موبایل مرموز سامسونگ در بنچمارک AnTuTu

یک موبایل ناشناس از سوی سامسونگ قادر گشته تا در بنچمارک AnTuTu امتیازی برابر با ۹۵.۹۷۲ را کسب کند. مدل دستگاه مشخص نیست اما می‌توان نام کد SM-8508S را برای آن مشاهده کرد.
از طرفی پیش‌تر دیده‌ایم که نوت ۵ قادر گشته در همین بنچمارک، امتیازی برابر با ۶۹.۷۰۲ را به دست آورد و از طرفی انتظار می‌رود که نمونه اس ۶ اج پلاس نیز قدرتی کمتر از نوت ۵ داشته باشد. پس از نگاهی به موبایل‌های سامسونگ صرفاً می‌توان به یک تلفن هوشمند چشم دوخت؛ گلکسی اس ۷.

Posts not found

تنها موبایل هوشمندی که اکنون انتظار می‌رود بتواند به چنین امتیاز بالایی دست پیدا کند نسل بعدی پرچم‌دارهای سامسونگ است. بیان شده است که شرکت کره‌ای اقدامات خود را به شکل سریع‌تر پیش می‌برد و احتمالا تا ماه دسامبر، توسعه نسل بعدی از پرچمدار موبایل هایش را به پایان خواهد برد و در اوایل سال آینده میلادی نیز می تواند آن را به فروش برساند.
از طرفی باید دید که این شرکت چه سیاستی را در پیش خواهد گرفت؛ اگر بخواهد به شکل منطقی جلو برود، باید دست‌کم ۶ ماه به دو فبلت جدید خود اجازه دهد تا در بازار، چشم‌ها را به خود خیره سازند.
باید به انتظار شایعات جدید نشست و دید که موبایل SM-8508S، از چه چیپست و پردازنده‌ای بهره برده است؛ قبلاً شایع شده بود که سامسونگ حتی ممکن است برای گلکسی اس ۷، دوباره دست دوستی خود را به‌سوی کوالکام دراز کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *