 proهستش و آپدیت اندرویدش نه هست ولی گوشی من a5 2017 هست اندوریدش ۸ هست چرا

 • Reza گفت:

  سلام
  گوشی من هواوی p8liteهست با اندروید ۶آیا امکان ارتقا وجود دارد

  • محمد اصغری گفت:

   سلام نسخه عادی آخرین ورژن همون اندروید ۵ ه ولی نسخه ۲۰۱۷ می تونه اندروید ۸ رو نصب کنه

 • سنا گفت:

  یه مشکل دیگه که دارم قبل بارگزاری یک صفحه در گوگل برنامه برام پیام میده مرورگرتو بروز کن نسخه مرورگر شما ۵۱ هست…. در صورتی که مرورگر من کروم هست و بروزرسانی هم نداره در استفاده از صفحه مشکل دارم میتونین راهنمایی کنید؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام برای رفع این مشکل نسخه مرورگرتون رو حذف و مجددا اخرین نسخه رو از گوگل پلی دانلود کنید البته به شما توصیه می کنم از فایر فاکس هم استفاده کنید

 • سنا گفت:

  سلام گوشی من گلگسی گرند۲ هستش با اندروید۴٫۳
  اندروید جدید رو اپدیت کردم اما نصبش بوت نشد و خطا داد
  چطور حلش کنم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام گوشی شما کشش نسخه های جدید اندروید رو نداره اگه چنین امکانی داشت کارخانه سازنده آپدیت رسمی ارایه می داد

 • aaaa.rs گفت:

  من گوشیم سامسونگ جی هفت هست با اندروید ۶ امکان ارتقاش هست؟

 • mmv گفت:

  گوشی من HTC 816G هست با اندروید ۴.۴.۲ .میخوام ارتقا بدم.امکانش هست برای این مدل گوشی یا نه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام خیر امکان ارتقا وجود نداره سخت افزار این مدل گوشی ها به هیچ وجه با نسخه های جدید اندروید همخوانی نداره اگه خودتون دستی هم ارتقا بدید به مشکل می خورید

 • naz گفت:

  سلام من گوشیم هواوی gr3 هست آیا آپدیتی براش هست؟

  • محمد اصغری گفت:

   دوست عزیز باید اول ذکر کنید که نسخه فعلی سیستم عاملتون چیه

 • zahraaali گفت:

  سلام من‌گوشیم j7pro۲۰۱۷برای خواهرم همین مرده چند بار بروز رسانی اومده اما‌من وقتی میزنم رو بروز رسانی پیاده تازه بروز شده و تاریخ همون روز رو میاره باید چیکار کنم ؟؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام احتمالا گوشی شما به صورت خودکار به روز میشه و گوشی خواهرتون به صورت دستی تنظیم شده
   اگه توی کارکرد گوشی تفاوتی نمیبینید پس مطمئا باشید گوشی شما هم آپیدت شده منتها به صورت خودکار

 • Ali گفت:

  سلام یه سوال برای اپدیت حتما باید وای فای باشه یا با نت گوشی هم میشه من ۲ بار با نت گوشی دانلود کردم ولی آخرش نشد

  • محمد اصغری گفت:

   قطعا وای فای بهتره اما منعی برای نت گوشی وجود نداره فقط باید هم پرسرعت و هم مطمئن باشه یعنی قطعی نداشته باشه

 • miss x گفت:

  من گوشیم سامسونگ گلگسی s3neo با اندروید ۴٫۳ و روت شده هست
  اپدیت هم نداده
  ب خاطر اندروید پایین نمیتونم چیزی ک میخوامو نصب کنم
  باس چیکا کنم؟

 • مریم گفت:

  سلام خسته نباشید من گوشیم سامسونگ گلگسی j4 ۲۰۱۸نمیدونید کی اپدیتش میاد

  • محمد اصغری گفت:

   سلام آخرین اپدیتی که برا گوشی شما اومده تا حالا همون pie هست
   سام موبایل

   • محمدحسین گفت:

    سلام من یه تبلت دارم نسخش Lenovo TAB 2 A7 هستش اما وقتی میرم تو تنظیمات میگه گوشی شما دارای جدیدترین نسخه است میخواستم بدونم میشه نسخه اندروید رو از اینترنت هم دانلود کرد؟

   • محمد اصغری گفت:

    ببینید دوست عزیز این مطلب مفصلا تو ضیح داده شده اگه متن و لینک های کمکی رو دنبال کنید
    برای گوشی شما اپدیت جدیدی از طرف شرکت سازنده ارائه نشده بهع همین دلیل میگه آخرین نسخه نصبه

 • Hossein گفت:

  سلام. من هواوی وای ۳ ۲۰۱۷ دارم. هنوز اپدیت جدید نیومده براش! چطور میشه اپدیتش کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام همانطور که در سایر کامنت ها قبلا هم گفتیم بعضی شرکت ها آپدیت هاشون یا اصلا نمیاد یا خیلی دیر میاد به خصوص برا گوشی های غیر پرچم دار و این دلایل فنی داره که قبلا توضیح داده شده

 • ╔══ ೋღLORENೋ ══╗ گفت:

  با سلام . گوشی s4 را که دارای اندروید ۴٫۴٫۲ هستش . اندروید گوشی را میتوان ارتقا داد یا خیر ؟ ممنون میشم زود جواب بدین🙃♥

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه دنبال آپدیت رسمی و یا آفیشیال هستید خیر ولی می تونید با استفاده از رام دستی و کلا روش دستی تغییراتی ایجاد کنید که با توجه به ریسکی که داره بنده پیشنهاد نمی کنم

 • داود گفت:

  باسلام .میخواستم بپرسم ایا بروزرسانی برای گوشی سامسونگ j1 انجام میشه یا گوشی من ایراد داره..ممنون

 • mani گفت:

  سلام گوشی من اندروید۴.۲.۲هست مدلش هواوی وای۳۳۰هست و چقدر هم که می زنم اپدیت میزنه پیدا نشد ایا می توانید کمکم کنید ایدی در تلگرام:@MANI_killer

 • aaaa گفت:

  سلام.اقا من رو اپدیت زدم ولی میگه نسخه جدید در دسترس نیست . اندرویدش هم پایینه . باید نسخه جدیدش باشه . مشکل چیه؟

 • Hosein گفت:

  سلام میخواستم بگم اگه من اپدیت کنم نسخمو چیزی پاک میشه یا بازی ها یا داده ها پاک میشن؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

 • Miss hadian گفت:

  ببینین من دوساله گوشیم رو خریدم گوشیم مثل گوشی مامانمه مال من بعد دوسال اعلان امدیت نمیده اما مال مامانم تند تند اعلان اپدیت میده همه کارایی هم ک گفتین و انجام دادم اما بازم نمیشه چیکار کنم😐😭ممنون میشم کمک کنین

 • nimpel گفت:

  اینا رو خودم بلد بودم مشکل اینه که گوشی من گزینه chek fo update رو نداره

 • Saba.hamdam گفت:

  سلام من تبلت tab a 2016 دارم یه بار اپدیت کرم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد چرا اینطوری شده لطفا راهنمایی کنین ممنون اخه گوشیه بابامم کردم همین اتفاق افتاد

 • حسین گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ c7 اندرویدشم ۶ هرچی روی softwar updat میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته چیکار باید کنم؟

 • Ali گفت:

  با سلام و خسته نباشید بعد از بروزرسانی هر بازی عی که میرم خیلی هنگی و لگ دار اجرا میکنه قبل از این این طور نبود میشه راهنماییم کنین خاهش میکنم اندرویدم از ۴٫۴٫۲ شده ۵٫۱٫۱

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقت به خیر ارتقا از طریق خود گوشی پیشنهاد شد یا خودتون به صورت دستی ارتقا دادید؟

   • Ali گفت:

    به صورت دستی همینطور موقع بروزرسانی زده بود گوشی شما نادرست ویرایش شده باید از طریق کامپیوتر بروزرسانی کنی

 • کلایمر گفت:

  تبلت جی استار هستش به این روش انجام نمیشه
  از چه طریق میتونم انجام بدم
  راهنمایی میکنین لطفا

 • naz گفت:

  سلام من گوشیم هوای gr3. هست و اندرویدشم ۵.۱ هرچی میزنم بروزرسانی سیستم بروزرسلنی ای انجام نمیشه راهشو اشتباه میرم یا اندرویذ بالاتری نداره؟

  • محمد اصغری گفت:

   اگه گوشیتون نسخه ۲۰۱۸ است اندروید ۸ رو پشتیبانی میکنه

 • nima گفت:

  سلام من یک آیفون ۷ پلاس چینی دارم که سیستم عاملش اندرویده من می خوام آپدیتش کنم نمی دونم چطوری اگر

  • محمد اصغری گفت:

   سلام دوست عزیز این نوع گوشی ها هیچ پیشتبانی برای اپدیت سیتم عامل ندارن و به علت کیفیت پایین قطعات امکان استفاده از رام سفارشی هم خیلی کمه

 • ali گفت:

  سلام گوشی من huwei y360بااندروید۴.۴.۲تاچه اندازه میتونم اندرویدشوبالاببرم.

  • محمد اصغری گفت:

   متاسفانه به روش اصلی هیچ اما می تونید با کاستوم رام تا حدی ارتقا بدید البته برای گوشی شما توصیه نمیشه

 • Gigi گفت:

  سلام .گوشی من A9 2018 هست.ولی چرا اندروید ۹ برای من نمیاد؟؟؟؟

 • علی گفت:

  سلام گوشی من هواوی جی ۶۳۰ وای ۱۰ است واندروید من هم ۴.۳هست میرم بروز رسانی کنم اما میگه بسته بروز رسانی موجود نیست چی کار کنم

  • Omidhabibi گفت:

   گوشی من هواوی یو۶۰۰یو۲۰هست بااندروید ۴.۲
   ایامیشه ارتقاداد

 • امیدعزیزی گفت:

  سلام.گوشی honor8 است.نسخه اندروید جدید خیلی وقته برای این گوشی اومده ولی گوشی من این آبدیت اندروید رو بالا نمیاره که آبدیتش کنم.مشکل از کجاس؟

 • محمد امین گفت:

  سلام مدل گوشی من samsung galexy grand prime+2018حدود ۵ ماهی هست گوشی من اپدیت اندروید نداره ایا واقعا دیگه نسخه اندرویدی برای این گوشی وجود نداره یا نه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام در حال حاضر اخرین مدل ارائه شده همون Android version 5.1.1 است که در ۲۰۱۷ ارائه شده اما این دلیل نمیشه اپدیت جدید براش نیاد

 • علی گفت:

  سلام ، ببخشید من گوشیم آپدیت کردم‌ اندروید ولی شارژ خالی میکنه میدونید چرا؟؟؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه گوشیتون رو با نسخه رسمی و از طریق خود پیغام گوشی آپدیت کردید حتما یه سری به یه متخصص بزنید شاید نقصی در آپدیت باشه اما اگه از رام سفارشی استقاده کرده اید این مشکلات طبیعیه هر نسخه سیستم عامل برای یه مدل خاص طراحی میشه و وقتی از نسخه اصلی استفاده نشه بعضی خطاها به دلیل عدم تطابق سخت افزارو نرم افزار پیش میاد

 • zhon گفت:

  سلام من تبلتم galaxy tab 3 نسخه۴٫۱٫۲ .الان ۶ ماه که گرفتمش ولی اپدیت نداره ایا بیشتر از این اپدیت میشه یا نه?

  • محمد اصغری گفت:

   سلام آخرین نسخه اندروید برای تبلت شما اندروید است و متاسفانه امکان آپدیت به نسخه های بالاتر به خاطر محدودیت سخت افزاری و عدم پشتیبانی شرکت سامسونگ وجود ندارد البته شما می توانید با رام سفارشی به نسخه بالاتر ارتقا بدید اما این روش چندان توصیه نمی شود

 • Amiratasl گفت:

  سلام ببخشید من گوشیم رو آپ دیت کردم ولی اندرویدم همچنان همونه چرا اندرویدم به نسخه بالاتر آپ دیت نمیشه؟

  • محمد اصغری گفت:

   اون آپدیتی که انجام داده اید مربوط به نسخه جدید نبوده و حتما آپدیت های امنیتی شرکت و گوگله که هر از چند گاهی ارائه می دن

 • محمد رحیمی گفت:

  سلام چرا نسخه جدید سامسونگ on5 ارتقا نمیابه?

  • محمد اصغری گفت:

   سلام لطفا توضیحات انتهایی متن رو بخونید

 • Ati گفت:

  سلام ببخشید online updete رو بزنم یاLocal update رو؟

  • محمد اصغری گفت:

   اگه اتصالتون به اینترنت سریعه آنلاین رو بزنید

 • مرتضی گفت:

  سلام من گوشیم جی ۶ پلس است نسخه اش ۸ بود حال بروز رسانی کردم نسخه اش ۹ شده ولی کمی ضعیف کار میکنه.
  میشه برام راه حل شو بگین.
  یا چطور میتونم دوباره به نسخه اصلی خود گوشی که از اول بود برگردم. لطفا میشه کمکم کنین.

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   اگه اپدیتی که انجام دادین اپدیت خودکار سیستم عامل بوده نباید چنین مشکلی باشه دنبال ایراد توی نرم افزاراتون باشید اما اگه رام سفارشی باید دان گرید کنید البته با کمک یه متخصص چون ممکنه گوشیتون رو از دست بدید

 • Mohammadreza گفت:

  سلام تبلت من افسوس زن پد ایت (ASUS ZenPad 8.0) ولی هرکاری می کنم ابدیت نمیشه چند بار هم امتحان کردم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام ابتدا چک کنید ببینید که آخرین نسخه آپدیتی که برای گوشیتون اومده چه نسخه ایه
   اگه نسخه جدیدی توسط شرکت سازنده ارائه شده و شما نمی تونید اپدیت کنید فیلمموجود در متن مقاله با عنوان مجبور کردن گوشی به آپدیت رو ببینید

 • amirrz گفت:

  سلام خسته نباشید
  چند وقته اپگرید برای گوشی من اومده از اندروید ۵ به ۶ میخواستم بدونم این اپگرید خودکار که از طریق خود شرکت گوشی هست میتونه اطلاعات و برنامه های منو بعد از اپگرید به اندروید ۶ پاک کنه یعنی این عادیه باید همه چی پاک بشه ؟ممنون میشم پاسخ بدین

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقت به خیر این آپدیت ها متعلق به خود شرکت سازنده گوشیه و اطلاعات شما رو پاک نمی کنه

 • hamed گفت:

  سلام مدل گوشی من galaxy c8 هست و نسخه اندرویدش هم ۷٫۱٫۱ هست ولی اصلا نمیشه ارتقاش داد لطفا راهنمایی کنید?

  • محمد اصغری گفت:

   سلام در حال حاضر آخرین نسخه سیستم املی که برای گئشی شما ارائه شده همون نسخه ۷٫۱٫۱ هستش البته برای چند ورژن محدود ۸٫۱٫۰ هم ارائه شده برای گوشی های غیر پرچم دار این طبیعیه که بعد از یه مدت اپدیت نمی شن البته شما به احتمال قوی شاهد آپدیت جدید خواهید بود فقط باید منتظر انتشار باشید
   لینک سایت سامسونگ
   لینک سایت theandroidsoul

 • مرضیه گفت:

  سلام. گوشی من حدودا چند ماهی هست که گزینه اپدیتش میاد ولی دو روز بصورت ناتیفیکیشن میمونه روی گوشیم اما اپدیت نمیشه. حدود دو ساله ک خریدمش فقط یبار اپدیت شده ولی توی این مدت خیلی ناتیفیکیشن اومده که اپدیت بشه ولی ارور میده سرورش نه با وای فای نه با اینترنت گوشی هیچجوره اپدیت نمیشه. با فیلترشکن هم وصل شدم که شاید بشه اما دوباره ارور سرور میده. این مشکل بخاطر تحریمها که نیست ؟ یا اینکه چجوری بصورت دستی اپدیت کنم ؟

  • هادی گفت:

   سلام گوشی من ال جی استایلوس ۲هستش دکمه تاچ پایینش ۳تاش کارنمیکنه احساس میکنم نرم افزارش ناقص بروز شده
   ممنون ازکمکتون

 • Hosien گفت:

  سلام ببخشید من گوشیمA6+هست و اپدیت جدید گوشی اندروید ۹هستش از ی دوستام که گوشیش عین خوده من اپدیت شده ولی برا من هرکاری میکنم اپدیت نمیاد چرا؟

 • ali گفت:

  سلام خسته نباشید….گوشی من galaxy s8+ هستش ولی مشکل آپدیت داره به طوری که نسخه اندروید ۹ برای گوشی من اریه شده ولی برای دستگاه من حتی نوتیف آپدیت هم نیومده (توی سایت خود سامسونگ مشخصات گوشی را هم چک کردم و برای ذستگاه من علی الاصول باید ارایه میشد) حتی سعی کردم با نرم افزار smart switch هم اپدیتش کنم ولی بازم پیغام آپدیتی موجود نیستش رو میده راهکاری دارید؟

  • مبین گفت:

   سلام دوست خوب مطمئنی که قبلا کاستم رامی چیزی نصب نکردی

 • ازاد گفت:

  سلام … من گوشیم sony z1 هستش … مجبور شدم فلش کنم و از اون.موقع کلا ظاهر گوشیم هم عوض شد که فکر میکنم به خاطر اندرویدش باشه … اما اپدیت هم.نمیشه .. چه کار کنم .؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقتتون به خیر
   خب وقتی فلش میکنید دیگه اون آپدیت رسمی برات نمیاد برای آپدیت باید مجددا فلاش کنید به نسخه جدید

 • سارا گفت:

  مدل گوشی من OALE x5 هست ولی در قسمت about phone,گزینه update system وجود نداره تا اندروید گوشیم رو اپدیت کنم

 • Ghadimi گفت:

  سلام من تبلتم (سامسونگ ) رو آپدیت کردم و حتی تا مرحله نصب برنامه ها اومد اما بعد اینکه تمام شد تغییری در تبلت به وجود نیومد مشکلش چیه به نظر شما؟

  • محمد اصغری گفت:

   بعضی آپدیت ها تغییر ظاهری ایجاد نمی کنن و ممکنه تغیبرات آپدیت مربوط به مشکلات امنیتی باشد

  • محمد اصغری گفت:

   برای اینکه بدونید دقیقا آخرین نسخه آپدیت رسمی که برای شما ارائه شده باید به وب سایت گوشی خود برید و اونجا ببینید که آخرین نسخه کدومه

 • ali گفت:

  سلام خسته نباشید من گوشیم galexy grandنمیدونم اپدیت نمیشه هرکاری میکنم لطفا راهنمایی کنید

  • محمد اصغری گفت:

   سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

   • حسن گفت:

    میگم برا جی ۷۵۰ هواوی اپدیت اومده یا نه مرسی.

 • matin گفت:

  سلام من گوشیم مدل اندرویدش۴٫۲٫۲هست galexy grandهرچقدرم بروزرسانی میکنم نمیشه میخوام اینستا نصب کنم مینویسه به سیستم عامل بروزتری نیاز دارد میشه بگید چیکار کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

 • عارف گفت:

  سلام خسته نباشید من یه گوشی آنر۷ دارم که ورژنش۵٫۰٫۳هست….الان نزدیک به ۳ ساله که آپدیت براش نمیاد روی گوشی….آیا واقعا آپدیت نداره یا گوشی مشکل داره؟….اصلا به نظر شما آپدیت ورژن گوشی کار درستیه یا خیر؟
  تشکر از شما

  • محمد اصغری گفت:

   سلام جناب عارف لطفا یک بار متن رو با دقت بخونید چندتا از سوالاتتون رو جواب میگیرید اما در مورد گوشیتون همون طور که توی متن اومده به علت هزینه شرکت هایی که تعداد زیادی گوشی تولید می کنن قادر به ارائه آپدیت جدید نیستن و بعضی گوشی ها فقط یک یا دو آپدیت جدید رو میگیرن بنابراین تنها راه شما استفاده از رام سفارشیه

   در مورد اینکه آیا آپدیت گوشی کار درستیه یا خیر باید بگم که به روز رسانی های رسمی شرکت باعث حل بسیاری از ایرادات قبلی و افزوده شدن امکانات جدید می شن و بسیار کار مفیدی است اما آپدیت کردن گوشی به زور با استفاده از رام سفارشی ممکنه خطراتی را برای گوشی ایجاد کنن

   • حسین گفت:

    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم و رام سفارشی مخصوص تبلتم هم هر چه میگردم پیداش نمی کنم.
    مدل تبلتم هم هواوی mediapad T1 8.0 هست.
    میشه بهم بگین که باید چی کار کنم؟

   • محمد گفت:

    سلام گوشیم نوت۳ آپدیت کردم جدید شد ولی اندرویدش هنوز ۵ دلیلش چیه ممنون میشم بگید

   • محمد اصغری گفت:

    بر اساس اعلام سایت شرکت سامسونگ آخرین آپدیتی که برای گوشی شما ارائه شده همون ۵٫۱٫۱ است و منتظر آپدیت به نسخه های بالاتر نباشید مگر به صورت دستی و کاستوم رام البته آپدیت های امنیتی هنوز ارائه میشن

 • مهرداد گفت:

  سلام گوشی من سامسونگ c5 2016 هستش نسخه بروزش رو ک دانلود می کنم موقع نصب هشدار میده ک خطا ب یک سرور سامسونگ متصل شوید. چطور میتونم بروزش کنم اندرویدش ۶ هست

  • محمد اصغری گفت:

   سلام ممکنه براتون متن دقیق خطا رو بفرستید

 • جواد گفت:

  سلام
  گوشی من سامسونگ A700h 2015 هستش. دیورز بعد از مدتها که اینترنت موبایلم روشن مونده بود آپدیت جدید رو ارائه کرد ولی جالبه بعد از کلی دانلود و ریستارت و آپتیمایز، همون نسخه قبلی که ۶٫۰۱ بود سر جاش موند و تغییری هم تو وضعیتش به وجود نیومد به نظرتون چه دلیلی می تونه داشته باشه؟
  لازمه بگم هیچ پیغامی مبنی بر ناموفق بودن دانلود و یا نصبش نداد. خودش آخرش ریستارت کرد چند بارم من انجام دادم ولی مشکل سر جاشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • محمد اصغری گفت:

   سلام آپدیت شدن لزوما آپدیت نسخه جدید آندروید نیست و اون آپدیت چون به صورت خودکار بوده مربوط به آپدیت های امنیتی و رفع ایراداته و باعث به روزرسانی نسخه فعلی میشه یعنی کیفیت نسخه فعلی بالا میره
   اگه نسخه جدید آندروید باشه باید ازتون برای اپدیت سوال کنه و خودکار هم دانلود نمی کنه

   • Abasin گفت:

    لالا جوابت این است که تو یک بار در کزینهAbot phoneبرو ودر ورژن مبایلت چهار بار الی ۱۰بار دست بزن بعد از ان یک علامت در روی مبایلت زاهر میشود البته با WiFi باید متصل باشی بهد ان علامت روی مبایلت را چهار الی هر چقدر که میتوانی تچ کن بعدان یک گیم میاید ان را بازی کن اندریودت اپدیت میشود انشاالله

 • BehnaM GuNnerS گفت:

  سلام مدل گوشی من سامسونگ گلکسی J7 pro 2017 64GB است ولی هنوز تا الان آپدیت اندروید ۸ واسم نیومده درحالی که برای گوشی های اقوام و دوستان که مدل گوشی آنها همانند مدل گوشی من است و یا حتی مدل های دیگر و یا مشابه آپدیت اندروید ۸ واسشون اومده…! به نظرتون مشکل از چیه؟! لطفا راهنمایی کنین… ممنووون

  • محمد اصغری گفت:

   سلام این مشکل هم در متن توضیح داده شده و هم در سایر کامنت ها لطفا مطالعه بفرمایید
   برای گوشی شما آپدیت در سپتامبر ارائه شده است. اگه گوشیتون سیستم عامل اصلی روش نصب هست یعنی با روت و یا کاستوم رام تغییر نداده باشید باید پیغام آپدیت رو نشان بدهد پیشنهاد می کنم ابتدا به تنظیمات رفته و ببینید نسخه آندروید گوشی شما چنده بعد از طریق روشی که فیلم آن در متن وجود دارد گوشی را مجبور به به روز رسانی کنید

   • BehnaM GuNnerS گفت:

    اندروید فابریک خود گوشیم هفته دیگه ولی آپدیت اندروید هشت واسم نمیاد گوشیمم تازه چند ماهه خریدم نه روت کردم نه هیچی… لینک آموزششو میتونی برام بفرستی پیدا نمیکنم نندونم کدوم رو میگی؟

   • محمد اصغری گفت:

    اینجا آپدیت آندروید

   • BehnaM GuNnerS گفت:

    این کلیپ رو هم دیدم و همون کار رو هم انجام دادم الان ولی بازم آپدیت اندروید ۸ واسم بالا نیومد! چیکار کنم دیگه من که گیج شدم؟!

   • BehnaM GuNnerS گفت:

    این کار رو هم انجام دادم نشد. چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین؟ ممنون

   • BehnaM GuNnerS گفت:

    داداش چیکار کنم؟ لطفا جواب بده؟

   • محمد اصغری گفت:

    سلام و خسته نباشید من وب سایت سامسونگ رو بررسی کردم باید آپدیت میشد لطفا به یه متخصص مراجعه کنید

   • محمد گفت:

    ۶٫۱

 • مهدی گفت:

  گوشی s3 سامسونگ بروز نمیشه باید چیکار کرد
  میدونید s3 تا چند اندرویدش بالا میره ؟
  بروز نشدن برنامه هایی مثل اینستاگرام ربطی به اندروید داره؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و خسته نباشید
   سوال اول: گوشی S3 آخرین نسخه اندرویدی که می تونید بر روش نصب کنید نسخه KitKat 4.4 است و برای ارتقا به نسخه های بالاتر حتما باید از کاستوم رام استفاده کنید
   سوال دوم :آخرین نسخه قابل نصب بر روی s3 نسخه KitKat 4.4 است.
   سوال سوم: در مورد برنامه هایی مثل اینستا گرام به احتمال خیل زیاد آپدیت شدن اونها ربطی به نسخه اندروید گوشی نداره چون روی گوشی های قدیمی تر هم اینستا نصب شده و داره آپدیت میشه اما برای فهمیدنش کافی اینستای فعلی رو حذف کنید و از بازار یا گوگل پلی مجددا نصب کنید اگه نصب بشه یعنی آخرین نسخه موجوده

 • faezeh گفت:

  ببخشید گوشی من galexsi s11هستش ی بار آپدیت شده بار دیگه نمیشه چکار میتونم بکنم که دوباره آپدیت بشه ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه می خواهید به نسخه جدیدتر آپدیت کنید باید ببینید آخرین نسخه قابل پشتیبانی گوشی شما چه نسخه ای هست و از طرق مختلف آپدیت کنید
   اما اگه قصد دارید مجددا آخرین آپدیت را بگیرید در متن توضیح داده شده است لطفا به عنوان مجبور کردن گوشی اندروید به آپدیت که یک فیلم هست مراجعه کنید
   آدرس :https://www.aparat.com/v/UxCRQ

 • mohamad گفت:

  سلام من هر کاری می کنم حتی فیلمی که گزاشتید رو انجام دادم اما هنوز نسخه ۴٫۴٫۲ مونده

  • محمد اصغری گفت:

   سلام خواهشا متن رو کامل بخونید
   بعضی گوشی ها به صورت رسمی دیگر هیچ وقت آپدیت جدید براشون نمیاد و باید قید آپدیت رو بزنید مگر آپدیت به صورت root و کاستوم رام

 • MMG گفت:

  ببخشید میشه از گوشی دیگه ای به گوشی دیگه نسخه رو انتقال داد

  • محمد اصغری گفت:

   سلام خیر هر مدل گوشی یه نسخه بخصوص از اندروید رو قبول میکنه و تازه اگرهم هر دو گوشی دقیقا یک مدل باشند فرایند به روز رسانی منحصر به فردی دارند

 • MMG گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من گوشی مو روت کردم اگر آپدیت کنم مشکلی نداره.

 • فرشید ازادی گفت:

  چرا اندروید گوشی من هنوز پایینه و هیچ بروز رسانی برام نیومده تا حالا

  • محمد اصغری گفت:

   سلام دوست خوبم
   جواب سوال شما به طور کامل و واضح در بخش انتهایی مطلب ذکر شده لطفا به تیتر
   چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند (۱۳۹۶/۱۱/۰۷)
   مراجعه کنید

 • مبین گفت:

  سلام واقعا مفید بود ولی جای کامل تر شدن داره

 • مهراد گفت:

  سلام .من یه گوشی سامسونگ S3 2014 دارم .پیام میاد که گوشی باید بروز بشه بعد که نسخه جدید دانلود میشه موقه نصب گوشی ری استارت میشه تا نصفه نصب میشه بعد متوقف میشه که از kise استفادا کن .اندرویدش ۴٫۱٫۲ه هست اندروید ارتقا پیدا میکنه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه خود گوشی پیغام آپدیت رو داده مشکلی برای آپدیت نیست البته مشکلی که عنوان کردید می تونه مرتبط با دانلود ناقص باشه اگه براتون مقدوره از pro.x.y استفاده کنید و یا از یه شبکه پر سرعت استفاده کنید از طریق ( آموزش استفاده از Kies ) هم می تونید نحوه استفاده از نرم افزار keis رو یاد بگیرید

 • آمنه گفت:

  سلام من گوشیمو زدم بازیابی ب کارخانه الان میخوام اپدیت کنم … نمیشه راهنماییم کنید 😧

  • محمد اصغری گفت:

   سلام الزاما نمی توان گفت دلیل آپدیت نشدن گوشیون بازیابی کارخانه ست شاید اصلا آپدیتی برای نسخه شما ارائه نشده یا یه مشکل دیگه ای وجود داره

 • Adreyana گفت:

  سلام ببخشید تبلت من lenovo a3000هستش و هر کاری میکنم تا از برنامه ها و فیلم های توی گوشیم پک اپ بگیرم نمیشه و همینطور اپدیت هم نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   در مورد پشتیبان گرفتن کافی اطلاعاتتون رو روی کامپیوتر و یا حافظه رم بریزید نرم افزارهای زیادی هم برای پشتبان گیری از سایر اطلاعات گوشی مانند شماره ها، اس م اس ها و … وجود داره
   در مورد آپدیت هم باید ببینید برای مدل تبلت شما آیا آپدیت جدیدی ارائه شده یا نه

 • ali scott گفت:

  سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

  • محمد اصغری گفت:

   سلام چنین مشکلی مربوط نرم افزار گوشی نه ایراد به روز رسانی لطفا به یه متخصص مراجعه کنید تا آپدیت گوشی رو به صورت دستی براتون انجام بده

   • ali scott گفت:

    بعضی جاها شنیدم اپدیت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات یا مشکلات نرم افزاری میشه مثل مشکل انتن دهی…

   • محمد اصغری گفت:

    بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

   • ali scott گفت:

    بعضی جاها شنیدم که به صورت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات و مشکل نرم افزاری مثله مشکل انتن دهی میشه…

   • ali scott گفت:

    خودم میتونم به صورت دستی اپدیت کنم؟؟!!
    از بعضی ها هم شنیدم که به صورت دستی مشکلاتی مثله پاک شدنه اطلاعات و مشکله انتن دهی میشه…

   • محمد اصغری گفت:

    بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

 • رضا گفت:

  سلام. گوشی من سامسونگ s5 هستش. آپدیت خودکار رو میزنم میگه گوشیه شما به آخرین نسخه به روز شد.
  اما اندرویدش همون ۴.۲ میمونه.
  از دو تا دوستام آپدیت شده به اندروید ۶
  از من نمیشه
  چرا ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام به نسخه build number هم دقت کنید

 • ali scott گفت:

  سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

  • محمد اصغری گفت:

   سلام بعضی نسخه های اندروید اصلا پنجره ای باز نمی کنن
   در ضمن اگه نسخه جدیدی برای مدل گوشی شما ارائه شده باشه باید خود گوشی هشدار بده

   • ali scott گفت:

    خب اومده ولی روی‌گوشی من نمیدونم چرا نمیاد

   • محمد اصغری گفت:

    ممکنه نسخه دقیق اندرویدتون به همراه مدل گوشیتون رو کامنت کنید تا بتونیم پاسخ صحیحی به شما بدهیم
    می تونه چندتا دلیل داشته باشه
    – روت بودن گوشیتوت
    – ارائه نشدن نسخه اندروید رسمی کارخانه سازنده
    – اتصال اینترنت از طریق prox.y

    در ضمن فیلم آخر که در انتهای مطلب هست روش مجبور کردن گوشی به آپدیت مجدده توصیه می کنم حتما ببینید در این آدرس آپارات
    https://www.aparat.com/v/UxCRQ

   • ali scott گفت:

    اندروید ۶٫۰٫۱ galaxy c5

   • محمد اصغری گفت:

    سلام بله حتما این گوشی الان اندروید ۸ رو هم پشتیبانی میکنه
    https://www.theandroidsoul.com/samsung-galaxy-c5-update/

   • ali scott گفت:

    خب الان باید چیکار کنم؟؟!

   • محمد اصغری گفت:

    سلام اگه توی تنظیمات اعلان آپدیت رو نمیاره سعی کنید از یه شبکه با پراxی استفاده کنید اگه بازم نشد ببرید پیش یه متخصص

 • رضا گفت:

  سلام گوشی من Galaxy J5 Pro هستش آپدیت ورژن ۸ براش اومده کاملم دانلودش میکنه ولی دانلودش که تموم میشه ارور میده نصب نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام این مشکل رو تعدادی از کاربران دارن و به نظر من مهمترین دلیل دانلود ناقص و عدم استفاده از pro.xy هست سعی کنید از یک ارتباط سریع و مطمئن دانلود کنید و یه بارم با prox.y امتحان کنید

 • Sh گفت:

  سلام من j52017 دارم و اندروید هفتو ارتقا دادم به هشت ،حالا باتریش زودتر خالی میشه، میخواستم ببینم راهی هست که برگردونم همون اندروید هفت؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه اپدیتون به صورت دستی بوده و نسخه رسمی نیست این ایرادات طبیعیه اما اگه نسخه رسمیه باید به یه متخصص مراجعه کنید شاید ایراد از باتریون باشه
   در مورد بازگشت به نسخه قبلی هم تنها راه آپدیت دستیه که بارها در موردش بحث شده

 • Zahra گفت:

  سلام من گوشیم سامسونگj5 primeهست برام هشداراومده گ بایدآپدیت کنم اندرویدمو چندبار دانلودکردم نسخه جدیدو ولی نصب نمیشه به گوشیم علت رو میدونین؟

  • محمد اصغری گفت:

   می تونه دلایل مختلفی داشته باشه شما این نکات رو مد نظر قرار بدید
   ۱- مطمئن بشید دانلود تا انتها انجام میشه
   ۲- از یک ارتباط و شبکه مطمئن و سریع استفاده کنید
   ۳- اگه نشد از pro.xy استفاده کنید

 • ارتش سرخ آسیا گفت:

  Lenovo A3300 اندروید ۴,۲,۲ چیکار کنم آپدیت نمیشه:-(

  • محمد اصغری گفت:

   سلام وقت به خیر
   خواهشا یک بار به طور کامل مطلب رو بخونید اگه طبق دستورالعمل نتونستید گوشی رو آپدیت کنید باید یا به متخصص مراجعه کنید یا اگه خودتون توانایی دارید به صورت دستی آپدیت کنید لینک زیر می تونه براتون مفید باشه
   https://wtffix.com/updates-and-firmwares/lenovo-update/lenovo-tab-a7-30-a3300-update/
   البته اگه تبلت شما مدل Tab A7-30 باشه
   همچنین به زودی مطلبی در مورد نحوه انجام آپدیت دستی در وب سایت قرار می گیرد حتما مطالعه بفرمایید

 • علی گفت:

  MediaPad T1 8.0هست میخام بروز کنم نسخه گوشی من ۴٫۳ هست. چطور آپدیتش کنم بره بالا.
  بعد بروزرسانی محل که میزنم میگه بس کاپ کن من انجام دادم میگه بسته ارتقا نشد دوباره هرچی میزنم باز میاد بس کاپ دوباره میزنه

 • ALI گفت:

  من تبلتم هواوی mediapad 10linkهست…شنیدم چند بروز رسانی اومده برای اون مدل ولی تبلتم پیام بروز رسانی رو نداده……چیکار کنم؟خیلی وقته هم بروز نکردم

 • Msi گفت:

  من گوشیم s7 edge وقتی میخوام به روز رسانیش کنم روی گزینه به روز رسانی نرم افزار ک میزنم هیچ اتفاقی نمیفته اصلا این گزینه رو گوشیم برام باز نمیکنه که گوشیمو آپدیت کنم ب نظرتون مشکل چیه؟

  • محمد اصغری گفت:

   به احتمال زیاد گوشیتون آخرین آپدیت رو داره

 • Mahdi گفت:

  بچه من اندرویدم۴-۴-۴هستش ولی بازیهای اندروید ۵را دانلود میکند ومیاردمثلpes2019گوشی چیشده است

  • محمد اصغری گفت:

   سلام بعضی از بازی ها و برنامه ها بر روی نسخه های مختلف اندروید کار میکنند

 • Nil گفت:

  سلام..من گوشیم گلکسیj7پرایم هستش..توسایتا نگاه کردم چن روزیه برای گوشیم اندروید ۸ عرضه شده…ولی برای گوشیم اپدیتش نمیاد ک از طریق گوشی ارتقا بدم..میشه بگید معمولا چقد طول میکشه ک اپدیتش برام بیاد؟

 • pooya گفت:

  سلام
  من گوشیم گلکسی اس فور هستش و اندروید گوشیم ۴۴۲ هست میخوام اپدیتش کنم رفتم تو قسمت بروزرسانی ولی نوشته دستگاه شما اصلاح شده است چیکار کنم؟

 • faridoon گفت:

  Salaam goshe man s4 ast am a updat ash 5 ast

  • محمد اصغری گفت:

   آخرین آپدیتی که برای گوشی شما وجود داره ۵٫۰٫۱ است

 • عبدلغفار گفت:

  سلام من تلفنم گالکسی S3 مودل ۲۰۱۴ هست ولی هنوز از آپدیت۴٫۳ بالا تر نداره چرا؟

  • محمد اصغری گفت:

   جواب سوالتون به طور کامل در متن و کامنت ها پاسخ داده شده است

 • Yazdan گفت:

  تبلت من سامسونگ گلکسی تبتری لایت هستش ۳ بار ایک کارو کردم انروید تبلتم ۴٫۴٫۴ مونده

 • shahryar گفت:

  سلام من وقتى به روز رسانى رو مى زنم مىگه دستگاه شما اصلاح شده ولى من روت رو حذف کردم الان باىد چکار کنم

 • Faezeh گفت:

  من گوشیم سامسونگ J3 2016 هست هرچی میزنم تو تنظیمانگت میگه آخرین نسخه نصبه ولی اندویدش ۵ هست عایا امکان داره به ۶ تبدیلش کنم چون بیشتر ایمجوی های گوشیم رو رو ۵ نشون نمیده واسه همه رو ۶ نشون میده ؟؟؟؟ لطفا جواب بدین

 • atrina گفت:

  من گوشیم lg lbello2015 اندروید ۵٫۱ هست ولی خیلی وقته اعلان اپدیت اندروید نیومده؟؟ این راهکار که گفتین جواب میده؟؟؟

 • مبینا گفت:

  سلام تبلت منLenovo A5500-HV هست اندروید رو آپدیت کردم ولی شماره ورژن قبل و بعد از آپدیت هیچ تغییری نکرده کمک کنید لطفا

  • محمد اصغری گفت:

   بعضی از آپدیت ها شامل رفع ایرادات امنیتی و ایرادات جزئی است که نسخه اصلی محصوب نمیشه و آپدیت نسخه اندروید به شمار نمیاد
   مثلا ۲۱٫۵٫۱٫۵ تبدیل میشه به مدل ۲۱٫۵٫۱٫۶

 • کیمیا گفت:

  سلام.تبلت من سامسونوگT311اس.اندرویدشم ۴٫۲٫همه ی این کارایی که گفتینو من انجام دادم ولی برام میزنه آخرین تغییرات اعمال شده.در صورتی که خیلی از اپلیکیشنا نسخه ی جدیدشون به گوشی من نمیخوره.باید چی کار کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   احتمالا اخرین سیستم عامل گوشیتونه بگردید تو سایت سامسونگ ببینید آخرین نسخه چه نسخه ایه

 • unknown گفت:

  سلام
  گوشی منA7 2016حدودایکساله که برام‌ آپدیت نبوده
  یعنی دیگه گوشیم آپدیت نمیشه؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلا م تو متن می تونید جوابتون رو پیدا کنید

 • habib گفت:

  سلام گوشی من j5 2015 است واندروید ان ۵ است چگونه اندروید ان را ارتقا دهم ایا اندروید جدیدی برای ان امده یا خیر واگر امده چگونه ان را نصب کنم

 • مریم گفت:

  چرا میخام به روز رسانی کنم میزنه به شبکه وصل نیست ولی وای فای دارم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام سعی کنید با pro.xy امتحان کنید

 • مریم گفت:

  چرا به روزرسانی نمیشه میزنه شبکه به اینترنت وصل نیست ولی وای فای دارم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام به نظر بنده با فیلتر شکن هم متحلن کنید واگر درست نشد به یه متخصص مراجعه کنید

 • Hadi گفت:

  با عرض سلام‌ گوشی من j3 2017 هست می خواستم بدونم گوشیم به اندروید ۸ ارتقا پیدا می کنه ویه سوال دیگه ایا گوشی با اپدیت جدید مشکل خطا دادنش درست میشه.

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و شرمنده بابت تاخیر در پاسخ
   در مورد سوال اول بله در تابستان این امکان فراهم میشه طبق سایت سامسونگ
   در مورد سوال دوم هم اگه مشکل نرم افزاری بوده باشه و خطای از دل سیستم عامل باشه بله ولی خطاهای مربوط به سخت افزار شاید نه

 • rana گفت:

  میشه بگید چطوری میشه اپدیت کرد؟

 • امیر گفت:

  چجوری رو گوشیم اعمال کنم اپدیت رو hawaii honor4x

 • Reza گفت:

  , سلام گوشیهمن نوکیا ۵ هستش ۲۰۱۷ هم هست، نسخه اندرویت ۸ براش اومده ولی وقتی میزنم اروور میده لطفا راهنماییم
  کنید

  • mohmadian.el96 گفت:

   مال منم نوکیا ۲۰۱۷ اندروید ۸ براش اومده
   میگه فقط با وا فای بروز میشه با وای فای هم امتحان کردم نمیشه..

  • محسن گفت:

   سلاملکم مشکل فقط مال شما نبوده انگار مشکل مال ایران بوده که با پیگیری وبسایت مای نوکیا رفع شده الان راحت می تونی آپدیت کنی

 • محمد گفت:

  اما ۹۵۰ مگ دان شد ودلی هنوز اندروید ۷ عه

 • محمد گفت:

  اما ۹۵۰ مگ دان شد ولی وقتی میرم تو تنظیمات و نسخه ی اندروید رو می بینم ۷ عه . چیکا کنم

 • محمد گفت:

  سلام گوشی من s8 هست اما هنوز اندروید ۸ براش نیومده هر کاری هم میکنم نمیاد

 • رضا گفت:

  سلام خواهشا جواب بدین اولا برای j5 2016 آپدیت اندروید اومده
  اگر اومده چرا برای گوشیم نیست

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و با عرض پوزش از پاسخ دیر هنگام به گفته وب سایت geekbench برای گوشی شما اپدیت ارائه شده و اگر گوشی شما آن را دریافت نمی کند با مطالعه مقاله و کامنت ها متوجه خواهد شد چرا چون قبلا به این موضوع پاسخ داده شده است

 • سعید گفت:

  سلام میشه جواب این نظر را بدین یکبار فرستادم ولی جواب ندادین
  گوشی j5 2016 دارم داخل سایتی خوندم که اندروید ۷ براش اومده ولی الان که میزنم مینوسه آخرین نسخه براتون نصب شده و میخواست بدونم چرا آپدیت برای گوشیم نیامده ددر حالی که در سایت بیشتر سایتا نوشته اومده

 • سعید گفت:

  سلام گوشی j5 2016 دارم داخل سایتی خوندم که اندروید ۷ براش اومده ولی الان که میزنم مینوسه آخرین نسخه براتون نصب شده و میخواست بدونم چرا آپدیت برای گوشیم نیامده ددر حالی که در سایت بیشتر سایتا نوشته اومده

 • م... گفت:

  سلام- من قصد دارم گوشی Samsung Galaxy A7 2017 بخرم. در مشخصات گوشی (نسخه سیستم عامل) نوشته شده: Marshmallow 6.0 . آیا این نسخه اندورید فعلی گوشی هست؟ چون گفته می شه این نسخه فعلی اندروید نیست بلکه بالاترین قابلیت پشتیبانی گوشی از نسخه های جدید اندروید است و روی این گوشی نمیشه نسخه های جدیدتر از Marshmallow 6.0 رو نصب کرد. این درسته؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   Samsung Galaxy سری A -چون یکی از مدل های پر فروش سامسونگ است به احتمال زیاد برای نسخه های بعد هم قابلیت ارتقای سیستم عامل را خواهد داشت البته تا یک زمان خاص که سخت افزارهای آن پاسخگوی سیستم عامل باشد

   • م... گفت:

    ممنون از پاسختون
    یعنی فکر می کنین میشه اندروید Nougat روی اون نصب بشه؟

   • محمد اصغری گفت:

    خواهش میکنم بله به احتمال زیاد اون طوری که من توی سایت androidauthority دیدم حتی اومده

 • خرید فالوور گفت:

  خیلی عالی بود ممنون

 • مرتضی گفت:

  با سلام گوشی جی سون پریام دارم اپدیت اندروید ۷ براش آمده. دانلود می شود ولی هنگام نصب (بلافاصله بعد دانلود) خطا می دهد و اعلام گزارش به سامسونگ می دهد .گوشی روت نیست.

  • Shahram گفت:

   سلام گوشی من هم دقیقا این مشکل رو داره سی ۵ پرو

 • امیر گفت:

  سلام من گوشیم هواوی ۶۲۵yبید نامبر ۱۰۹ هستش ایا براش اپدیت ۵ اومده یانه خواهشن بگید ممنون

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   متاسفانه تا کنون شرکت هواوی برای این نسخه آپدیتی ارائه نداده

 • mahsa گفت:

  سلام. گوشی من هواویhonor3c(hol u19) هست. و اندروید ۴٫۴٫۲ … online opdate براش نمیاره و local update رو هم امتحان نکردم… راهی هست تا حداقل به ۵ اپدیت بشه؟

 • ムცσℓ گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیم samsung grand prime هست با اندروید ۴.۴ میخاستم اندرویدش ۵ کنم ولی چون روت هست گوشیم از داخل تنظیمات نمیشه و اینکه هر کاری کردم نتونستم روت گوشیو بردارم اگه جواب بدین ممنون میشم

  • محمد اصغری گفت:

   شما باید گوشی خود را از روت خارج کنید و به حالت استاندارد برگردانید ، برای این کار نرم افزارهای وجود دارد که یکی از بهترین آنها SuperSU است که میتوانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید و روت گوشی را بردارید البته توصیه می شود اگر حرفه اید نیستید این کار را تنهایی انجام ندهید
   میتوانید مقاله ای در این مورد مطالعه فرمایید

 • Ashkan گفت:

  سلام من سامسونگ g5 2016 دارم چرا اعلان های اندروید ۷ برام نیامده

 • سپید گفت:

  سلام،گوشی من سامسونگ a5 2016 هستش و الان سه باره که بعد از بروزرسانی و نصب بروزرسانی،گوشیم بعد از راه اندازی مجدد دیگه سیستم عاملش بالا نمیاد
  بهم گفتن که اینترنت گوشیت راه مطمئنی برای آپدیت نیست و بعضی فایلارو ناقص دانلود میکنه و بهمین خاطر سیستمت بالانمیاد
  الانم دوروزه گوشیم یه گوشه گذاشته شده
  دوستم میگه یه برنامه هست که بااون مشکل سیستم عاملت حل میشه
  میشه راهنمایی کنید که من چیکارکنم،دیگه دوس ندارم چنین اتفاقی بیفته برام آخه من درسام با گوشیمه و کلاس زبانمم آنلاینه…مرسی

  • محمد اصغری گفت:

   سلام
   دانلود ناقص می تونه باعث این مشکل بشه شما از طریق یه ارتباط مطمئن و پرسرعت امتحان کنید اگه بازم ایرادی بود از طریق pro.xy امتحان کنید

 • قالیشویی گفت:

  از مطلبتون بسیار استفاده کردم
  ممنون

 • امین گفت:

  سلام من گوشیم سامسونگj1 duos هستش خواستم ببینم میشه برم اندرویدشو ارتقا بدم؟؟؟الان اندرویدش۴٫۴٫۴هستش هر جا بردم میگن نمیشه اما تو گوگل که سرچ کردم اندروید ۵هست واسش اگه میشه راهنمایی کنید

  • محمد اصغری گفت:

   آپدیتی از طریق کارخانه سازنده برای این مدل عرضه نشده شما می تونید از طریق دستی اقدام به نصب کنید البته خوبی ها وبدیهایی داره که توی متن توضیح داده شده

 • خرید نوتیفیکیشن گفت:

  سلام
  خسته نباشید ممنون از شما

 • rezataherian گفت:

  سلام من گوشیم (j7(2016 هستش وقتی میخوام دانلود نسخه دستی بروز رو انجام بدم میزنه پردازش انجام نشد با وای فای و دیتا هم امتحان کردم ولی فایده نداشته لطفا راهنمایم کنید مرسی

 • استایل آپ گفت:

  سلام. در مورد آپدیت ساعت های هوشمندهم اگر امکانش هست راهنمایی کنید. باتشکر

 • mn گفت:

  سلام گوشی من HTC u ultra است بعد از ۵بسته دانلود کردن انگار نصب نشده باشد چیکار کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام سوالتون واضح نبودو من منظورتون رو از بسته دانلود نگرفتم
   ولی اگه توی دانلود آپدیت مشکل دارید سعی کنید از طریق یه ارتباط پرسرعت و مطمئن دانلود کنید اگه بازم ایراد داشت از طریق pro.x.y اقدام کنید

 • نیما گفت:

  سلام گوشی من samsung g5 2016 هست هنوزم اپدیت ۷٫۱.۱ نیومده دلیلش چیه ؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام لطفا یک بار متن رو کامل بخونید پاسخ داده شده
   به دلیل هزینه های که برای کارخانه ها داره برخی آپدیت ها دیرتر به بازار میان

 • مهدی ر گفت:

  سلام.
  گوشی من A5 2017 هستش و یه پیغام به روز رسانی نرم افزار داده.
  به نظرتون بهتره آپدیتش کنم یا نه؟
  آخه برخی از دوستام میگفتن با این کار ممکنه خیلی از برنامه ها مثل دفترچه تلفن ، یادداشت و … دیگه کار نکنه. آیا این حقیقت داره یا شایعه است؟

  • محمد اصغری گفت:

   سلام اگه نسخه سیستم عامل نصب شده روس گوشیتون اورجینال خود گوشی هیچ مشکلی نیست

   • مهدی ر گفت:

    ببخشید ولی نفهمیدم چی گفتین.
    میشه لطفا یکم توضیح بدین

   • محمد اصغری گفت:

    آپدیت های کلی که از طریق خود گوشی ارائه میشه مشکلی برای گوشی پیش نمیاره و با خیال راحت می تونید آپدیت کنید و بهتره که این کار رو بکنید

 • بهزاد گفت:

  سلام و عرض ادب محضر شما خوبان…
  بنده گوشی شیائومی redmi note4 دارم.
  در قسمت جزئیات گوشی abuot phone نوشته شده بروز رسانی…
  اما متاسفانه هیچ پیغامی مبنی بر اینکه نسخه آندوریدم رو آپدیت کنم نیست و نبود و نمیبینم!
  در حالی که دوستانم که دقیقا از همین مدل گوشی ها دارند خیلی راحت از ۶ به۷ بروز کردند!!!
  لطفا برای حل این مشکل راهنمایی ام کنید بایستی باید چه مرحله های رو طی کنم!؟
  در ضمن امکان داره با خود جنابعالی ارتباط برقرار کنم
  اگر امکان داره پس منتظر پیغامتون در ایمیلم هستم
  موفق و پیروز و خدایی باشید

  • محمد اصغری گفت:

   با عرض سلام
   اگه گوشهایی که اشاره می کنید همه از یک مدل و نسخه هستن و فقط گوشی شما آپدیت نمیشه احتمالا شما قبلا گوشی تون رو از لحاظ نرم افزاری دچار تغییراتی کردن مثلا روت کردن و فلاش کردن برای ارتقای firmware یا کارهایی از این قبیل
   در مورد راه حل، شما باید به یه متخصص مراجعه کنید تا یا بصورت دستی آپیدیت رو انجام بدید یا firmware اصلی رو بر روی گوشی شما قرار بدن تا امکان آپدیت از طریق خود سیستم عامل و خودکار فراهم شود.

 • F.ab گفت:

  سلام مدل گوشیم J710سامسونگه روت نکردمش فقط یک بار فلش خورده ایا فلش باعث اپدیت نشدنشه؟

  • F.ab گفت:

   چرا جواب نمیدین سوالارو

  • محمد اصغری گفت:

   بله ممکنه فلش کردن به صورت اشتباه باعث Break شدن یا خراب شدن نرم افزار سیستم عامل بشه البته به صراحت نمی توان گفت دلیل آپدیت نشدن گوشی شما فلاش کردن اونه اما فلاش کردن با یه firmware متفاوت از نسخه اورجینال ممکنه امکان آپیدت اون گوشی رو برای ارتقای firmware اورجینال با مشکل رو به رو کنه

   • shi گفت:

    سلام من گوشیم رو ابدیت کردم اندروید ۹سامسونگ جی شش پلاس اما زبانم تغییرنمیکنەبە فارسی اصلنبا هیچ روش و خامووش روشن کردن و اینجورچیزا

 • Majid گفت:

  سلام
  من یه گوشی Ramos mos1دارم.گزینه اپدیت تو تنظیمات نداره.اگه میشه راهنماییم کنید.گوشیه خوبیه فقط اندروید جدید میخوام.
  ممنون میشم

 • رحمانی گفت:

  ضمن سلام و وقت بخیر
  سوالی‌دارم مبنی براینک ایا اپدیت نسخه جدید قابل ارتقای اندروید۵ برای گوشیHuawei y520-u22 اندروید۴٫۴٫۲‌ موجود است یانه؟لطفامرحمت نماییدپاسخ دهید تشکر و بی نهایت سپاسگزارم

  • محمد اصغری گفت:

   سلام و وقت به خیر
   متاسفانه هیچ آپدیت جدیدی به صورت رسمی برای این سری وجود نداره و تنها راهی که براتون می مونه استفاده از Rom سفارشیه که اونم ممکنه باعث آسیب به گوشی بشه یا اینکه برخی ابزارها مانند wifi یا سیم کارت از کار بیفته البته توصیه این حقیر اینه استفاده نکنید

 • هاشم گفت:

  سلام.
  گوشی سامسونگ J7 2016 دارم. واسه بعضی از دوستام که همین مدلو دارن آپدیت ۷ اومده ولی واسه من نیومده. چیکار کنم؟

  • محمد اصغری گفت:

   بر اساس سایت سامسونگ اپدیت گوشی شما به صورت رسمی ارائه شده حالا اگه گوشی شما آپدیت نمیشه احتمالا قبلا گوشیتون رو روت کردید یا یه به هر صورت نسخه اصلی رو تغییر دادید برای حل مشکل می تونید به یه کارشناس مراجعه کنید، البته هر مدل گوشی می تونه چندین نسخه داشته باشه و احتمال داره آپدیت نسخه ای که دست شماست ارائه نشده باشه

 • ابوذر گفت:

  سلام.من گوشی a3 2017دارم متاسفانه ب روز رسانی نمیشه.و خطای موجود در گوشی پردازش انجام نشد داده میشود.بردم بازار گفتن باید دستی آپدیت شه.راه حلی وجود داره. باتشکر

 • خرید فالوور اینستاگرام گفت:

  سلام ممنون از سایت عالیتون

  • علی گفت:

   سلام خسته نباشید گوشی من انر8xهست اندرویدش4.2هست میشه ارتقاع داد به پنج

   • محمد اصغری گفت:

    سلام
    اگه کامنت ها رو بخونید توضیحات کاملی در مورد این مشکل دادیم
    لطفا مطالعه بفرمایید،

 • نظرات بسته شده است.