۵ ابزار برای طراحی سریع عکس های جذاب فیس‌بوک

پنج ابزار برای طراحی سریع عکس های جذاب فیس‌بوک

شاید شما هم  میخواهید عکس ها و گرافیکهای جالب درست کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید ، اما خودتان را به عنوان یک کارشناس فتوشاپ یا گرافیست قبول ندارید؟ با ما همراه با شید تا تا ابزارهایی را برای این کار به شما معرفی کنیم که نیاز چندانی به داشتن تخصص در زمینه عکاسی و فتوشاپ ندارند اما خروجی کاملا حرفه ای تولید خواهند کرد.


در شبکه های اجتماعی کاربران دوست دارن بیشتر بجای خواندن متون خسته کننده عکس هایی را ببیند و مطالب شما را از طریق آنها دریافت کنند، اما هر کسی مهارت فتوشاپ را ندارد . شما چه بخواهید پروفایل فیس بوکتان را مثل یک فرد حرفه ای مدیریت کنید و چه بخواهید چیزهای خنده دار و جالب درست کنید و با خانواده و دوستانتان به اشتراک بگذارید به این اپلیکیشن و وب‌سایت هایی نیاز پیدا میکنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

Pablo : وب سایتی برای ساخت بهترین تصاویر برای شبکه های اجتماعی

از یک مجموعه عکس یکی را بردارید یا به دلخواه خودتون آپلود کنید ، دکمه Shuffle را برای اعلام تصادفی فشار دهید ، سپس متن خودتان را وارد کنید ، زمینه عکستان را محو کنید یا بصورت سیاه و سفید تنظیم کنید ، البته میتوانید از لوگوی پیش فرض برای عکستان استفاده کنید.مطمئنا برای چیزی که درست کردید باید اعتبار یا شناسه داشته باشید.

5 ابزار برای طراحی سریع عکس های جذاب  فیس‌بوک

تصاویری با متون کوتاه برای کاربران شبکه های اجتماعی بسیار جذاب هستند و ماندگار تر و البته این جذابیت در شبکه های اجتماعی مانند اینستا گرام چند برابر است.

Cover : سریع‌ترین روش برای تصاویر به همراه متن

اگر شما انعطاف پذیری بیشتری نسبت به آنچه پابلو ایجاب میکند میخواهید اما آمادگی و یا وقت لازم برای آموزش فتوشاپ را ندارید، cover برای شما بهترین است . برنامه ایفونی cover تمام نمونه ابزارها برای ترکیب سریع تصاویر به سبک جلد مجلات را به شما می دهد

5 ابزار برای طراحی سریع عکس های جذاب  فیس‌بوک

در اینجا تمرکز بیشتر روی ایجاد سریع عکسی است که بدون نیاز به کامپیوتر خوب بنظر برسد . با استفاده از فونتهای گوناگون متن را درج کنید.اگر می خواهید مردم روی رسانه های اجتماعی پیامهای شما را مشاهده کنند و حتی به اشتراک بگذارند  این ابزار به شما کمک میکند در این زمینه خلاق باشید.

لوگوی برنامهنام اپلیکیشنشرکت سازندهحجمسیستم عاملدانلود
Cover ‒ Photo EditorLimepresso۵۸٫۸ مگا بایتای او اسایتونز

Pixel Pix : تبدیل عکس ها به تصاویر هنری پیکسلی

اگر چیزی بیش از Retro میخواهید برنامه رایگان Pixel pix را در گوشیتان نصب کنید. این برنامه میتواند هر عکسی را به حالت چیزی که شما ممکن است در صفحه عنوان NES Classic ببینید تبدیل کند و استفاده از آن بسیار ساده است .

تبدیل عکس ها به تصاویر هنری پیکسلی

یک عکس بردارید آنرا pixellate کنید ، سپس تعدادی فیلتر اضافه کنید ، خیلی استادانه نیست اما راه سریعی است برای ایجاد عکسی جالب روی گوشیت تان .

لوگوی برنامهنام اپلیکیشنشرکت سازندهحجمسیستم عاملدانلود
Pixel PixXOXCO, INC۱۶مگا بایتای او اس

 

آندروید

اپ استور
گوگل پلی

Brick-A-pic: تبدیل تصاویر به لِگومورال (موزاییک های آجری)

اگر از لگو ها بیشتر از تصاویر پیکسلی لذت می برید Brick-A-pic یک ابزار آنلاین است که به شما امکان تبدیل هر عکسی را به موزاییکهای آجری میدهد . فقط تصویر را آپلود کنید . مطابق با میلتان آنرا برش دهید و از چیزی که در آخر می بینید لذت ببرید.

تبدیل تصاویر به لِگومورال (موزاییک های آجری)

قبل از اشتراک گذاشتن تصویر ، شما میتوانید موزاییکها را بچرخانید یا میتوانید یک عکس صفحه از آن بگیرید و برای خودتان ذخیره کنید . به عنوان کسی که نمی تواند نوشتن در مورد لگوها را به پایان برساند ، واقعا خوشحالم که راه دیگری برای علاقه هایم پیدا کردم ،

Coolors: پیدا کردن ترکیب رنگ زیبا و حرفه ای

پیدا کردن ترکیب رنگ زیبا و حرفه ای

انچه که از ابتدای مطلب تا کنون معرفی کردیم  ابزارهایی برای ساختن عکس های جذاب بودند. اما اگر شما واقعاً میخواهید چیزی که ساختید خوب به نظر برسد باید درکی اساسی از اصول طراحی و رنگ بندی داشته باشید که  یاد گرفتن آن می تواند زمانبر باشد ، این سایت رنگهایی را که با هم خوب بنظر می رسند به شما معرفی می کند بنابراین شما میتوانید از الگوهای آن در پروژه هایتان استفاده کنید .برای تولید تصادفی  روی نسخه وب الگوی ضربه بزنید تا به شما رنگ هایی با ترکیب اصولی پیشنهاد شود و حتی میتوانید رنگ مورد نظر خود را وارد کنید تا به شما رنگ های هم کار آن را نشان دهد

حال شما می توانید از این رنگ ها در پروژه، عکس و حتی در سایت خود استفاده کنید و مطمئن باشید که رنگ بندی کارتان حرفه ای خواهد بود.

لوگوی برنامهنام اپلیکیشنشرکت سازندهحجمسیستم عاملدانلود
CoolorsFabrizio Bianchi۱٫۵ مگا بایتآندرویدگوگل پلی

منبع: makeuseof

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *