چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

آپدیت کردن و بروز رسانی سیستم عامل کاری مهیج و هیجان انگیز برای اکثر کاربران اندروید است زیرا با ظاهر و ویژگی هایی جدید همچنین کارایی و عملکرد بهتر و بالاتری همراه است.دستگاه های اندرویدی به طور معمول کاربران خود را از بروزرسانی های جدید آگاه می کنند اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی این کار به تأخیر و تعویق بیفتد.

اگر نسخه های جدیدتر از نسخه فعلی گوشی تان به بازار آمده و شما تا به حال نتوانسته اید آن را نصب کنید با نکست همراه باشید تا بروزرسانی سیستم عامل اندرویدتان را به درست ترین و بهترین شیوه به شما بیاموزد.

پشتیبان گیری قبل از آپدیت :

قبل از آپدیت اندروید و برنامه هایتان لازم است که حتماً نسخه پشتیبانی از اطلاعاتتان بصورت ذخیره داشته باشید.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/a61b282d936093a5bd590b0aabfa2e38-650-80.jpg

بروزرسانی سیستم عامل اندروید کاری آسان و بدون مشکل است اما گاهی ممکن است در حین بروزرسانی مشکلاتی ایجاد شود بنابراین برای رفع خطرات احتمالی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.برای تهیه نسخه پشتیبان شما می توانید به صورت دستی اطلاعاتتان را داخل کامپیوتر یا رم ذخیره کنید همچنین می توانید از منوها و گزینه های خود گوشی که به صورت اتوماتیک عمل بک آپ گیری را انجام می دهید استفاده کنید.

مزیتی که این روش نسبت به روش دستی دارد این است که شما در روش دستی فقط داده هایتان را جا به جا می کنید اما در روش اتوماتیک تمامی رمزها و تنظیمات اعمال شده روی گوشی حفظ خواهد شد و در صورت موفق بودن عملیات آپدیت سیستم عامل تمامی تنظیمات نسخه قدیم روی نسخه جدید اعمال شده و شما نیازی به دوباره تنظیم کردن آن ندارید.

آپدیت اندروید:

۱-رفتن به تنظیمات گوشی

برای بروزرسانی نسخه اندروید دستگاهتان وارد پنجره تنظیمات گوشی شوید.

برای دسترسی به پنجره تنظیمات می توانید آن را بین برنامه های نصب شده روی گوشی پیدا کنید که اکثراً به شکل چرخ دنده است و یا از قسمت اعلانات نوار کشویی را به سمت پایین کشیده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.اینکه آپدیت جدیدی از اندروید موجود است یا خیر توسط خود گوشی تشخیص داده می شود تنها در برخی دستگاههای سامسونگ نیاز است که آنها را با استفاده از کابل به یک سیستم کامپیوتری متصل نموده و آپدیت سیستم عامل را از این طریق انجام داد.

۲- انتخاب گزینه About یا در مورد گوشی

بعد از وارد شدن به پنجرهٔ تنظیمات گوشی خود نوار لغزاننده و یا اسکرول خود را به سمت پایین بکشید و گزینه about….. را انتخاب کنید.

گزینه about اطلاعاتی را در مورد گوشی و سیستم عامل اندرویدتان به شما می دهد مانند نسخه اندروید، مدل گوشی، نرم افزارها، بروزرسانی ها و… .

۳-انتخاب گزینه آپدیت های سیستم

این گزینه اکثراً آخرین گزینه در پنجره تنظیمات همهٔ گوشی هاست و بسته به مدل گوشی به نام های about tablet یا about phone و یا about device شناخته می شود. بعد از انتخاب گزینه about پنجره ای برایتان نمایان می شود برای بروزرسانی اندروید (در صورت موجود بودن نسخه جدید)و یا نرم افزارهای گوشی تان گزینه system update یا software update را انتخاب کنید.

دکمهٔ check now را بزنید. گوشی شما آخرین آپدیت های موجود و در دسترس را پیدا خواهد کرد.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

موجود بودن نسخه جدید نرم افزارها و سیستم عامل ها به سازندگان و ارائه دهندگان آن ربط دارد و بروزرسانی های جدید اکثراً برای تمامی دستگاه ها و همیشه در دسترس و موجود است.

در صورتی که آپدیت جدیدی برای دستگاه شما موجود باشد، دستگاه شروع به دانلود می کند. آپدیت ها و مخصوصاً آپدیت اندروید دارای حجم زیادی است و ممکن است دانلود کردن آن مدت زمانی طول بکشد.در این مرحله نکته ای لازم به ذکر است اینکه دستگاه شما باید به شبکه وای فای و اینترنت متصل باشد تا بتواند فایل های موجود را دانلود و بروزرسانی را انجام دهد.

۴-اتمام کار و راه اندازی مجدد

بعد از دانلود فایل ها دستگاه نیاز به restart شدن و آماده شدن برای نصب اطلاعات جدید دارد به همین منظور بعد از اتمام دانلود دکمهٔ restart & install را بزنید.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

نصب داده های جدید ممکن است چندین دقیقه طول بکشد به همین دلیل برای نصب کامل و به وجود نیامدن مشکلی در حین نصب، گوشی خود را به شارژر متصل کرده و از ذخیره برق و باتری آن اطمینان کامل پیدا کنید و بعد مراحل نصب را انجام دهید.

آموزش نحوه صحیح شارژ کردن باتری موبایل

اگر در حین نصب باتری گوشی تان تمام شده و گوشی خاموش شود عملیات بروزرسانی به صورت ناقص انجام شده و ممکن است که جدا از نصب نشدن سیستم عامل جدید سیستم عامل قبلی تان از بین رفته باشد و گوشی تان را دچار مشکلاتی کند بنابراین حتماً در حین دانلود و نصب سیستم عامل گوشی تان را به شارژر متصل کنید.

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

زمانی که مراحل نصب پایان یابد گوشی شما آماده به کار می شود و شما می توانید محیطی زیباتر با نرم افزارهایی جدید و به روز را مشاهده و از آن لذت ببرید.

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند

همانطور که می‌دانید آپدیت سیستمی اندروید برای گوشی‌های مختلف بسیار متفاوت عرضه می‌شود بعضی‌ها چند بار در سال و بعضی ها چند سال یکبار و بعضی ها بسیار به ندرت اگر شما هم از دسته سوم هستید و هنوز آپدیت بالاتری برای گوشی شما عرضه نشده است این قسمت ممکن است به شما در درک بهتر اینکه چرا هنوز برای گوشی شما آپدیتی  ارئه نشده است کمک کند

کارخانه های تولید سخت افزار گوشی‌ها مانند سامسونگ، HTC و … برای اینکه سیستم عامل اندروید بر روی گوشی‌هایشان به خوبی اجرا شود باید برای هر مدل گوشی که تولید کرده اند راه‌انداز و درایور Driver مخصوص آنها را طراحی کنند که اغلب متن باز نیستند و اشخاص قابل به روز رسانی آنها نیستند بنابرین فقط شرکت های سازنده می‌توانند درایور های هر نسخه اندروید آن هم برای همه مدل‌های خود را به روزرسانی کنند .

گوگل فقط می‌تواند نسخه جدید اندروید را ارائه کند و این شرکت‌های سازنده گوشی‌ها هستند که باید آپدیت جدید اندروید را بر روی گوشی خود سازگار کنند.

تغییرات فقط محدود به درایور نمی‌شود بیشتر گوش‌های اندرویدی بعد از هر آپدیت نیازمند تغییر در رابط کاربری و تعداد از برنامه های کاربردی خود هستند تا اپدیت جدید بتواند به خوبی کار کند. در نهایت همه اینها برای شرکت سازنده گوشی هم زمان بر و هم هزینه بردار است و ه همین دلیل است که تعدادی از اپدیت ها خیلی دیر عرضه می‌شوند و یا حتی عرضه نمی‌شوند.

علاوه بر همه اینها بعضی از نسخه های اندروید نیازمند تعداد سخت افزار جدید یا نیازمند سطح خاصی از توانایی های سخت افزاری است که تعدادی از گوشی‌ها فاقد آنها هستند بنابراین چنین گوشی‌هایی توانایی ارتقا به نسخه جدید اندروید را ندارند و باید از خیر به روزرسانی آنها گذشت البته افرادی هم هستند که با روت کردن و رام سفارشی امکان اپدیت را فراهم میکنند که همه خیلی خوب می‌دانند چنین روش‌های هیچ وقت صد در صد تضمینی نیستند و خیلی هم خوب کار نمی‌کنند.

برای دیدن ویدئوهای بیشتر در مورد آپدیت نسخه اندروید به کانال آپارت نکست سری بزنید، موضوعاتی مانند آپدیت دستی، چک کردن وضعیت آپدیت و …


سایر منابع در مورد آپدیت اندروید

دوستان زیادی در مورد عدم دریافت به روزرسانی گوشی خود سوال پرسیده اند و لازم است چند منبع مفید در این مورد معرفی کنیم.

چرا گوشی آندرویدی آپدیت جدید را دریافت نمی کند و چه باید کرد؟

چرا برای گوشی من هنوز آپدیت ارائه نشده است؟

چگونه اندروید گوشی خود را ارتقا دهم

۴/۴/۹۷ توضیح شرکت سامسونگ در مورد گوشی هایی که نسخه ۸ اندروید را دریافت می کنند و گوشی هایی که دیگر آپدیت ۸ را دریافت نخواهند کرد

۲۹ آذر ۹۷ لیست گوشی هایی که اندروید ۹ را دریافت می کنند (LIVE)

409 thoughts on “چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

 • 2021/06/27 در t 16:24
  Permalink

  سلام هر وقت اندروید ۱۲ آوردن می تونم نصب کنم نام گوشیa72.

  پاسخ دادن
 • 2021/06/27 در t 16:22
  Permalink

  سلام هر وقت اندروید ۱۲ آوردن می تونم نصب کنم نام گوشیa72

  پاسخ دادن
 • 2021/06/25 در t 23:38
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ گلکسی جی ۵ پرایم هستش و چطور میتونم به تلویزیون ال جی ال ای دی مدل ۴۳LK5100PLB متصل کنم!؟ تلویزیون از اون رسیور سر خود ها هستش!؟ ممنون

  پاسخ دادن
 • 2021/06/23 در t 18:54
  Permalink

  سلام، آیا امکان ارتقا galaxy s6 به اندروید ۷ وجود دارد؟

  پاسخ دادن
 • 2021/05/19 در t 18:15
  Permalink

  سلام خوبید.من میخام اندرویدم رو ارتقا بدم ولی میترستم که برنامه های تبلتم پاک بشه.برای جلوگیری از این مشکل باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2021/05/21 در t 16:19
   Permalink

   سلام اگه ارتقا از طریق منوی تنظیمات خود گوشی باشه مشکلی نیست
   اطلاعت وقتی پاک میشه که شما از رام های سفارشی استفاده کنید البته توصیه میکنیم حتما از اطلاعاتتون پشتیبان بگیرید که خیالتون راحت شه

   پاسخ دادن
 • 2021/05/07 در t 01:41
  Permalink

  سلام من گوشیمa2هستش اندرویدش ۸ هست چطوری اندرویدشو ارتقا بدم تا بشه ۱۰

  پاسخ دادن
 • 2021/04/25 در t 09:38
  Permalink

  سلام گوشی من ایسوس هست zenfone 3 ze552kl و اندروید ۷ هست و هیچ اپدیت نکردم ولی دوستم گرفته بدون اینکه اپدیت کنه اندرویدش ۸ هست چکار کنم چون منم اندروید ۸ نیاز دارم

  پاسخ دادن
  • 2021/04/26 در t 18:51
   Permalink

   سلام طبق اعلام خود شرکت این مدل فعلا قابلیت اپدیت تا ۷ رو داره احتمالا گوشی دوستتون مدلش فرق داره
   این عبارت رو توی گوگل جستجو کنید zenfone 3 ze552kl os version

   پاسخ دادن
  • 2021/06/05 در t 00:18
   Permalink

   سلام من اصلا گزینه ی اپدیت یا همونایی که نوشتید و رو توی about phone نمیبینم چرا؟؟

   پاسخ دادن
 • 2021/04/21 در t 13:29
  Permalink

  اگه شرکت سازنده دیگه اپدیتی برای اون گوشی نزده بود چکار کنیم؟

  پاسخ دادن
  • 2021/04/23 در t 15:46
   Permalink

   سلام
   ببینید خیلی از شرکت های سازنده گوشی توانایی اپدیت همه محصولاتشون رو ندارن و این کار رو فقط به چندتا محصول پرچم دارشون اختصاص می دن
   اگه لینک های انتهای مقاله رو بخونید متوجه خواهید شد که اپدیت کردن سیستم عامل برای هر گوشی با امکانات سخت افزاری مختلف برای شرکت ها هزینه های زیادی داره و غالبا خیلی کم این کار رو می کنن واسه همینه که بعد چند سال دیگه اپدیتی نمیاد

   اما اینکه چکار کنید تعداد محدودی از گوشی ها رو می تونید به صورت دستی آپدیت کنید که اون هم مزایا و معایب خودش رو داره که باید کاملا راجع بهش بخونید

   پاسخ دادن
 • 2021/03/16 در t 22:15
  Permalink

  سلام عرض ادب واحترام گوشی من آ۸پلاس۲۰۱۸است اندرویدش۹است متاسفانه برای آ۶پلاس اندروید۱۰هست ولی برای گوشی من نیست من‌میتونم اندرویدشوبه۱۰ارتقابدم؟۱۲چطور؟ممنون میشم راهنماییم‌کنید❤❤🌹🌹🙌🙌

  پاسخ دادن
 • 2021/02/27 در t 19:56
  Permalink

  سلام من گوشیم Y7 هستش
  اندرویدش ۸ میخوام اندرویدشرو ببرم بالا یهو هنگ میکنه میاد بیرون
  باید چکار کنم
  میشه راهنماییم کنین

  پاسخ دادن
 • 2021/02/24 در t 11:29
  Permalink

  سلام گوشی من A31 و version 2.5 اپدیت نداره و نمیاد باید چیکار کنم

  پاسخ دادن
  • 2021/03/03 در t 18:38
   Permalink

   سلام و وقت به خیر
   اگه منظورتون گوشی سامسونگ آخرین نسخه سیستم عامل رو دارید و احتمالا اپدیت جدیدی ارائه نشده

   پاسخ دادن
 • 2021/02/23 در t 16:28
  Permalink

  سلام من گوشیم هواوی y7هست با اندروید ۷ میتونم ارنقاش بدم به ۸ یا ۹؟

  پاسخ دادن
 • 2021/02/15 در t 16:59
  Permalink

  من تبلتم لنووA3500 است و اندرویدم ۴.۲ است

  فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

  من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

  پاسخ دادن
 • 2021/02/15 در t 16:55
  Permalink

  من تبلتم لنوو است و اندرودم ۴.۲ است

  فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

  من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

  پاسخ دادن
  • 2021/02/26 در t 11:06
   Permalink

   بله روت میشه میتونید به برنامه های iroot…kengo root…keng root و… میتونید روت کنید

   پاسخ دادن
 • 2021/02/11 در t 11:58
  Permalink

  سلام حتما باید وای فای باشه؟من با داده های تلفن همراه انجام میدم مشکلی نداره؟

  پاسخ دادن
 • 2021/02/02 در t 04:13
  Permalink

  گوشی من انر ۶ هستش انرویدش ۴٫۴٫۲هستش میشه اندرویدشو بالا برد اپدیت جدید براش اومده

  پاسخ دادن
 • 2021/01/25 در t 00:47
  Permalink

  سلام j7 praym وقتی میخام بروز کنم میگه ثبت نشد قبلن با سیستم انرویدش شد ۷ ولی میخام بیشتر بشه

  پاسخ دادن
 • 2021/01/22 در t 19:11
  Permalink

  سلام
  نسخه اندروید جدید گوشی من عرضه شده و ممنونم از اینکه توضیح دادید باید چیکار کنم ولی حجمه ارتقاش ۱ گیگ و ۲۰۰ مگه و یکمی زیاده

  پاسخ دادن
  • 2021/01/27 در t 22:18
   Permalink

   خب باید دانلود کنید فقط یادتون نره با نت وای فای یا پر سرعت و حتما با شارژ کامل اپدیت کنید

   پاسخ دادن
 • 2021/01/13 در t 01:03
  Permalink

  سلام.گوشی من پتنک.اندروید۶.۱داره.
  الان دیگه دوسال میشه.ولی به روز رسانیش نیومده

  پاسخ دادن
 • 2021/01/04 در t 20:52
  Permalink

  سلام لطفا راهنماییم کنید, گوشی من هواوی y520_u22 هستش اندرویدش ۴٫۴٫۲ هستش میتونم اندرویدشو ارتقا بدم یا نه و اگه میشه به چند ارتقاه بدم با تشکر از شما….

  پاسخ دادن
  • 2021/01/06 در t 22:11
   Permalink

   سلام فکر ارتقای رسمی نباشید ولی میتونید به صورت دستی ارتقا بدهید ولی برای این مدل توصیه نمیشه

   پاسخ دادن
   • 2021/06/11 در t 15:35
    Permalink

    سلام ببخشید گوشیم اچ تی سی ۸۲۰جی پلاس هست اندروید۴۴۲هست خواستم بدونم امکان ارتقا اندرویدش هست اگه هست تاچند ممنون میشم راهنماییم کنین

   • 2021/06/11 در t 21:17
    Permalink

    سلام متاسفانه برای گوشی شما هیچ آپدیت جدیدی ارائه نخواهد شد

 • 2020/12/27 در t 10:01
  Permalink

  با سلام.
  من گوشیم هوآوی هانری ۴cهستش
  وقتی که می خوام اندروید رو اپدیت کنم می که که اپدیت جدیدی وجود نداره
  باید چیکار بکنم؟؟

  پاسخ دادن
  • 2021/01/06 در t 22:15
   Permalink

   اگه خوب مقاله رو بخونید متوجه میید که برخی گوشی ها دیگه از طرف شرکت سازنده براش اپدیت نمیاد

   پاسخ دادن
 • 2020/12/23 در t 13:50
  Permalink

  الان من می خوام آپدیت کنم بک عاپ روشنه کاری باید کنم یا نصب رو بزنم ؟ منظورم اینه خودش یک عاپ می گیره ؟

  پاسخ دادن
  • 2021/02/15 در t 16:54
   Permalink

   من تبلتم لنووA5000 است و اندرودم ۴.۲ است

   فیلمی هم که گذاشتید تنظیماتش کپ مال من بود

   من تبلتم روت میشه یا نه؟؟

   پاسخ دادن
 • 2020/12/19 در t 09:28
  Permalink

  سلام من گوشیم a5و اندروید ۵ وقتی میزنم که بروزرسانی شه میگه پردازش انجام نشد
  میشه بگید مشکلش چیه

  پاسخ دادن
 • 2020/12/16 در t 22:59
  Permalink

  سلام خیلی ممنون از راهنماییتون خیلی عالی بود همه چیز گوشیم سر جاشه😁👍

  پاسخ دادن
 • 2020/12/09 در t 10:48
  Permalink

  با سلام من تبلتم رو مطابق با شما بروز کردن اما هرچی برنامه و عکس و فایل داشتم فرمت شد الان چه خاکی به سرم بریزم ایا دیگه بازگشتی نیس؟ چرا اخه اینطوری شد

  پاسخ دادن
 • 2020/12/02 در t 14:33
  Permalink

  سلام من اندروید تبلتم ۴ هست اپدیت هم میکنم بالا نمیره چیکار کنم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
 • 2020/11/21 در t 23:22
  Permalink

  سلام گوشی من samsung galaxy j7 من وقتی اندرید گوشیم اپدیت کردم اورد که بای نصبش کنم منم اجازه نصب دادم همه مراحلش درست پیش رفت الان که باید رون به یه تیکه اومده که هی روشن خاموش میشه میره رو یه صفحه که optimizion app رو نوشته و باید پر بشه.. ولی تا یه حدی میره بعد متوقف میشه و دوباره گوشی روشن خاموش میشه و دوباره همون صفحه میاد.. از صبح تا حالا درگیرم باهاش.. هیچ جام باز نیست ببرمش !! چیکارش کنم؟؟

  پاسخ دادن
 • 2020/11/21 در t 18:14
  Permalink

  سلام ببخشید من گوشیم galaxy j7 . الان گوشیمو اپدیت کردم ولی همش روشن خاموش میشه.. کاملا روشن نمیشه تا یه حدی میره.. بعد میره رو یه صفحه روش نوشته optimizing app که باید پر شه.. ولی تا ه حدی پر میشه،بعد دوباره روشن خاموش میشه بعد دوباره مره رو اون صفحه.. چیکارش کنم??

  پاسخ دادن
 • 2020/11/19 در t 19:58
  Permalink

  سلام من تبلت لنوو دارم اندرویدش ۴ هست است میتونم بازم ارتقا بدم؟؟

  پاسخ دادن
 • 2020/11/14 در t 19:11
  Permalink

  ببخشید من رو دکمه ی check for update زدم و هیچی نیاورد
  تبلت من مدل ASUS مدل P024 هست و ندویدم ۶.۱ هست.
  چیکار کنم

  پاسخ دادن
  • 2021/01/09 در t 13:40
   Permalink

   منم از همین مدل تبلت دارم بازم امتحان کن ولی تا جایی که میتونی به اندروید ۷ ارتقا نده چون یکی از دوستام لنوو اندروید ۷ داشت داغون اصلا خوب نیست خیلی کنده حالا نمی دونم خودمم اندروید ۶.۰.۱ هستم

   پاسخ دادن
 • 2020/11/14 در t 19:05
  Permalink

  من نفهمیدم چقدر دکمه ی آخرین بروزرسانی ها رو زدم اصلا هیچی نیاورد

  پاسخ دادن
 • 2020/11/11 در t 00:45
  Permalink

  سلام گوشی من Gplus T10 هست بعد از یک الی دو بار بروزرسانی سیستم دیگه شش ماهه بروزرسانی براش نیومده آیا راه حلی براش‌ دارین حتی تو یک قسمت که امنیته تو تنظیمات بروزرسانی امنیت سیستم رو قرمز زده اما وقتی میزنم می‌نویسه به آخرین ورژن بروزه چه کار باید کنم لطفاً راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
 • 2020/11/10 در t 11:47
  Permalink

  سلام.ببخشید گوشی من LG k8 2017 هست با اندروید ۶٫ایا میتونم اپدیتش کنم؟

  پاسخ دادن
 • 2020/10/28 در t 17:32
  Permalink

  من گوشیم گلگسی جی ۵هست و آپدیتش نمیاد
  هزینه خرید گوشی رو هم ندارم

  پاسخ دادن
 • 2020/10/26 در t 10:52
  Permalink

  سلام من گوشیم سامسونگ E7 هست و اندروید نسخه ۵.۱.۱ نصب داره. خود به خود هم آپدیت نمیشه. آیا امکان آپدیت دستی براش هست یا دیگه اندروید براش ارائه نمیشه؟

  پاسخ دادن
 • 2020/10/13 در t 13:41
  Permalink

  من مارک تبلتم لنوو هست و اندروید ۵٫۱ داره از این فیلمه کمک بگیرم جواب میده؟

  پاسخ دادن
 • 2020/10/08 در t 22:04
  Permalink

  سلام گوشی من وقتی میخوام بروزش کنم مینویسه سیستم عامل گوشی شما به صورت غیر مجاز ویرایش شده ..این یعنی چه

  پاسخ دادن
 • 2020/10/07 در t 21:25
  Permalink

  سلام من galaxy s 6 دارم من هرچی گوشیم رو آپدیت میکنم نسخه اندروید من که اندروید ۷ هستش بالا نمیره میشه منو راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
 • 2020/09/25 در t 18:37
  Permalink

  سلام من گوشیم samsung j7 و ورژن اندروید ۶ روش هست‌ میخواستم آپدیت کنم باتوجه به فیلم ولی گزینه یgoogle service… توی تنظیمات پیدانکردم تا غیرفعال کنم

  پاسخ دادن
 • 2020/09/09 در t 01:13
  Permalink

  سلام من گوشیمa20sسامسونگه.ی ابدیت اومد رو گوشیم منم ابدیتش کردم حالا میزنمش تو شارژ میزنه ۱۰ساعت مانده تا شارژ.عصن خیلی بد شارژ میشه لطفا راهنمایی کنید مرسی

  پاسخ دادن
 • 2020/08/31 در t 11:50
  Permalink

  سلام اگر من ورژن گوشیم رو آپدیت کنم تمامی برنامه ها داخل گوشیم هم آپدیت میشه ؟

  پاسخ دادن
  • 2020/09/01 در t 19:25
   Permalink

   هم بله هم نه
   با اپدیت نسخه اندروید فق سیستم عامل گوشی به روز میشه و این شامل همه برنامه های خود اندروید میشه اما برنامه هایی دیگه که خودتون نصب کردید نه

   پاسخ دادن
 • 2020/08/31 در t 11:36
  Permalink

  سلام ببخشید ورژن گوشی من ۴٫۲٫۲ هستش مدل گوشیم هواوی y330 و می خوام ورژن رو آپدیت کنم، وقتی تمام مراحلی که گفتید رو رفتم ولی برام ورژن جدید رو نمی زد، وقتی فیلم آخری رو نگاه کردم همونطوری که گفته شده بود در فیلم رفتم ولی یه سوال دارم اگر من ورژن گوشیم
  رو آپدیت کنم تمام برنامه های اون مثل تلگرام واتساپ و…. هم بروزرسانی می شن
  یا فقط نسخه گوشیم بروز میشه ؟

  پاسخ دادن
 • 2020/08/14 در t 19:54
  Permalink

  سلام من اگه گوشیم رو بروز کنم امکان اینکه هنگ کنه هستش؟؟

  پاسخ دادن
  • 2020/08/15 در t 15:32
   Permalink

   سلام اگه به روزرسانی خود گوشی باشه به ندرت این اتفاق ممکنه بیفتهع اما تو آپدیت های دستی خیلی محتمله

   پاسخ دادن
 • 2020/08/02 در t 18:38
  Permalink

  سلام من گوشیم نوکیا با اندروید۷٫۱٫۱هست قبلا تو سال خیلی برام اعلان آپدیت سیستم میوفتاد که آپدیت کنم که آپدیت میکردم ولی یکسالی هست که هیچ اپدیتی نیومده…. آیا ایراد از گوشی منه یانه؟اگر ایراد از گوشی منه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • 2020/09/23 در t 15:58
   Permalink

   بالا بله قبل نسخه ۸ اندروید روزبه رسانی یافت نشد؟

   پاسخ دادن
 • 2020/08/02 در t 00:37
  Permalink

  سلام من گوشیمHonor h60 هستش و میخوام اندرویندمو اپدیت کنم میشه لطفا یکی بگه چطوری؟

  پاسخ دادن
 • 2020/07/29 در t 16:38
  Permalink

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من گوشیمو اپدیت کردم ولی هیچ تغییری نکرده😑درصورتی که دوستم که گوشیش مثل منه و اپدیت کرده و دسترسی های خیلی بیشتری داره ( هر دوتامون اپدیت های گوشیمون مال اخرین باری هست که ورژن جدید و دادن بیرون ) چیکار کنم ؟

  پاسخ دادن
 • 2020/07/27 در t 10:52
  Permalink

  سلام
  من تبلتم galaxy Tab 3 هستش و اندرویدش ۴٫۲٫۲ الان من هیچ برنامه ای نمیتونم نصب کنم. باید واس همیشه اینطوری باشه. یا میشه رام زد.؟!

  پاسخ دادن
 • 2020/07/20 در t 12:26
  Permalink

  سلام من گوشیم هانرh60به صورت دستی ارتقا اندرویدکردم ..الان اگر من گوشیم رو فرمت کنم آیا برمیگرده به قبل ارتقا؟؟؟

  پاسخ دادن
 • 2020/07/18 در t 12:51
  Permalink

  سلام .گوشیم Samsung Galaxy On52016هستش . وقتی روی software update میزنم باز نمیکنه . باید چیکار کنم؟
  مشکل بعدی اینه که به وای فای وصل نمیشه .امکان داره که چ.ن وای فای شارژ نداره وصل نمیشه؟

  پاسخ دادن
 • 2020/07/17 در t 15:22
  Permalink

  سلام ببخشید من تبلت galexy tab s2 samsung رو دارم ولی متاسفانه اندرویدش رو ۵ مونده و آپدیت نمیشه بنظر شما مشکلش چیه ؟

  پاسخ دادن
 • 2020/06/26 در t 07:47
  Permalink

  سلام من گوشی هواوی دارم اندرویدش ۴٫۰٫۴ هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه میشه اپدیتش کرد یا ن؟چون ی بار تبلتمو اپدیت کردم خاموش شد دیگ روشن نشد بردمش تعمیر کنن گف هرکسی نمیتونه اپدیت کنه و اینا

  پاسخ دادن
 • 2020/06/15 در t 14:09
  Permalink

  سلام من گوشیمe5هست چجوری باید اپدیتش کنم هرکاری کردم نشد

  پاسخ دادن
 • 2020/06/12 در t 04:09
  Permalink

  سلام.من یه گوشی ایسوس زنفون مکس m1 دارم و هر بار که با روش شما اقدام به آپدیت و ری استارت گوشی میکنم و این فرایند به پایان میرسد،بعد از انجام همه اش وقتی به تنظیمات گوشی برمی‌گردم تا ببینم اندرویدکده آپدیت شده است یا نه میبینم که همان اندروید ۸ مانده که مانده… میشه راهنمایی کنید…؟ الان همه ی آپدیت ها رو انجام دادم و حدود چند گیگ نت مصرف کردم ولی هنوز ۸ مونده اندرویدش……
  ممنون میشم پاسخ بدید…

  پاسخ دادن
   • 2020/06/23 در t 09:09
    Permalink

    سلام و درود
    بله من نیز با همین مشکل مواجه شدم در صورتی که اندروید ۱۰ مخصوص این مدل روی سایت ایسوس منتشر شد.
    چطور میشه به صورت دستی از اونجا دانلود کنم و نصب کنم؟!

 • 2020/06/10 در t 17:55
  Permalink

  سلام من تبلتم lenovo a3000_h هستش آپدیت کردم تغییر خاصی به وجود نیامد.

  پاسخ دادن
 • 2020/06/04 در t 00:13
  Permalink

  سلام لطفا جواب بدین من تبلتم samsung tab s2 هست و نسخه ۷٫۰ هست و میشه ارتقاش داد ؟ یا براش آپدیتی میاد ؟

  پاسخ دادن
  • 2020/06/07 در t 16:13
   Permalink

   سلام و وقت به خیر اخرین نسخه ارائه شده برای تبلت شما همون ۷ هستش و هنوز نسخه ۸ و یا بالاتر ارائه نشده و احتمالا ارائه نشه

   پاسخ دادن
   • 2020/11/21 در t 21:55
    Permalink

    سلام گوشیه من واس گوگل با داده نمیره فقط وای فای میخواد بروز رسانی هم نمیشه

 • 2020/05/25 در t 15:39
  Permalink

  سلام.من گوشیم مدلj7 .اندروید۶.ساخت ۲۰۱۵.میشه ار تقا دادش.

  پاسخ دادن
  • 2020/09/06 در t 14:55
   Permalink

   اندروید هفت میره ولی باید ببری متخصص کامپیوترآپدیت کنه

   پاسخ دادن
 • 2020/05/16 در t 23:11
  Permalink

  سلام من یه گوشی آیفون۵ دارم ولی آندورید ۴٫۴٫۲داره چجوری میشه ببینم آندروید بالاتری میشه یا نه.. البته میدونم آیفون سیستمش oasهست ولی این فقط اسم آیفون ۵ داره

  پاسخ دادن
  • 2020/05/19 در t 04:29
   Permalink

   سلام بله می دونم
   راستش خیر همینطور که می دونید این چینیا از اون چینیاس چون کاستوم رام هم فک نکنم براش پیدا بشه

   پاسخ دادن
 • 2020/05/11 در t 13:19
  Permalink

  سلام گوشی من p30لایتmar lx1mهست چطوری میتونم اندروید۱۰ راازطیق خودگوشی دریافت کنم

  پاسخ دادن
 • 2020/05/09 در t 19:12
  Permalink

  سلام وقت بخیر گوشی من گلکسیA20هستش نسخه ۹ اومد برا ک از داخل گوشی انجام دادم
  ولی نسخه ۱۰روی گوشیم جهت اپدیت نیومده
  ولی توی سایتا زدن تاریخ ارائه اندروید ۱۰ برای گوشی شما ماه پیش بوده لینکم داده
  حالا میخوام بدونم اگه از سایت دانلود کنم آسیبی می بینه گوشی یا خیر

  پاسخ دادن
 • 2020/05/03 در t 06:03
  Permalink

  سلام گوشی من هواوی p6 هستش می خواستم بپرسم ایا گوشی من قابل اپدیته یا نه

  پاسخ دادن
 • 2020/05/01 در t 11:18
  Permalink

  سلام من تیلتم اندرویدش ۴٫۴٫۴ مدل سامسونگ گلگسی SM_T116 هنوز برای تبلتم اپدیت نیومده چیکار کنم?

  پاسخ دادن
 • 2020/04/27 در t 13:15
  Permalink

  سلام من‌گوشیم samsung a5 2016هستش و نسخه اندرویدش ۷ه قبلا اپدیت جدید میومد ولی الان خیلی وقته که نمی اد و از قابلیت های جدید خبری نیست حتی ایموجی ها هم خیلی قدیمی هستن

  پاسخ دادن
  • 2020/04/30 در t 12:12
   Permalink

   سلام منم همین مشکل دارم اگه راهی پیدا کردین برام بفرستین.ممنون

   پاسخ دادن
 • 2020/04/26 در t 01:41
  Permalink

  سلام من گوشیمو آپدیت کردم حالا زود شارژ خالی میکنه
  چیکاکنم

  پاسخ دادن
 • 2020/04/25 در t 19:02
  Permalink

  ببخشید داخل گوگل درایو میشه ذخیره کرد؟

  پاسخ دادن
 • 2020/04/23 در t 14:15
  Permalink

  سلام گوشی من honor 10lite هستش آپدیت اندروید ۱۰ براش اومده ولی میرم قسمت تنظیمات مینویسه گوشی شما اپدیته در حالی ک نسخه ۹ اندورید رو گوشی من نصبه

  پاسخ دادن
 • 2020/04/20 در t 03:42
  Permalink

  سلام من گوشیم a30 هنوز اپدیت اندروید ۱۰ نیومده چی کار کنم

  پاسخ دادن
 • 2020/04/11 در t 17:23
  Permalink

  سلام، گوشی من GT_S6310N با اندروید ۴٫۱٫۲ است. می خواستم بدونم آیا امکان ارتقا هست یا نه؟

  پاسخ دادن
 • 2020/04/09 در t 16:27
  Permalink

  من گوشیم رویال x2 است اما میگه بروزه نمیشه از ۷به هشت ارتقاء داد چرا چه مشکلی داره هر چند که گوشی من از ۲۰۱۷است

  پاسخ دادن
  • 2020/04/09 در t 17:41
   Permalink

   سلام همانطور که در متن توضیح داده شده، برای شرکت های تولد کننده گوشی به روزرسانی گوشی هاشون هم زمان بره و هم هزینه بر و دوم اینکه بعضی وقتا گوشی ها سخت افزار مناسب برای ارتقا به نسخه بعدی رو ندارن مثل حسگر ها و سنسورها

   پاسخ دادن
 • 2020/04/09 در t 15:51
  Permalink

  سلام من گوشیم samsung c7 هستش و وقتی می خوام گوشیو ابدیت کنم اواسط نصب متوقف میشه واز حالت نصب خارج می شه و ابدیت نصب نمیشه حالا باید
  چکار کنم?

  پاسخ دادن
 • 2020/04/08 در t 11:41
  Permalink

  سلام من گوشیو ب روز رسانی کردم الانوخاموش شده روشنش میکنم میزنه LG staylus 2مدل گوشیمه وقتی و روشن نمیشه وقتیم روشنش میگنم زده secrirtry error

  پاسخ دادن
 • 2020/04/08 در t 11:10
  Permalink

  سلام گوشی من LG staylus2 هست و امدیتو انجام دادم اما از دیشب تا حالا رو صفحه سفید شده و عکس ادمک اندروید اومده زده در حال به روز رسانی و بعد چنو بار باتری از داخل گوشی در اوردم و هنوز تا وسطاش رفته خودش هی خاموش و روشنن میشه و دوباره تا همون وسطا میره

  پاسخ دادن
 • 2020/04/05 در t 11:11
  Permalink

  سلام من گوشیم گلکسی نت ۸ است مراحلو دقیق انجام دادم و درست بود ولی اندرویدم بالا نرفت مشکل چیه؟؟؟

  پاسخ دادن
   • 2020/09/04 در t 13:43
    Permalink

    سلام گوشی منon5.samsung..تویه قسمت در باره گوشی چیزی از بروزرسانس ننوشته

   • 2020/09/05 در t 22:19
    Permalink

    اگه زبان دستگاهتون فارسی
    قسمت در مورد دستگاه
    در زبان انگلیسی about یا software update

 • 2020/04/01 در t 20:48
  Permalink

  سلام تبلت من مدل lenovo tab 2 a7 30-TC هستش و اصلا گزینه ی اپدیت نرم افزار رو داخل تنظیمات نداره چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 • 2020/03/25 در t 19:17
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ مدلGT-S7562با اندروید۴٫۰٫۴ است هم واتسابم قطع شده ب روز رسانی نمیشه هم فروشگاه وخدمات سرویس گوگل پلی وبرنامه بازارم بعدنصب میزنه ب روز رسانی شود باید چکارکنم الانم تابعدعید همه جا تعطیله وحساب گوگل من هم با اینکه ایمیل چندبار ازنوساختم مشکل پیدا کرده لطفا مرا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • 2020/03/25 در t 22:49
   Permalink

   سلام وقت به خیر
   در مورد واتس آپ که نسخه های جدید برای اندروید های قدیمی تر کار نمی کنند و برای گوشی شما تقریبا قید واتس اپ رو باید زد
   در مورد گوگل پلی اگه براتون مقدوره نسخه های قدیمی ترش رو نصب کنید ولی بازهم چون نسخه اندرویدتون خیلی پایینه بازم احتمالا به مشکل بر بخورید
   در کل این نسخه از اندروید مربوط به گوشی های خیلی قدیمیه و برنامه های جدید که از حسگر ها و امکانات سخت افزاری استفاده می کنند رو پشتیبانی نمی کنه و در اینده بیشتر اذیت خواهید شد پیشنهاد بنده خرید یه گوشی جدیدتره البته اگه براتون مقدوره

   در مورد حساب ایمیلتون لطفا از طریق کامپیوتر و یا مرورگر گوشی امتحان کنید به جای برنامه گوشی

   پاسخ دادن
 • 2020/03/24 در t 16:11
  Permalink

  من اپدیت نیو رو میزنم بعد گوشی خاموش میشه بعد مینویسه خطا اندروید۴.۴.۲lenovo a5500-hv راه نمایی کنید

  پاسخ دادن
 • 2020/03/23 در t 00:46
  Permalink

  سلام من گوشیم هونور است اندروید ۴.۴.۱ اندروید گوشی میشه ارتقا داد

  پاسخ دادن
 • 2020/03/19 در t 17:04
  Permalink

  سلام من گوشیم ASUS ZENFONE 2 هستش اخرین اپدیتش سال ۲۰۱۷ بوده الانم اندرویدش ۵ هر کاری میکنم اپدیت براش نمیاد این اخرین ورژن اندروید برای گوشیم هستش یا می تونم بازم اندرویدمو ارتقا بدم ؟

  پاسخ دادن
  • 2020/03/20 در t 16:48
   Permalink

   سلام متاسفانه برای این مدل گوشی شما احتمالا آپدیت جدید از طرف شرکت بسیار پایینه و دلیل اون هم پایین بودن و ضعیف بودن قطعاتی است که برای نسخه های جدید اندروید نیازمنده مثل سنسورهاو ابزارهای دیگه

   البته شما می تونید به صورت دستی یا رام سفارشی اپدیت کنید البته ممکنه گوشیتون رو خراب کنه و باید هم وارد باشید هم خیلی دقت کنید که من توصیه نمی کنم

   پاسخ دادن
 • 2020/03/14 در t 13:45
  Permalink

  سلام گوشی من Galaxy e7 2016هست اندروید ۵ ایا میشه بازم ارتقا داد

  پاسخ دادن
 • 2020/03/02 در t 13:13
  Permalink

  سلام. من گوشیم s8+ هست. دیروز بروزرسانی خود سیستم رو زدم ولی بعد از بروزرسانی همه تماسهای گوشی رو خودکار رد میکنه. حتی میس‌کال هم نمیفته. خاموش روشن میکنم پنج دقیقه درسته باز همینطور میشه. مشکل از کجاست. میشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
 • 2020/03/01 در t 08:14
  Permalink

  سلام من گوشیم s8 هست یادم رفته وقتی نصب رو انجام میدم به wifi وصلش کنم
  همونطور مونده رو علامت samsung که وقتی روشن میشه میاد
  حالا باید چیکار کنم
  لطفا جواب بدین مرسی

  پاسخ دادن
 • 2020/02/26 در t 17:43
  Permalink

  سلام گوشیه من سامسونگ ۲۰۱۵ جی سون هست با اندروید ۶ . قابل ارتقا هست یا نه ؟

  پاسخ دادن
 • 2020/02/23 در t 18:11
  Permalink

  سلام گوشی من A70 هستش اندروید خود گوشی ۹ هستش چند بار برام اخطار اومد برای آپدیت اندروید همشون‌رو هم آپدیت کردم ولی هنوز اندرویدم ۹ هست چیکار کنم

  پاسخ دادن
 • 2020/01/28 در t 17:42
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ گرند پرایم پلاس۲۰۱۶ نسخه جدید نداره

  پاسخ دادن
 • 2020/01/28 در t 17:40
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ گرند پرایم پلاس ۲۰۱۶ اندروید ۶ نسخه جدیدی نداره

  پاسخ دادن
 • 2020/01/26 در t 13:04
  Permalink

  سلام.خسته نباشید.گوشی من سامسونگ grand prime هست با اندروید ۵ . اندرویدش قابل ارتقا هست؟

  پاسخ دادن
 • 2020/01/26 در t 11:17
  Permalink

  سلام میشه گوشی نوت۵را از اندروید ۷به ۸یا۹ارتقا داد

  پاسخ دادن
  • 2020/01/26 در t 16:34
   Permalink

   سلام خیر بنده خودم نوت ۵ سامسونگ دارم آخرین ورژن رسمی همون هفت هستش
   البته با رام سفارشی می تونید که توصیه نمی شه

   پاسخ دادن
 • 2020/01/20 در t 16:39
  Permalink

  سلام من گوشیم A10 2019 این سه ماه ابدیت نیومده براش چیکار کنم گوشیم هندی هستش

  پاسخ دادن
   • 2020/02/24 در t 11:33
    Permalink

    دکتر اپدیت امنیتی باید هرماه بیاد

  • 2020/01/23 در t 15:12
   Permalink

   سلام اول بفرمایید نسخه اندروید گوشیتون چیه و باید ببینید اصلا آپدیت جدیدی براش ارائه شده یا نه

   پاسخ دادن
 • 2020/01/14 در t 18:27
  Permalink

  سلام وقت بخیر من قبلا گوشیم اندریدشو به ۹ ارتقا دادم ولی الان زدم تنظیمات کارخانه طبق اندروید اولیه بالا اومده
  گوشی من p10لایت الان تحریم شده نمیاد بالا. چه جوری درستش کنم؟

  پاسخ دادن
 • 2020/01/02 در t 15:48
  Permalink

  سلام
  میخواستم بپرسم اندروید ۴ رو میشه ارتقا داد؟ و چه شکلی؟

  پاسخ دادن
  • 2020/01/23 در t 15:24
   Permalink

   سلام برای گوش هایی با ورژن سیستم عامل پایین امکان آپدیت شرکتی به نسخه های بالاتر به دلیل پایین بودن سخت افزار و همچنین عدم پشتیبانی شرکت ها بسیار بسیار محدود و در حد صفر است البته با استفاده از رام های سفارشی می تواند نسخه های خیلی نزدیک به نسخه مادر رو نصب کنید که اون هم مخاطرات خودش رو داره

   پاسخ دادن
 • 2020/01/02 در t 14:25
  Permalink

  سلام من a5 2016 اندروید ۷ دارم آپدیت جدیدی براش هست یا نه؟؟؟

  پاسخ دادن
 • 2019/12/28 در t 22:36
  Permalink

  سلام.ببخشید این حقیقت داره که اپدیت اندروید باعث ابطال گارانتی میشه؟

  پاسخ دادن
  • 2019/12/29 در t 10:46
   Permalink

   سلام وقتتون به خیر
   اگه ائدیت خودکار گوشی باشه خیر اما روت کردن و استفاده از رام سفارشی (custom rom) بله گارانتی رو باطل میکنه

   پاسخ دادن
 • 2019/12/25 در t 16:20
  Permalink

  سلام
  من گوشیم huawei p smart 2018 مدلfig_la1 هست.
  آیا میتونم اندروید گوشیم رو به ۹ ارتقا بدم؟

  پاسخ دادن
 • 2019/12/16 در t 14:24
  Permalink

  سلام
  من گوشی هوآوی P10liteدارم با اندروید ۸ میخواستم بدونم می تونم ارتقا بدم یانه؟

  پاسخ دادن
  • 2019/12/16 در t 18:46
   Permalink

   سلام وقتتون به خیر برای گوشی شما نسخه ۹ هم احتمالا به زودی ارائه میشه اگه پیغام آپدیت رو توی تنظیمات دیدید حتما اپدیت کنید

   پاسخ دادن
   • 2020/02/06 در t 21:36
    Permalink

    سلام گوشی دوست من j7 proهستش و آپدیت اندرویدش نه هست ولی گوشی من a5 2017 هست اندوریدش ۸ هست چرا

 • 2019/12/11 در t 21:11
  Permalink

  سلام
  گوشی من هواوی p8liteهست با اندروید ۶آیا امکان ارتقا وجود دارد

  پاسخ دادن
 • 2019/12/04 در t 17:57
  Permalink

  یه مشکل دیگه که دارم قبل بارگزاری یک صفحه در گوگل برنامه برام پیام میده مرورگرتو بروز کن نسخه مرورگر شما ۵۱ هست…. در صورتی که مرورگر من کروم هست و بروزرسانی هم نداره در استفاده از صفحه مشکل دارم میتونین راهنمایی کنید؟

  پاسخ دادن
  • 2020/01/23 در t 15:26
   Permalink

   سلام برای رفع این مشکل نسخه مرورگرتون رو حذف و مجددا اخرین نسخه رو از گوگل پلی دانلود کنید البته به شما توصیه می کنم از فایر فاکس هم استفاده کنید

   پاسخ دادن
 • 2019/12/04 در t 17:36
  Permalink

  سلام گوشی من گلگسی گرند۲ هستش با اندروید۴٫۳
  اندروید جدید رو اپدیت کردم اما نصبش بوت نشد و خطا داد
  چطور حلش کنم

  پاسخ دادن
  • 2019/12/06 در t 13:22
   Permalink

   سلام گوشی شما کشش نسخه های جدید اندروید رو نداره اگه چنین امکانی داشت کارخانه سازنده آپدیت رسمی ارایه می داد

   پاسخ دادن
 • 2019/11/30 در t 23:22
  Permalink

  من گوشیم سامسونگ جی هفت هست با اندروید ۶ امکان ارتقاش هست؟

  پاسخ دادن
 • 2019/11/09 در t 09:40
  Permalink

  گوشی من HTC 816G هست با اندروید ۴.۴.۲ .میخوام ارتقا بدم.امکانش هست برای این مدل گوشی یا نه؟

  پاسخ دادن
  • 2019/11/23 در t 19:06
   Permalink

   سلام خیر امکان ارتقا وجود نداره سخت افزار این مدل گوشی ها به هیچ وجه با نسخه های جدید اندروید همخوانی نداره اگه خودتون دستی هم ارتقا بدید به مشکل می خورید

   پاسخ دادن
 • 2019/11/08 در t 23:11
  Permalink

  سلام من گوشیم هواوی gr3 هست آیا آپدیتی براش هست؟

  پاسخ دادن
 • 2019/11/02 در t 00:42
  Permalink

  سلام من‌گوشیم j7pro۲۰۱۷برای خواهرم همین مرده چند بار بروز رسانی اومده اما‌من وقتی میزنم رو بروز رسانی پیاده تازه بروز شده و تاریخ همون روز رو میاره باید چیکار کنم ؟؟؟

  پاسخ دادن
  • 2019/11/23 در t 19:10
   Permalink

   سلام احتمالا گوشی شما به صورت خودکار به روز میشه و گوشی خواهرتون به صورت دستی تنظیم شده
   اگه توی کارکرد گوشی تفاوتی نمیبینید پس مطمئا باشید گوشی شما هم آپیدت شده منتها به صورت خودکار

   پاسخ دادن
 • 2019/10/25 در t 19:34
  Permalink

  سلام یه سوال برای اپدیت حتما باید وای فای باشه یا با نت گوشی هم میشه من ۲ بار با نت گوشی دانلود کردم ولی آخرش نشد

  پاسخ دادن
  • 2019/10/25 در t 21:05
   Permalink

   قطعا وای فای بهتره اما منعی برای نت گوشی وجود نداره فقط باید هم پرسرعت و هم مطمئن باشه یعنی قطعی نداشته باشه

   پاسخ دادن
 • 2019/10/21 در t 01:38
  Permalink

  من گوشیم سامسونگ گلگسی s3neo با اندروید ۴٫۳ و روت شده هست
  اپدیت هم نداده
  ب خاطر اندروید پایین نمیتونم چیزی ک میخوامو نصب کنم
  باس چیکا کنم؟

  پاسخ دادن
 • 2019/10/15 در t 00:35
  Permalink

  سلام خسته نباشید من گوشیم سامسونگ گلگسی j4 ۲۰۱۸نمیدونید کی اپدیتش میاد

  پاسخ دادن
   • 2019/10/31 در t 00:07
    Permalink

    سلام من یه تبلت دارم نسخش Lenovo TAB 2 A7 هستش اما وقتی میرم تو تنظیمات میگه گوشی شما دارای جدیدترین نسخه است میخواستم بدونم میشه نسخه اندروید رو از اینترنت هم دانلود کرد؟

   • 2019/11/23 در t 19:11
    Permalink

    ببینید دوست عزیز این مطلب مفصلا تو ضیح داده شده اگه متن و لینک های کمکی رو دنبال کنید
    برای گوشی شما اپدیت جدیدی از طرف شرکت سازنده ارائه نشده بهع همین دلیل میگه آخرین نسخه نصبه

 • 2019/10/10 در t 22:32
  Permalink

  سلام. من هواوی وای ۳ ۲۰۱۷ دارم. هنوز اپدیت جدید نیومده براش! چطور میشه اپدیتش کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2019/10/17 در t 15:52
   Permalink

   سلام همانطور که در سایر کامنت ها قبلا هم گفتیم بعضی شرکت ها آپدیت هاشون یا اصلا نمیاد یا خیلی دیر میاد به خصوص برا گوشی های غیر پرچم دار و این دلایل فنی داره که قبلا توضیح داده شده

   پاسخ دادن
 • 2019/10/09 در t 21:36
  Permalink

  با سلام . گوشی s4 را که دارای اندروید ۴٫۴٫۲ هستش . اندروید گوشی را میتوان ارتقا داد یا خیر ؟ ممنون میشم زود جواب بدین🙃♥

  پاسخ دادن
  • 2019/10/17 در t 15:57
   Permalink

   سلام اگه دنبال آپدیت رسمی و یا آفیشیال هستید خیر ولی می تونید با استفاده از رام دستی و کلا روش دستی تغییراتی ایجاد کنید که با توجه به ریسکی که داره بنده پیشنهاد نمی کنم

   پاسخ دادن
 • 2019/10/02 در t 06:47
  Permalink

  باسلام .میخواستم بپرسم ایا بروزرسانی برای گوشی سامسونگ j1 انجام میشه یا گوشی من ایراد داره..ممنون

  پاسخ دادن
 • 2019/09/28 در t 15:28
  Permalink

  سلام گوشی من اندروید۴.۲.۲هست مدلش هواوی وای۳۳۰هست و چقدر هم که می زنم اپدیت میزنه پیدا نشد ایا می توانید کمکم کنید ایدی در تلگرام:@MANI_killer

  پاسخ دادن
 • 2019/09/09 در t 01:20
  Permalink

  سلام.اقا من رو اپدیت زدم ولی میگه نسخه جدید در دسترس نیست . اندرویدش هم پایینه . باید نسخه جدیدش باشه . مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
 • 2019/08/29 در t 14:04
  Permalink

  سلام میخواستم بگم اگه من اپدیت کنم نسخمو چیزی پاک میشه یا بازی ها یا داده ها پاک میشن؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

  پاسخ دادن
 • 2019/08/27 در t 22:16
  Permalink

  ببینین من دوساله گوشیم رو خریدم گوشیم مثل گوشی مامانمه مال من بعد دوسال اعلان امدیت نمیده اما مال مامانم تند تند اعلان اپدیت میده همه کارایی هم ک گفتین و انجام دادم اما بازم نمیشه چیکار کنم😐😭ممنون میشم کمک کنین

  پاسخ دادن
 • 2019/08/21 در t 23:50
  Permalink

  اینا رو خودم بلد بودم مشکل اینه که گوشی من گزینه chek fo update رو نداره

  پاسخ دادن
 • 2019/08/21 در t 15:04
  Permalink

  سلام من تبلت tab a 2016 دارم یه بار اپدیت کرم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد چرا اینطوری شده لطفا راهنمایی کنین ممنون اخه گوشیه بابامم کردم همین اتفاق افتاد

  پاسخ دادن
 • 2019/08/14 در t 20:25
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ c7 اندرویدشم ۶ هرچی روی softwar updat میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته چیکار باید کنم؟

  پاسخ دادن
 • 2019/08/10 در t 23:31
  Permalink

  با سلام و خسته نباشید بعد از بروزرسانی هر بازی عی که میرم خیلی هنگی و لگ دار اجرا میکنه قبل از این این طور نبود میشه راهنماییم کنین خاهش میکنم اندرویدم از ۴٫۴٫۲ شده ۵٫۱٫۱

  پاسخ دادن
   • 2019/08/17 در t 13:58
    Permalink

    به صورت دستی همینطور موقع بروزرسانی زده بود گوشی شما نادرست ویرایش شده باید از طریق کامپیوتر بروزرسانی کنی

 • 2019/07/15 در t 21:18
  Permalink

  تبلت جی استار هستش به این روش انجام نمیشه
  از چه طریق میتونم انجام بدم
  راهنمایی میکنین لطفا

  پاسخ دادن
 • 2019/07/13 در t 01:44
  Permalink

  سلام من گوشیم هوای gr3. هست و اندرویدشم ۵.۱ هرچی میزنم بروزرسانی سیستم بروزرسلنی ای انجام نمیشه راهشو اشتباه میرم یا اندرویذ بالاتری نداره؟

  پاسخ دادن
 • 2019/07/11 در t 15:52
  Permalink

  سلام من یک آیفون ۷ پلاس چینی دارم که سیستم عاملش اندرویده من می خوام آپدیتش کنم نمی دونم چطوری اگر

  پاسخ دادن
  • 2019/07/23 در t 21:08
   Permalink

   سلام دوست عزیز این نوع گوشی ها هیچ پیشتبانی برای اپدیت سیتم عامل ندارن و به علت کیفیت پایین قطعات امکان استفاده از رام سفارشی هم خیلی کمه

   پاسخ دادن
 • 2019/07/09 در t 18:41
  Permalink

  سلام گوشی من huwei y360بااندروید۴.۴.۲تاچه اندازه میتونم اندرویدشوبالاببرم.

  پاسخ دادن
  • 2019/07/23 در t 20:51
   Permalink

   متاسفانه به روش اصلی هیچ اما می تونید با کاستوم رام تا حدی ارتقا بدید البته برای گوشی شما توصیه نمیشه

   پاسخ دادن
 • 2019/07/02 در t 14:09
  Permalink

  سلام .گوشی من A9 2018 هست.ولی چرا اندروید ۹ برای من نمیاد؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 • 2019/06/27 در t 13:14
  Permalink

  سلام گوشی من هواوی جی ۶۳۰ وای ۱۰ است واندروید من هم ۴.۳هست میرم بروز رسانی کنم اما میگه بسته بروز رسانی موجود نیست چی کار کنم

  پاسخ دادن
  • 2020/01/01 در t 13:06
   Permalink

   گوشی من هواوی یو۶۰۰یو۲۰هست بااندروید ۴.۲
   ایامیشه ارتقاداد

   پاسخ دادن
 • 2019/06/26 در t 03:06
  Permalink

  سلام.گوشی honor8 است.نسخه اندروید جدید خیلی وقته برای این گوشی اومده ولی گوشی من این آبدیت اندروید رو بالا نمیاره که آبدیتش کنم.مشکل از کجاس؟

  پاسخ دادن
 • 2019/06/24 در t 16:52
  Permalink

  سلام مدل گوشی من samsung galexy grand prime+2018حدود ۵ ماهی هست گوشی من اپدیت اندروید نداره ایا واقعا دیگه نسخه اندرویدی برای این گوشی وجود نداره یا نه؟

  پاسخ دادن
  • 2019/06/28 در t 15:01
   Permalink

   سلام در حال حاضر اخرین مدل ارائه شده همون Android version 5.1.1 است که در ۲۰۱۷ ارائه شده اما این دلیل نمیشه اپدیت جدید براش نیاد

   پاسخ دادن
 • 2019/06/07 در t 20:12
  Permalink

  سلام ، ببخشید من گوشیم آپدیت کردم‌ اندروید ولی شارژ خالی میکنه میدونید چرا؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • 2019/06/17 در t 21:08
   Permalink

   سلام اگه گوشیتون رو با نسخه رسمی و از طریق خود پیغام گوشی آپدیت کردید حتما یه سری به یه متخصص بزنید شاید نقصی در آپدیت باشه اما اگه از رام سفارشی استقاده کرده اید این مشکلات طبیعیه هر نسخه سیستم عامل برای یه مدل خاص طراحی میشه و وقتی از نسخه اصلی استفاده نشه بعضی خطاها به دلیل عدم تطابق سخت افزارو نرم افزار پیش میاد

   پاسخ دادن
 • 2019/05/31 در t 16:23
  Permalink

  سلام من تبلتم galaxy tab 3 نسخه۴٫۱٫۲ .الان ۶ ماه که گرفتمش ولی اپدیت نداره ایا بیشتر از این اپدیت میشه یا نه?

  پاسخ دادن
  • 2019/06/01 در t 20:51
   Permalink

   سلام آخرین نسخه اندروید برای تبلت شما اندروید است و متاسفانه امکان آپدیت به نسخه های بالاتر به خاطر محدودیت سخت افزاری و عدم پشتیبانی شرکت سامسونگ وجود ندارد البته شما می توانید با رام سفارشی به نسخه بالاتر ارتقا بدید اما این روش چندان توصیه نمی شود

   پاسخ دادن
 • 2019/05/31 در t 14:00
  Permalink

  سلام ببخشید من گوشیم رو آپ دیت کردم ولی اندرویدم همچنان همونه چرا اندرویدم به نسخه بالاتر آپ دیت نمیشه؟

  پاسخ دادن
  • 2019/06/01 در t 20:40
   Permalink

   اون آپدیتی که انجام داده اید مربوط به نسخه جدید نبوده و حتما آپدیت های امنیتی شرکت و گوگله که هر از چند گاهی ارائه می دن

   پاسخ دادن
 • 2019/05/31 در t 02:09
  Permalink

  سلام چرا نسخه جدید سامسونگ on5 ارتقا نمیابه?

  پاسخ دادن
 • 2019/05/29 در t 23:50
  Permalink

  سلام من گوشیم جی ۶ پلس است نسخه اش ۸ بود حال بروز رسانی کردم نسخه اش ۹ شده ولی کمی ضعیف کار میکنه.
  میشه برام راه حل شو بگین.
  یا چطور میتونم دوباره به نسخه اصلی خود گوشی که از اول بود برگردم. لطفا میشه کمکم کنین.

  پاسخ دادن
  • 2019/06/01 در t 20:35
   Permalink

   سلام
   اگه اپدیتی که انجام دادین اپدیت خودکار سیستم عامل بوده نباید چنین مشکلی باشه دنبال ایراد توی نرم افزاراتون باشید اما اگه رام سفارشی باید دان گرید کنید البته با کمک یه متخصص چون ممکنه گوشیتون رو از دست بدید

   پاسخ دادن
 • 2019/05/29 در t 04:19
  Permalink

  سلام تبلت من افسوس زن پد ایت (ASUS ZenPad 8.0) ولی هرکاری می کنم ابدیت نمیشه چند بار هم امتحان کردم

  پاسخ دادن
  • 2019/06/01 در t 20:38
   Permalink

   سلام ابتدا چک کنید ببینید که آخرین نسخه آپدیتی که برای گوشیتون اومده چه نسخه ایه
   اگه نسخه جدیدی توسط شرکت سازنده ارائه شده و شما نمی تونید اپدیت کنید فیلمموجود در متن مقاله با عنوان مجبور کردن گوشی به آپدیت رو ببینید

   پاسخ دادن
 • 2019/05/27 در t 01:24
  Permalink

  سلام خسته نباشید
  چند وقته اپگرید برای گوشی من اومده از اندروید ۵ به ۶ میخواستم بدونم این اپگرید خودکار که از طریق خود شرکت گوشی هست میتونه اطلاعات و برنامه های منو بعد از اپگرید به اندروید ۶ پاک کنه یعنی این عادیه باید همه چی پاک بشه ؟ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ دادن
  • 2019/05/28 در t 23:12
   Permalink

   سلام وقت به خیر این آپدیت ها متعلق به خود شرکت سازنده گوشیه و اطلاعات شما رو پاک نمی کنه

   پاسخ دادن
 • 2019/05/13 در t 11:08
  Permalink

  سلام مدل گوشی من galaxy c8 هست و نسخه اندرویدش هم ۷٫۱٫۱ هست ولی اصلا نمیشه ارتقاش داد لطفا راهنمایی کنید?

  پاسخ دادن
  • 2019/05/25 در t 23:06
   Permalink

   سلام در حال حاضر آخرین نسخه سیستم املی که برای گئشی شما ارائه شده همون نسخه ۷٫۱٫۱ هستش البته برای چند ورژن محدود ۸٫۱٫۰ هم ارائه شده برای گوشی های غیر پرچم دار این طبیعیه که بعد از یه مدت اپدیت نمی شن البته شما به احتمال قوی شاهد آپدیت جدید خواهید بود فقط باید منتظر انتشار باشید
   لینک سایت سامسونگ
   لینک سایت theandroidsoul

   پاسخ دادن
 • 2019/04/12 در t 11:05
  Permalink

  سلام. گوشی من حدودا چند ماهی هست که گزینه اپدیتش میاد ولی دو روز بصورت ناتیفیکیشن میمونه روی گوشیم اما اپدیت نمیشه. حدود دو ساله ک خریدمش فقط یبار اپدیت شده ولی توی این مدت خیلی ناتیفیکیشن اومده که اپدیت بشه ولی ارور میده سرورش نه با وای فای نه با اینترنت گوشی هیچجوره اپدیت نمیشه. با فیلترشکن هم وصل شدم که شاید بشه اما دوباره ارور سرور میده. این مشکل بخاطر تحریمها که نیست ؟ یا اینکه چجوری بصورت دستی اپدیت کنم ؟

  پاسخ دادن
  • 2020/04/02 در t 01:41
   Permalink

   سلام گوشی من ال جی استایلوس ۲هستش دکمه تاچ پایینش ۳تاش کارنمیکنه احساس میکنم نرم افزارش ناقص بروز شده
   ممنون ازکمکتون

   پاسخ دادن
 • 2019/04/09 در t 07:18
  Permalink

  سلام ببخشید من گوشیمA6+هست و اپدیت جدید گوشی اندروید ۹هستش از ی دوستام که گوشیش عین خوده من اپدیت شده ولی برا من هرکاری میکنم اپدیت نمیاد چرا؟

  پاسخ دادن
 • 2019/04/08 در t 10:37
  Permalink

  سلام خسته نباشید….گوشی من galaxy s8+ هستش ولی مشکل آپدیت داره به طوری که نسخه اندروید ۹ برای گوشی من اریه شده ولی برای دستگاه من حتی نوتیف آپدیت هم نیومده (توی سایت خود سامسونگ مشخصات گوشی را هم چک کردم و برای ذستگاه من علی الاصول باید ارایه میشد) حتی سعی کردم با نرم افزار smart switch هم اپدیتش کنم ولی بازم پیغام آپدیتی موجود نیستش رو میده راهکاری دارید؟

  پاسخ دادن
  • 2019/04/08 در t 19:20
   Permalink

   سلام دوست خوب مطمئنی که قبلا کاستم رامی چیزی نصب نکردی

   پاسخ دادن
 • 2019/03/31 در t 17:47
  Permalink

  سلام … من گوشیم sony z1 هستش … مجبور شدم فلش کنم و از اون.موقع کلا ظاهر گوشیم هم عوض شد که فکر میکنم به خاطر اندرویدش باشه … اما اپدیت هم.نمیشه .. چه کار کنم .؟

  پاسخ دادن
  • 2019/03/31 در t 18:05
   Permalink

   سلام وقتتون به خیر
   خب وقتی فلش میکنید دیگه اون آپدیت رسمی برات نمیاد برای آپدیت باید مجددا فلاش کنید به نسخه جدید

   پاسخ دادن
 • 2019/03/26 در t 01:50
  Permalink

  مدل گوشی من OALE x5 هست ولی در قسمت about phone,گزینه update system وجود نداره تا اندروید گوشیم رو اپدیت کنم

  پاسخ دادن
 • 2019/03/19 در t 10:32
  Permalink

  سلام من تبلتم (سامسونگ ) رو آپدیت کردم و حتی تا مرحله نصب برنامه ها اومد اما بعد اینکه تمام شد تغییری در تبلت به وجود نیومد مشکلش چیه به نظر شما؟

  پاسخ دادن
  • 2019/03/19 در t 20:52
   Permalink

   بعضی آپدیت ها تغییر ظاهری ایجاد نمی کنن و ممکنه تغیبرات آپدیت مربوط به مشکلات امنیتی باشد

   پاسخ دادن
  • 2019/03/24 در t 15:53
   Permalink

   برای اینکه بدونید دقیقا آخرین نسخه آپدیت رسمی که برای شما ارائه شده باید به وب سایت گوشی خود برید و اونجا ببینید که آخرین نسخه کدومه

   پاسخ دادن
 • 2019/02/27 در t 20:44
  Permalink

  سلام خسته نباشید من گوشیم galexy grandنمیدونم اپدیت نمیشه هرکاری میکنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • 2019/03/24 در t 15:56
   Permalink

   سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

   پاسخ دادن
   • 2020/01/12 در t 01:08
    Permalink

    میگم برا جی ۷۵۰ هواوی اپدیت اومده یا نه مرسی.

 • 2019/02/24 در t 14:34
  Permalink

  سلام من گوشیم مدل اندرویدش۴٫۲٫۲هست galexy grandهرچقدرم بروزرسانی میکنم نمیشه میخوام اینستا نصب کنم مینویسه به سیستم عامل بروزتری نیاز دارد میشه بگید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2019/03/24 در t 15:56
   Permalink

   سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

   پاسخ دادن
 • 2019/02/22 در t 15:55
  Permalink

  سلام خسته نباشید من یه گوشی آنر۷ دارم که ورژنش۵٫۰٫۳هست….الان نزدیک به ۳ ساله که آپدیت براش نمیاد روی گوشی….آیا واقعا آپدیت نداره یا گوشی مشکل داره؟….اصلا به نظر شما آپدیت ورژن گوشی کار درستیه یا خیر؟
  تشکر از شما

  پاسخ دادن
  • 2019/03/24 در t 15:59
   Permalink

   سلام جناب عارف لطفا یک بار متن رو با دقت بخونید چندتا از سوالاتتون رو جواب میگیرید اما در مورد گوشیتون همون طور که توی متن اومده به علت هزینه شرکت هایی که تعداد زیادی گوشی تولید می کنن قادر به ارائه آپدیت جدید نیستن و بعضی گوشی ها فقط یک یا دو آپدیت جدید رو میگیرن بنابراین تنها راه شما استفاده از رام سفارشیه

   در مورد اینکه آیا آپدیت گوشی کار درستیه یا خیر باید بگم که به روز رسانی های رسمی شرکت باعث حل بسیاری از ایرادات قبلی و افزوده شدن امکانات جدید می شن و بسیار کار مفیدی است اما آپدیت کردن گوشی به زور با استفاده از رام سفارشی ممکنه خطراتی را برای گوشی ایجاد کنن

   پاسخ دادن
   • 2019/03/26 در t 19:42
    Permalink

    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم و رام سفارشی مخصوص تبلتم هم هر چه میگردم پیداش نمی کنم.
    مدل تبلتم هم هواوی mediapad T1 8.0 هست.
    میشه بهم بگین که باید چی کار کنم؟

   • 2019/05/11 در t 14:55
    Permalink

    سلام گوشیم نوت۳ آپدیت کردم جدید شد ولی اندرویدش هنوز ۵ دلیلش چیه ممنون میشم بگید

   • 2019/05/25 در t 23:08
    Permalink

    بر اساس اعلام سایت شرکت سامسونگ آخرین آپدیتی که برای گوشی شما ارائه شده همون ۵٫۱٫۱ است و منتظر آپدیت به نسخه های بالاتر نباشید مگر به صورت دستی و کاستوم رام البته آپدیت های امنیتی هنوز ارائه میشن

 • 2019/02/16 در t 20:07
  Permalink

  سلام گوشی من سامسونگ c5 2016 هستش نسخه بروزش رو ک دانلود می کنم موقع نصب هشدار میده ک خطا ب یک سرور سامسونگ متصل شوید. چطور میتونم بروزش کنم اندرویدش ۶ هست

  پاسخ دادن
 • 2019/01/12 در t 07:25
  Permalink

  سلام
  گوشی من سامسونگ A700h 2015 هستش. دیورز بعد از مدتها که اینترنت موبایلم روشن مونده بود آپدیت جدید رو ارائه کرد ولی جالبه بعد از کلی دانلود و ریستارت و آپتیمایز، همون نسخه قبلی که ۶٫۰۱ بود سر جاش موند و تغییری هم تو وضعیتش به وجود نیومد به نظرتون چه دلیلی می تونه داشته باشه؟
  لازمه بگم هیچ پیغامی مبنی بر ناموفق بودن دانلود و یا نصبش نداد. خودش آخرش ریستارت کرد چند بارم من انجام دادم ولی مشکل سر جاشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • 2019/01/12 در t 15:18
   Permalink

   سلام آپدیت شدن لزوما آپدیت نسخه جدید آندروید نیست و اون آپدیت چون به صورت خودکار بوده مربوط به آپدیت های امنیتی و رفع ایراداته و باعث به روزرسانی نسخه فعلی میشه یعنی کیفیت نسخه فعلی بالا میره
   اگه نسخه جدید آندروید باشه باید ازتون برای اپدیت سوال کنه و خودکار هم دانلود نمی کنه

   پاسخ دادن
   • 2019/03/01 در t 20:53
    Permalink

    لالا جوابت این است که تو یک بار در کزینهAbot phoneبرو ودر ورژن مبایلت چهار بار الی ۱۰بار دست بزن بعد از ان یک علامت در روی مبایلت زاهر میشود البته با WiFi باید متصل باشی بهد ان علامت روی مبایلت را چهار الی هر چقدر که میتوانی تچ کن بعدان یک گیم میاید ان را بازی کن اندریودت اپدیت میشود انشاالله

 • 2019/01/09 در t 00:09
  Permalink

  سلام مدل گوشی من سامسونگ گلکسی J7 pro 2017 64GB است ولی هنوز تا الان آپدیت اندروید ۸ واسم نیومده درحالی که برای گوشی های اقوام و دوستان که مدل گوشی آنها همانند مدل گوشی من است و یا حتی مدل های دیگر و یا مشابه آپدیت اندروید ۸ واسشون اومده…! به نظرتون مشکل از چیه؟! لطفا راهنمایی کنین… ممنووون

  پاسخ دادن
  • 2019/01/09 در t 15:18
   Permalink

   سلام این مشکل هم در متن توضیح داده شده و هم در سایر کامنت ها لطفا مطالعه بفرمایید
   برای گوشی شما آپدیت در سپتامبر ارائه شده است. اگه گوشیتون سیستم عامل اصلی روش نصب هست یعنی با روت و یا کاستوم رام تغییر نداده باشید باید پیغام آپدیت رو نشان بدهد پیشنهاد می کنم ابتدا به تنظیمات رفته و ببینید نسخه آندروید گوشی شما چنده بعد از طریق روشی که فیلم آن در متن وجود دارد گوشی را مجبور به به روز رسانی کنید

   پاسخ دادن
   • 2019/01/10 در t 17:09
    Permalink

    اندروید فابریک خود گوشیم هفته دیگه ولی آپدیت اندروید هشت واسم نمیاد گوشیمم تازه چند ماهه خریدم نه روت کردم نه هیچی… لینک آموزششو میتونی برام بفرستی پیدا نمیکنم نندونم کدوم رو میگی؟

   • 2019/01/11 در t 01:58
    Permalink

    این کلیپ رو هم دیدم و همون کار رو هم انجام دادم الان ولی بازم آپدیت اندروید ۸ واسم بالا نیومد! چیکار کنم دیگه من که گیج شدم؟!

   • 2019/01/11 در t 02:05
    Permalink

    این کار رو هم انجام دادم نشد. چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین؟ ممنون

   • 2019/01/11 در t 22:01
    Permalink

    داداش چیکار کنم؟ لطفا جواب بده؟

   • 2019/01/12 در t 15:16
    Permalink

    سلام و خسته نباشید من وب سایت سامسونگ رو بررسی کردم باید آپدیت میشد لطفا به یه متخصص مراجعه کنید

   • 2020/11/14 در t 19:06
    Permalink

    ۶٫۱

 • 2019/01/08 در t 10:55
  Permalink

  گوشی s3 سامسونگ بروز نمیشه باید چیکار کرد
  میدونید s3 تا چند اندرویدش بالا میره ؟
  بروز نشدن برنامه هایی مثل اینستاگرام ربطی به اندروید داره؟

  پاسخ دادن
  • 2019/01/08 در t 15:17
   Permalink

   سلام و خسته نباشید
   سوال اول: گوشی S3 آخرین نسخه اندرویدی که می تونید بر روش نصب کنید نسخه KitKat 4.4 است و برای ارتقا به نسخه های بالاتر حتما باید از کاستوم رام استفاده کنید
   سوال دوم :آخرین نسخه قابل نصب بر روی s3 نسخه KitKat 4.4 است.
   سوال سوم: در مورد برنامه هایی مثل اینستا گرام به احتمال خیل زیاد آپدیت شدن اونها ربطی به نسخه اندروید گوشی نداره چون روی گوشی های قدیمی تر هم اینستا نصب شده و داره آپدیت میشه اما برای فهمیدنش کافی اینستای فعلی رو حذف کنید و از بازار یا گوگل پلی مجددا نصب کنید اگه نصب بشه یعنی آخرین نسخه موجوده

   پاسخ دادن
   • 2019/01/08 در t 21:57
    Permalink

    ببخشید سلام
    ممنون

 • 2019/01/04 در t 11:34
  Permalink

  ببخشید گوشی من galexsi s11هستش ی بار آپدیت شده بار دیگه نمیشه چکار میتونم بکنم که دوباره آپدیت بشه ؟

  پاسخ دادن
  • 2019/01/04 در t 17:48
   Permalink

   سلام اگه می خواهید به نسخه جدیدتر آپدیت کنید باید ببینید آخرین نسخه قابل پشتیبانی گوشی شما چه نسخه ای هست و از طرق مختلف آپدیت کنید
   اما اگه قصد دارید مجددا آخرین آپدیت را بگیرید در متن توضیح داده شده است لطفا به عنوان مجبور کردن گوشی اندروید به آپدیت که یک فیلم هست مراجعه کنید
   آدرس :https://www.aparat.com/v/UxCRQ

   پاسخ دادن
 • 2019/01/01 در t 14:28
  Permalink

  سلام من هر کاری می کنم حتی فیلمی که گزاشتید رو انجام دادم اما هنوز نسخه ۴٫۴٫۲ مونده

  پاسخ دادن
  • 2019/01/02 در t 00:15
   Permalink

   سلام خواهشا متن رو کامل بخونید
   بعضی گوشی ها به صورت رسمی دیگر هیچ وقت آپدیت جدید براشون نمیاد و باید قید آپدیت رو بزنید مگر آپدیت به صورت root و کاستوم رام

   پاسخ دادن
 • 2019/01/01 در t 12:42
  Permalink

  ببخشید میشه از گوشی دیگه ای به گوشی دیگه نسخه رو انتقال داد

  پاسخ دادن
  • 2019/01/02 در t 00:14
   Permalink

   سلام خیر هر مدل گوشی یه نسخه بخصوص از اندروید رو قبول میکنه و تازه اگرهم هر دو گوشی دقیقا یک مدل باشند فرایند به روز رسانی منحصر به فردی دارند

   پاسخ دادن
 • 2018/12/31 در t 11:25
  Permalink

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من گوشی مو روت کردم اگر آپدیت کنم مشکلی نداره.

  پاسخ دادن
 • 2018/12/26 در t 18:58
  Permalink

  چرا اندروید گوشی من هنوز پایینه و هیچ بروز رسانی برام نیومده تا حالا

  پاسخ دادن
  • 2018/12/26 در t 23:54
   Permalink

   سلام دوست خوبم
   جواب سوال شما به طور کامل و واضح در بخش انتهایی مطلب ذکر شده لطفا به تیتر
   چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند (۱۳۹۶/۱۱/۰۷)
   مراجعه کنید

   پاسخ دادن
 • 2018/12/24 در t 23:51
  Permalink

  سلام واقعا مفید بود ولی جای کامل تر شدن داره

  پاسخ دادن
 • 2018/12/16 در t 01:51
  Permalink

  سلام .من یه گوشی سامسونگ S3 2014 دارم .پیام میاد که گوشی باید بروز بشه بعد که نسخه جدید دانلود میشه موقه نصب گوشی ری استارت میشه تا نصفه نصب میشه بعد متوقف میشه که از kise استفادا کن .اندرویدش ۴٫۱٫۲ه هست اندروید ارتقا پیدا میکنه؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/16 در t 21:50
   Permalink

   سلام اگه خود گوشی پیغام آپدیت رو داده مشکلی برای آپدیت نیست البته مشکلی که عنوان کردید می تونه مرتبط با دانلود ناقص باشه اگه براتون مقدوره از pro.x.y استفاده کنید و یا از یه شبکه پر سرعت استفاده کنید از طریق ( آموزش استفاده از Kies ) هم می تونید نحوه استفاده از نرم افزار keis رو یاد بگیرید

   پاسخ دادن
 • 2018/12/10 در t 13:51
  Permalink

  سلام من گوشیمو زدم بازیابی ب کارخانه الان میخوام اپدیت کنم … نمیشه راهنماییم کنید 😧

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 12:07
   Permalink

   سلام الزاما نمی توان گفت دلیل آپدیت نشدن گوشیون بازیابی کارخانه ست شاید اصلا آپدیتی برای نسخه شما ارائه نشده یا یه مشکل دیگه ای وجود داره

   پاسخ دادن
 • 2018/12/07 در t 14:46
  Permalink

  سلام ببخشید تبلت من lenovo a3000هستش و هر کاری میکنم تا از برنامه ها و فیلم های توی گوشیم پک اپ بگیرم نمیشه و همینطور اپدیت هم نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/07 در t 19:21
   Permalink

   سلام
   در مورد پشتیبان گرفتن کافی اطلاعاتتون رو روی کامپیوتر و یا حافظه رم بریزید نرم افزارهای زیادی هم برای پشتبان گیری از سایر اطلاعات گوشی مانند شماره ها، اس م اس ها و … وجود داره
   در مورد آپدیت هم باید ببینید برای مدل تبلت شما آیا آپدیت جدیدی ارائه شده یا نه

   پاسخ دادن
 • 2018/11/30 در t 22:19
  Permalink

  سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

  پاسخ دادن
  • 2018/12/05 در t 17:45
   Permalink

   سلام چنین مشکلی مربوط نرم افزار گوشی نه ایراد به روز رسانی لطفا به یه متخصص مراجعه کنید تا آپدیت گوشی رو به صورت دستی براتون انجام بده

   پاسخ دادن
   • 2018/12/07 در t 14:32
    Permalink

    بعضی جاها شنیدم اپدیت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات یا مشکلات نرم افزاری میشه مثل مشکل انتن دهی…

   • 2018/12/07 در t 19:19
    Permalink

    بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

   • 2018/12/07 در t 14:39
    Permalink

    بعضی جاها شنیدم که به صورت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات و مشکل نرم افزاری مثله مشکل انتن دهی میشه…

   • 2018/12/07 در t 14:42
    Permalink

    خودم میتونم به صورت دستی اپدیت کنم؟؟!!
    از بعضی ها هم شنیدم که به صورت دستی مشکلاتی مثله پاک شدنه اطلاعات و مشکله انتن دهی میشه…

   • 2018/12/12 در t 12:36
    Permalink

    بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

 • 2018/11/30 در t 21:37
  Permalink

  سلام. گوشی من سامسونگ s5 هستش. آپدیت خودکار رو میزنم میگه گوشیه شما به آخرین نسخه به روز شد.
  اما اندرویدش همون ۴.۲ میمونه.
  از دو تا دوستام آپدیت شده به اندروید ۶
  از من نمیشه
  چرا ؟

  پاسخ دادن
 • 2018/11/30 در t 09:45
  Permalink

  سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 13:14
   Permalink

   سلام بعضی نسخه های اندروید اصلا پنجره ای باز نمی کنن
   در ضمن اگه نسخه جدیدی برای مدل گوشی شما ارائه شده باشه باید خود گوشی هشدار بده

   پاسخ دادن
   • 2018/12/12 در t 15:08
    Permalink

    خب اومده ولی روی‌گوشی من نمیدونم چرا نمیاد

   • 2018/12/12 در t 16:33
    Permalink

    ممکنه نسخه دقیق اندرویدتون به همراه مدل گوشیتون رو کامنت کنید تا بتونیم پاسخ صحیحی به شما بدهیم
    می تونه چندتا دلیل داشته باشه
    – روت بودن گوشیتوت
    – ارائه نشدن نسخه اندروید رسمی کارخانه سازنده
    – اتصال اینترنت از طریق prox.y

    در ضمن فیلم آخر که در انتهای مطلب هست روش مجبور کردن گوشی به آپدیت مجدده توصیه می کنم حتما ببینید در این آدرس آپارات
    https://www.aparat.com/v/UxCRQ

   • 2018/12/14 در t 13:40
    Permalink

    اندروید ۶٫۰٫۱ galaxy c5

   • 2018/12/17 در t 21:20
    Permalink

    خب الان باید چیکار کنم؟؟!

   • 2018/12/18 در t 15:39
    Permalink

    سلام اگه توی تنظیمات اعلان آپدیت رو نمیاره سعی کنید از یه شبکه با پراxی استفاده کنید اگه بازم نشد ببرید پیش یه متخصص

 • 2018/11/17 در t 12:58
  Permalink

  سلام گوشی من Galaxy J5 Pro هستش آپدیت ورژن ۸ براش اومده کاملم دانلودش میکنه ولی دانلودش که تموم میشه ارور میده نصب نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 13:11
   Permalink

   سلام این مشکل رو تعدادی از کاربران دارن و به نظر من مهمترین دلیل دانلود ناقص و عدم استفاده از pro.xy هست سعی کنید از یک ارتباط سریع و مطمئن دانلود کنید و یه بارم با prox.y امتحان کنید

   پاسخ دادن
 • 2018/11/13 در t 10:31
  Permalink

  سلام من j52017 دارم و اندروید هفتو ارتقا دادم به هشت ،حالا باتریش زودتر خالی میشه، میخواستم ببینم راهی هست که برگردونم همون اندروید هفت؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 13:09
   Permalink

   سلام اگه اپدیتون به صورت دستی بوده و نسخه رسمی نیست این ایرادات طبیعیه اما اگه نسخه رسمیه باید به یه متخصص مراجعه کنید شاید ایراد از باتریون باشه
   در مورد بازگشت به نسخه قبلی هم تنها راه آپدیت دستیه که بارها در موردش بحث شده

   پاسخ دادن
 • 2018/11/12 در t 01:27
  Permalink

  سلام من گوشیم سامسونگj5 primeهست برام هشداراومده گ بایدآپدیت کنم اندرویدمو چندبار دانلودکردم نسخه جدیدو ولی نصب نمیشه به گوشیم علت رو میدونین؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 13:06
   Permalink

   می تونه دلایل مختلفی داشته باشه شما این نکات رو مد نظر قرار بدید
   ۱- مطمئن بشید دانلود تا انتها انجام میشه
   ۲- از یک ارتباط و شبکه مطمئن و سریع استفاده کنید
   ۳- اگه نشد از pro.xy استفاده کنید

   پاسخ دادن
 • 2018/11/05 در t 18:29
  Permalink

  Lenovo A3300 اندروید ۴,۲,۲ چیکار کنم آپدیت نمیشه:-(

  پاسخ دادن
  • 2018/11/06 در t 19:00
   Permalink

   سلام وقت به خیر
   خواهشا یک بار به طور کامل مطلب رو بخونید اگه طبق دستورالعمل نتونستید گوشی رو آپدیت کنید باید یا به متخصص مراجعه کنید یا اگه خودتون توانایی دارید به صورت دستی آپدیت کنید لینک زیر می تونه براتون مفید باشه
   https://wtffix.com/updates-and-firmwares/lenovo-update/lenovo-tab-a7-30-a3300-update/
   البته اگه تبلت شما مدل Tab A7-30 باشه
   همچنین به زودی مطلبی در مورد نحوه انجام آپدیت دستی در وب سایت قرار می گیرد حتما مطالعه بفرمایید

   پاسخ دادن
 • 2018/10/30 در t 22:05
  Permalink

  MediaPad T1 8.0هست میخام بروز کنم نسخه گوشی من ۴٫۳ هست. چطور آپدیتش کنم بره بالا.
  بعد بروزرسانی محل که میزنم میگه بس کاپ کن من انجام دادم میگه بسته ارتقا نشد دوباره هرچی میزنم باز میاد بس کاپ دوباره میزنه

  پاسخ دادن
 • 2018/10/28 در t 14:37
  Permalink

  من تبلتم هواوی mediapad 10linkهست…شنیدم چند بروز رسانی اومده برای اون مدل ولی تبلتم پیام بروز رسانی رو نداده……چیکار کنم؟خیلی وقته هم بروز نکردم

  پاسخ دادن
 • 2018/10/20 در t 19:07
  Permalink

  من گوشیم s7 edge وقتی میخوام به روز رسانیش کنم روی گزینه به روز رسانی نرم افزار ک میزنم هیچ اتفاقی نمیفته اصلا این گزینه رو گوشیم برام باز نمیکنه که گوشیمو آپدیت کنم ب نظرتون مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
 • 2018/10/07 در t 19:40
  Permalink

  بچه من اندرویدم۴-۴-۴هستش ولی بازیهای اندروید ۵را دانلود میکند ومیاردمثلpes2019گوشی چیشده است

  پاسخ دادن
 • 2018/10/02 در t 12:26
  Permalink

  سلام..من گوشیم گلکسیj7پرایم هستش..توسایتا نگاه کردم چن روزیه برای گوشیم اندروید ۸ عرضه شده…ولی برای گوشیم اپدیتش نمیاد ک از طریق گوشی ارتقا بدم..میشه بگید معمولا چقد طول میکشه ک اپدیتش برام بیاد؟

  پاسخ دادن
 • 2018/09/16 در t 04:04
  Permalink

  سلام
  من گوشیم گلکسی اس فور هستش و اندروید گوشیم ۴۴۲ هست میخوام اپدیتش کنم رفتم تو قسمت بروزرسانی ولی نوشته دستگاه شما اصلاح شده است چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
 • 2018/09/04 در t 23:57
  Permalink

  سلام من تلفنم گالکسی S3 مودل ۲۰۱۴ هست ولی هنوز از آپدیت۴٫۳ بالا تر نداره چرا؟

  پاسخ دادن
 • 2018/08/16 در t 16:30
  Permalink

  تبلت من سامسونگ گلکسی تبتری لایت هستش ۳ بار ایک کارو کردم انروید تبلتم ۴٫۴٫۴ مونده

  پاسخ دادن
 • 2018/08/14 در t 14:58
  Permalink

  سلام من وقتى به روز رسانى رو مى زنم مىگه دستگاه شما اصلاح شده ولى من روت رو حذف کردم الان باىد چکار کنم

  پاسخ دادن
 • 2018/08/10 در t 01:16
  Permalink

  من گوشیم سامسونگ J3 2016 هست هرچی میزنم تو تنظیمانگت میگه آخرین نسخه نصبه ولی اندویدش ۵ هست عایا امکان داره به ۶ تبدیلش کنم چون بیشتر ایمجوی های گوشیم رو رو ۵ نشون نمیده واسه همه رو ۶ نشون میده ؟؟؟؟ لطفا جواب بدین

  پاسخ دادن
 • 2018/08/07 در t 19:01
  Permalink

  من گوشیم lg lbello2015 اندروید ۵٫۱ هست ولی خیلی وقته اعلان اپدیت اندروید نیومده؟؟ این راهکار که گفتین جواب میده؟؟؟

  پاسخ دادن
 • 2018/07/26 در t 14:58
  Permalink

  سلام تبلت منLenovo A5500-HV هست اندروید رو آپدیت کردم ولی شماره ورژن قبل و بعد از آپدیت هیچ تغییری نکرده کمک کنید لطفا

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 13:02
   Permalink

   بعضی از آپدیت ها شامل رفع ایرادات امنیتی و ایرادات جزئی است که نسخه اصلی محصوب نمیشه و آپدیت نسخه اندروید به شمار نمیاد
   مثلا ۲۱٫۵٫۱٫۵ تبدیل میشه به مدل ۲۱٫۵٫۱٫۶

   پاسخ دادن
 • 2018/07/25 در t 11:12
  Permalink

  سلام.تبلت من سامسونوگT311اس.اندرویدشم ۴٫۲٫همه ی این کارایی که گفتینو من انجام دادم ولی برام میزنه آخرین تغییرات اعمال شده.در صورتی که خیلی از اپلیکیشنا نسخه ی جدیدشون به گوشی من نمیخوره.باید چی کار کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2018/07/25 در t 20:12
   Permalink

   احتمالا اخرین سیستم عامل گوشیتونه بگردید تو سایت سامسونگ ببینید آخرین نسخه چه نسخه ایه

   پاسخ دادن
 • 2018/07/22 در t 03:48
  Permalink

  سلام
  گوشی منA7 2016حدودایکساله که برام‌ آپدیت نبوده
  یعنی دیگه گوشیم آپدیت نمیشه؟

  پاسخ دادن
 • 2018/07/01 در t 20:22
  Permalink

  سلام گوشی من j5 2015 است واندروید ان ۵ است چگونه اندروید ان را ارتقا دهم ایا اندروید جدیدی برای ان امده یا خیر واگر امده چگونه ان را نصب کنم

  پاسخ دادن
 • 2018/06/23 در t 13:30
  Permalink

  چرا میخام به روز رسانی کنم میزنه به شبکه وصل نیست ولی وای فای دارم

  پاسخ دادن
 • 2018/06/23 در t 13:28
  Permalink

  چرا به روزرسانی نمیشه میزنه شبکه به اینترنت وصل نیست ولی وای فای دارم

  پاسخ دادن
 • 2018/06/23 در t 12:57
  Permalink

  با عرض سلام‌ گوشی من j3 2017 هست می خواستم بدونم گوشیم به اندروید ۸ ارتقا پیدا می کنه ویه سوال دیگه ایا گوشی با اپدیت جدید مشکل خطا دادنش درست میشه.

  پاسخ دادن
  • 2018/06/25 در t 20:12
   Permalink

   سلام و شرمنده بابت تاخیر در پاسخ
   در مورد سوال اول بله در تابستان این امکان فراهم میشه طبق سایت سامسونگ
   در مورد سوال دوم هم اگه مشکل نرم افزاری بوده باشه و خطای از دل سیستم عامل باشه بله ولی خطاهای مربوط به سخت افزار شاید نه

   پاسخ دادن
 • 2018/03/21 در t 04:09
  Permalink

  چجوری رو گوشیم اعمال کنم اپدیت رو hawaii honor4x

  پاسخ دادن
 • 2018/02/24 در t 19:36
  Permalink

  , سلام گوشیهمن نوکیا ۵ هستش ۲۰۱۷ هم هست، نسخه اندرویت ۸ براش اومده ولی وقتی میزنم اروور میده لطفا راهنماییم
  کنید

  پاسخ دادن
  • 2018/03/06 در t 18:50
   Permalink

   مال منم نوکیا ۲۰۱۷ اندروید ۸ براش اومده
   میگه فقط با وا فای بروز میشه با وای فای هم امتحان کردم نمیشه..

   پاسخ دادن
   • 2018/05/22 در t 02:22
    Permalink

    با فیلتر شکن امتحان کن

  • 2018/05/29 در t 13:00
   Permalink

   سلاملکم مشکل فقط مال شما نبوده انگار مشکل مال ایران بوده که با پیگیری وبسایت مای نوکیا رفع شده الان راحت می تونی آپدیت کنی

   پاسخ دادن
 • 2018/02/09 در t 19:56
  Permalink

  اما ۹۵۰ مگ دان شد ودلی هنوز اندروید ۷ عه

  پاسخ دادن
 • 2018/02/09 در t 19:54
  Permalink

  اما ۹۵۰ مگ دان شد ولی وقتی میرم تو تنظیمات و نسخه ی اندروید رو می بینم ۷ عه . چیکا کنم

  پاسخ دادن
 • 2018/02/09 در t 10:21
  Permalink

  سلام گوشی من s8 هست اما هنوز اندروید ۸ براش نیومده هر کاری هم میکنم نمیاد

  پاسخ دادن
 • 2018/02/02 در t 22:35
  Permalink

  سلام خواهشا جواب بدین اولا برای j5 2016 آپدیت اندروید اومده
  اگر اومده چرا برای گوشیم نیست

  پاسخ دادن
  • 2018/02/03 در t 00:33
   Permalink

   سلام و با عرض پوزش از پاسخ دیر هنگام به گفته وب سایت geekbench برای گوشی شما اپدیت ارائه شده و اگر گوشی شما آن را دریافت نمی کند با مطالعه مقاله و کامنت ها متوجه خواهد شد چرا چون قبلا به این موضوع پاسخ داده شده است

   پاسخ دادن
 • 2018/02/02 در t 17:53
  Permalink

  سلام میشه جواب این نظر را بدین یکبار فرستادم ولی جواب ندادین
  گوشی j5 2016 دارم داخل سایتی خوندم که اندروید ۷ براش اومده ولی الان که میزنم مینوسه آخرین نسخه براتون نصب شده و میخواست بدونم چرا آپدیت برای گوشیم نیامده ددر حالی که در سایت بیشتر سایتا نوشته اومده

  پاسخ دادن
 • 2018/02/01 در t 22:36
  Permalink

  سلام گوشی j5 2016 دارم داخل سایتی خوندم که اندروید ۷ براش اومده ولی الان که میزنم مینوسه آخرین نسخه براتون نصب شده و میخواست بدونم چرا آپدیت برای گوشیم نیامده ددر حالی که در سایت بیشتر سایتا نوشته اومده

  پاسخ دادن
 • 2018/01/30 در t 11:06
  Permalink

  سلام- من قصد دارم گوشی Samsung Galaxy A7 2017 بخرم. در مشخصات گوشی (نسخه سیستم عامل) نوشته شده: Marshmallow 6.0 . آیا این نسخه اندورید فعلی گوشی هست؟ چون گفته می شه این نسخه فعلی اندروید نیست بلکه بالاترین قابلیت پشتیبانی گوشی از نسخه های جدید اندروید است و روی این گوشی نمیشه نسخه های جدیدتر از Marshmallow 6.0 رو نصب کرد. این درسته؟

  پاسخ دادن
  • 2018/01/30 در t 22:50
   Permalink

   سلام
   Samsung Galaxy سری A -چون یکی از مدل های پر فروش سامسونگ است به احتمال زیاد برای نسخه های بعد هم قابلیت ارتقای سیستم عامل را خواهد داشت البته تا یک زمان خاص که سخت افزارهای آن پاسخگوی سیستم عامل باشد

   پاسخ دادن
   • 2018/01/31 در t 11:38
    Permalink

    ممنون از پاسختون
    یعنی فکر می کنین میشه اندروید Nougat روی اون نصب بشه؟

 • 2018/01/22 در t 20:12
  Permalink

  با سلام گوشی جی سون پریام دارم اپدیت اندروید ۷ براش آمده. دانلود می شود ولی هنگام نصب (بلافاصله بعد دانلود) خطا می دهد و اعلام گزارش به سامسونگ می دهد .گوشی روت نیست.

  پاسخ دادن
  • 2018/07/01 در t 22:57
   Permalink

   سلام گوشی من هم دقیقا این مشکل رو داره سی ۵ پرو

   پاسخ دادن
 • 2018/01/12 در t 11:01
  Permalink

  سلام من گوشیم هواوی ۶۲۵yبید نامبر ۱۰۹ هستش ایا براش اپدیت ۵ اومده یانه خواهشن بگید ممنون

  پاسخ دادن
 • 2018/01/07 در t 14:09
  Permalink

  سلام. گوشی من هواویhonor3c(hol u19) هست. و اندروید ۴٫۴٫۲ … online opdate براش نمیاره و local update رو هم امتحان نکردم… راهی هست تا حداقل به ۵ اپدیت بشه؟

  پاسخ دادن
 • 2018/01/06 در t 20:05
  Permalink

  سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیم samsung grand prime هست با اندروید ۴.۴ میخاستم اندرویدش ۵ کنم ولی چون روت هست گوشیم از داخل تنظیمات نمیشه و اینکه هر کاری کردم نتونستم روت گوشیو بردارم اگه جواب بدین ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • 2018/01/06 در t 23:08
   Permalink

   شما باید گوشی خود را از روت خارج کنید و به حالت استاندارد برگردانید ، برای این کار نرم افزارهای وجود دارد که یکی از بهترین آنها SuperSU است که میتوانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید و روت گوشی را بردارید البته توصیه می شود اگر حرفه اید نیستید این کار را تنهایی انجام ندهید
   میتوانید مقاله ای در این مورد مطالعه فرمایید

   پاسخ دادن
 • 2018/01/05 در t 17:26
  Permalink

  سلام من سامسونگ g5 2016 دارم چرا اعلان های اندروید ۷ برام نیامده

  پاسخ دادن
 • 2018/01/03 در t 15:48
  Permalink

  سلام،گوشی من سامسونگ a5 2016 هستش و الان سه باره که بعد از بروزرسانی و نصب بروزرسانی،گوشیم بعد از راه اندازی مجدد دیگه سیستم عاملش بالا نمیاد
  بهم گفتن که اینترنت گوشیت راه مطمئنی برای آپدیت نیست و بعضی فایلارو ناقص دانلود میکنه و بهمین خاطر سیستمت بالانمیاد
  الانم دوروزه گوشیم یه گوشه گذاشته شده
  دوستم میگه یه برنامه هست که بااون مشکل سیستم عاملت حل میشه
  میشه راهنمایی کنید که من چیکارکنم،دیگه دوس ندارم چنین اتفاقی بیفته برام آخه من درسام با گوشیمه و کلاس زبانمم آنلاینه…مرسی

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 12:50
   Permalink

   سلام
   دانلود ناقص می تونه باعث این مشکل بشه شما از طریق یه ارتباط مطمئن و پرسرعت امتحان کنید اگه بازم ایرادی بود از طریق pro.xy امتحان کنید

   پاسخ دادن
 • 2017/12/30 در t 01:42
  Permalink

  از مطلبتون بسیار استفاده کردم
  ممنون

  پاسخ دادن
 • 2017/12/28 در t 21:02
  Permalink

  سلام من گوشیم سامسونگj1 duos هستش خواستم ببینم میشه برم اندرویدشو ارتقا بدم؟؟؟الان اندرویدش۴٫۴٫۴هستش هر جا بردم میگن نمیشه اما تو گوگل که سرچ کردم اندروید ۵هست واسش اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 12:48
   Permalink

   آپدیتی از طریق کارخانه سازنده برای این مدل عرضه نشده شما می تونید از طریق دستی اقدام به نصب کنید البته خوبی ها وبدیهایی داره که توی متن توضیح داده شده

   پاسخ دادن
 • 2017/12/27 در t 16:21
  Permalink

  سلام
  خسته نباشید ممنون از شما

  پاسخ دادن
 • 2017/12/26 در t 12:21
  Permalink

  سلام من گوشیم (j7(2016 هستش وقتی میخوام دانلود نسخه دستی بروز رو انجام بدم میزنه پردازش انجام نشد با وای فای و دیتا هم امتحان کردم ولی فایده نداشته لطفا راهنمایم کنید مرسی

  پاسخ دادن
 • 2017/12/26 در t 09:42
  Permalink

  سلام. در مورد آپدیت ساعت های هوشمندهم اگر امکانش هست راهنمایی کنید. باتشکر

  پاسخ دادن
 • 2017/12/15 در t 21:30
  Permalink

  سلام گوشی من HTC u ultra است بعد از ۵بسته دانلود کردن انگار نصب نشده باشد چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 12:45
   Permalink

   سلام سوالتون واضح نبودو من منظورتون رو از بسته دانلود نگرفتم
   ولی اگه توی دانلود آپدیت مشکل دارید سعی کنید از طریق یه ارتباط پرسرعت و مطمئن دانلود کنید اگه بازم ایراد داشت از طریق pro.x.y اقدام کنید

   پاسخ دادن
 • 2017/12/15 در t 14:33
  Permalink

  سلام گوشی من samsung g5 2016 هست هنوزم اپدیت ۷٫۱.۱ نیومده دلیلش چیه ؟

  پاسخ دادن
  • 2018/12/12 در t 12:44
   Permalink

   سلام لطفا یک بار متن رو کامل بخونید پاسخ داده شده
   به دلیل هزینه های که برای کارخانه ها داره برخی آپدیت ها دیرتر به بازار میان

   پاسخ دادن
 • 2017/12/14 در t 11:51
  Permalink

  سلام.
  گوشی من A5 2017 هستش و یه پیغام به روز رسانی نرم افزار داده.
  به نظرتون بهتره آپدیتش کنم یا نه؟
  آخه برخی از دوستام میگفتن با این کار ممکنه خیلی از برنامه ها مثل دفترچه تلفن ، یادداشت و … دیگه کار نکنه. آیا این حقیقت داره یا شایعه است؟

  پاسخ دادن
   • 2017/12/14 در t 23:19
    Permalink

    ببخشید ولی نفهمیدم چی گفتین.
    میشه لطفا یکم توضیح بدین

   • 2018/12/12 در t 12:43
    Permalink

    آپدیت های کلی که از طریق خود گوشی ارائه میشه مشکلی برای گوشی پیش نمیاره و با خیال راحت می تونید آپدیت کنید و بهتره که این کار رو بکنید

 • 2017/12/13 در t 09:02
  Permalink

  سلام و عرض ادب محضر شما خوبان…
  بنده گوشی شیائومی redmi note4 دارم.
  در قسمت جزئیات گوشی abuot phone نوشته شده بروز رسانی…
  اما متاسفانه هیچ پیغامی مبنی بر اینکه نسخه آندوریدم رو آپدیت کنم نیست و نبود و نمیبینم!
  در حالی که دوستانم که دقیقا از همین مدل گوشی ها دارند خیلی راحت از ۶ به۷ بروز کردند!!!
  لطفا برای حل این مشکل راهنمایی ام کنید بایستی باید چه مرحله های رو طی کنم!؟
  در ضمن امکان داره با خود جنابعالی ارتباط برقرار کنم
  اگر امکان داره پس منتظر پیغامتون در ایمیلم هستم
  موفق و پیروز و خدایی باشید

  پاسخ دادن
  • 2017/12/13 در t 22:15
   Permalink

   با عرض سلام
   اگه گوشهایی که اشاره می کنید همه از یک مدل و نسخه هستن و فقط گوشی شما آپدیت نمیشه احتمالا شما قبلا گوشی تون رو از لحاظ نرم افزاری دچار تغییراتی کردن مثلا روت کردن و فلاش کردن برای ارتقای firmware یا کارهایی از این قبیل
   در مورد راه حل، شما باید به یه متخصص مراجعه کنید تا یا بصورت دستی آپیدیت رو انجام بدید یا firmware اصلی رو بر روی گوشی شما قرار بدن تا امکان آپدیت از طریق خود سیستم عامل و خودکار فراهم شود.

   پاسخ دادن
 • 2017/12/09 در t 16:34
  Permalink

  سلام مدل گوشیم J710سامسونگه روت نکردمش فقط یک بار فلش خورده ایا فلش باعث اپدیت نشدنشه؟

  پاسخ دادن
  • 2017/12/13 در t 22:10
   Permalink

   بله ممکنه فلش کردن به صورت اشتباه باعث Break شدن یا خراب شدن نرم افزار سیستم عامل بشه البته به صراحت نمی توان گفت دلیل آپدیت نشدن گوشی شما فلاش کردن اونه اما فلاش کردن با یه firmware متفاوت از نسخه اورجینال ممکنه امکان آپیدت اون گوشی رو برای ارتقای firmware اورجینال با مشکل رو به رو کنه

   پاسخ دادن
   • 2020/03/16 در t 12:05
    Permalink

    سلام من گوشیم رو ابدیت کردم اندروید ۹سامسونگ جی شش پلاس اما زبانم تغییرنمیکنەبە فارسی اصلنبا هیچ روش و خامووش روشن کردن و اینجورچیزا

 • 2017/12/03 در t 14:20
  Permalink

  سلام
  من یه گوشی Ramos mos1دارم.گزینه اپدیت تو تنظیمات نداره.اگه میشه راهنماییم کنید.گوشیه خوبیه فقط اندروید جدید میخوام.
  ممنون میشم

  پاسخ دادن
 • 2017/12/02 در t 16:24
  Permalink

  ضمن سلام و وقت بخیر
  سوالی‌دارم مبنی براینک ایا اپدیت نسخه جدید قابل ارتقای اندروید۵ برای گوشیHuawei y520-u22 اندروید۴٫۴٫۲‌ موجود است یانه؟لطفامرحمت نماییدپاسخ دهید تشکر و بی نهایت سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  • 2017/12/02 در t 20:49
   Permalink

   سلام و وقت به خیر
   متاسفانه هیچ آپدیت جدیدی به صورت رسمی برای این سری وجود نداره و تنها راهی که براتون می مونه استفاده از Rom سفارشیه که اونم ممکنه باعث آسیب به گوشی بشه یا اینکه برخی ابزارها مانند wifi یا سیم کارت از کار بیفته البته توصیه این حقیر اینه استفاده نکنید

   پاسخ دادن
 • 2017/11/29 در t 20:06
  Permalink

  سلام.
  گوشی سامسونگ J7 2016 دارم. واسه بعضی از دوستام که همین مدلو دارن آپدیت ۷ اومده ولی واسه من نیومده. چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • 2017/12/01 در t 08:06
   Permalink

   بر اساس سایت سامسونگ اپدیت گوشی شما به صورت رسمی ارائه شده حالا اگه گوشی شما آپدیت نمیشه احتمالا قبلا گوشیتون رو روت کردید یا یه به هر صورت نسخه اصلی رو تغییر دادید برای حل مشکل می تونید به یه کارشناس مراجعه کنید، البته هر مدل گوشی می تونه چندین نسخه داشته باشه و احتمال داره آپدیت نسخه ای که دست شماست ارائه نشده باشه

   پاسخ دادن
 • 2017/11/23 در t 20:12
  Permalink

  سلام.من گوشی a3 2017دارم متاسفانه ب روز رسانی نمیشه.و خطای موجود در گوشی پردازش انجام نشد داده میشود.بردم بازار گفتن باید دستی آپدیت شه.راه حلی وجود داره. باتشکر

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *