اپلیکیشن SMS Backup & Restore ، تهیه پشتیبان از پیام‌های متنی

اپلیکیشن SMS Backup & Restore ، تهیه پشتیبان از پیام‌های متنی

تا حالا برای شما پیش‌آمده که بخواهید پیام‌های موجود گوشی اندرویدی خود را ناخواسته پاک‌کنید؟ و نیاز به بازیابی آنها داشته باشید. یا بخواهید از پیام‌های خود پشتیبان داشته باشید؟ و یا اینکه بخواهید پیام‌های خود را به گوشی جدید خود منتقل کنید؟ در ادامه با نکست همراه باشید تا اپلیکیشنی جهت پشتیبان گیری از پیام‌های گوشی‌های اندرویدی و روش استفاده از آن را به شما بیاموزیم.


اپلیکیشن SMS Backup & Restore

این برنامه رایگان است و می‌توانید آن را از مارکت‌های بازار و گوگل دانلود کنید، SMS Backup & Restore دارای رابط کاربری مرتب است و همیشه به خوبی کار می‌کند مراحل زیر را برای یادگیری نحوه تهیه پشتیبان از پیام‌ها و بازیابی آنها دنبال کنید

۱-دانلود و نصب اپلیکیشن SMS Backup & Restore

برای دانلود این اپلیکیشن به لینک‌های مشخص‌شده در انتهای مطالب بروید و SMS Backup & Restore را نصب کنید، بعد از نصب برنامه را اجرا کنید و بر روی گزینه Backup کلیک کنید تا برنامه وارد قسمت تهیه پشتیبان بشود.

۲-انتخاب موارد لازم

حال نوبت به آن رسیده است که گزینه‌هایی که لازم دارید از آنها پشتیبان تهیه کنید را انتخاب کنید، سپس تعیین کنید که می‌خواهید فایل Backup در خود گوشی ذخیره شود و یا اینکه می‌خواهید آن را در درایو گوگل یا آدرس ایمیل خود آپلود کنید.

۳- ثبت فایل پشتیبان

گزینه‌های موردنظر خود را انتخاب کنید و بر روی ok کلیک کنید با این کار از کلیه پیام‌های موردنظر شما یک پشتیبان تهیه می‌شود و شما می‌توانید آن را هرجایی ذخیره کنید تا در صورت از دست رفتن اطلاعات و یا خرید گوشی جدید مجدداً آنها را بازیابی کنید.

۴-بازیابی فایل ها Backup

برای بازیابی پیام‌های خود در صفحه اصلی برنامه گزینه Restore را انتخاب کنید و در صفحه Restore Backup نسخه پشتیبان موردنظر خود را انتخاب کنید تا برنامه پیام‌های قدیمی را مجدداً بازیابی نماید

۵- بازیابی از سرویس‌های ابری و ایمیل

چنانچه قبلاً فایل پشتیبان خود را بر روی درایو گوگل و یا ایمیل و یا سرویس ابری Dropbox ذخیره کرده‌اید کافی است بر روی منو کلیک کرده و از لیست بازشده سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید مثلاً برای بازیابی فایل پشتیبان از سرویس ابری Dropbox گزینه load from Dropbox را انتخاب نمایید.

۶- سایر تنظیمات

اپلیکیشن SMS Backup & Restore شامل چندین گزینه دیگر از جمله امکان زمان‌بندی خودکار تهیه Backup از پیام‌ها و محافظت از فایل‌ها با کلمه عبور می‌باشد، برای مشاهده این تنظیمات در منوی برنامه گزینه Preferences را انتخاب کنید.

[su_posts template=”templates/teaser-loop.php” id=”4994″ order=”desc”]

این نرم افزار را میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید:

لوگوی برنامهنام اپلیکیشنشرکت سازندهحجمسیستم عاملدانلود
SMS Backup & Restoreriteshsahuمتفاوتاندرویددانلود از کافه بازار

 دانلود از گوگل پلی

آیا شما تابه‌حال از اپلیکیشن SMS Backup & Restore استفاده کرده‌اید؟ آیا شما اپلیکیشن بهتری برای تهیه پشتیبان از پیام‌های گوشی اندرویدی، iOS و یا ویندوز فون می‌شناسید؟ با ما و کاربران در میان بگذارید (کامنت)

‫2 نظر

  • گوران گفت:

    خیلی اپ خوبیه پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *