لانچر مارشمالو ،اپلیکیشنی برای تبدیل شدن به اندروید ۶

اگر گوشی شما از آن دسته گوشی‌هایی است که نمی توانید به اندروید ۶ به روز رسانی کنید می توانید از لانچر مارشمالو استفاده کنید این اپلیکیشن تم و قیافه کلی گوشی شما رو به اندروید ۶ تغییر می دهد که کابران عادی نمی توانند تفاوت بین لانچر مارشمالو و تم اصلی اندروید مارشمالو یا همون ۶ رو بفهمند برای اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار با نکست همراه باشید.

The Marshmallow Launcher اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید لانچر اندروید ۶ را به نسخه‌ی فعلی اندروید خود آورده و تجربه‌ی کار با این لانچر به دست آورید.

گوگل با انتشار نسخه‌ی آب نبات چوبی غوغایی در زبان طراحی و رابط کاربری اندروید به پا کرد. اما به هر میزان که نسخه‌ی پنجم تفاوت‌های ظاهری چشم گیری را به همراه داشت، اندروید ۶ با کمترین تغییرات در ظاهر همراه بوده است به طوری که شاید اگر گوگل آن را نسخه ای مرتبط با اندروید ۵ نام گذاری می‌کرد بهتر بود. یکی از مواردی که در نسخه‌ی ششم اندروید مارشمالو بروزرسانی شد و با تغییرات مثبتی نیز همراه بود لانچر گوگل است که می‌توانید در ادامه، نسخه‌ی پورت شده‌ی آن را برای نسخه‌های پایین تر اندروید دریافت کنید. البته اگر در حال حاضر نیز از لانچر گوگل استفاده می‌کنید نباید انتظار تغییرات بسیاری را داشته باشید چراکه تغییرات ظاهری این لانچر، به جز مواردی که مربوط به یک دست شدن با طراحی مارشمالو است در حد سطحی صورت گرفته است.

بازیابی رمز عبور فراموش شده در اندروید – ۵ روش تست شده

مهمترین نکته ای که در رابطه با The Marshmallow Launcher وجود دارد سازگاری آن با گوشی‌های اج است به طوری که اگر از نسخه‌ی اج گوشی‌های نوت ۴، نوت ۵ و گلکسی اس ۶ استفاده کنید می‌توانید به راحتی و بدون هیچ محدودیتی از منوهای سایدبار نیز برخودار باشید. گوگل در این نسخه از لانچر خود دست کاربران را برای شخصی سازی‌های مختلف بیشتر باز گذاشته است و برخلاف همیشه، در این لانچر می‌توانید علاوه بر تغییر المان‌هایی مانند آیکون ها، میزان شفافیت پس زمینه‌ی مشکی و… نسبت به ساخت سایدبارهای کاربردی برای گوشی‌های اج نیز استفاده کنید. در صورتی که از اندروید ۴ به بالا استفاده می‌کنید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این برنامه را دانلود کنید.

هم اکنون می توانید برنامه The Marshmallow Launcher را از طریق لینک های زیر بر روی گوشی خود نصب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *