چگونه سریع بمانیم؟

سرعت وب سایت بسیار شبیه به تناسب اندام است: صرف یک بار تلاش کافی نیست. شما باید سبک زندگی خود را تغییر دهید

سرعت سایت چیست ؟داشتن یک سایت سریع به چه معناست؟

وب سایت هایی که سرعت را بهینه می کنند اغلب متوجه می شوند که به سرعت پسرفت می کنند. این به این دلیل است که عملکرد وب سایت بسیار شبیه به تناسب اندام است: صرف یک بار تلاش کافی نیست. شما باید سبک زندگی خود را تغییر دهید.

مطالعه داخلی گوگل نشان داده است که 40 درصد از برندها پس از 6 ماه عملکرد وب را کاهش می دهند.

بودجه های عملکردی یکی از راه های رسیدگی به این موضوع است. بودجه عملکرد مجموعه ای از محدودیت ها در معیارهایی است که بر سرعت سایت تأثیر می گذارد. این مفهوم شبیه به بودجه مالی است: شما یک حد تعیین می کنید و مطمئن می شوید که سایت در آن باقی می ماند. به طور کلی، یک بودجه عملکرد خوب انواع مختلفی از معیارها را ترکیب می کند. بنابراین، برای مثال، بودجه عملکرد برای یک صفحه محصول ممکن است به صورت زیر باشد:

Time To Interactive در 3G کندکمتر از5 ثانیه
First Contentful Paint در 3G کندکمتر از2 ثانیه
امتیاز سرعت Lighthouseبزرگتر از80
اندازه کل جاوا اسکریپتکمتر از170kb

یک بودجه عملکرد پس از تنظیم، باید اجرا شود، به عنوان مثال، بودجه را در فرآیند ساخت و گزارش خود وارد کنید. ابزارهایی مانند Lighthouse را می‌توان در ادغام پیوسته شما گنجاند، و اگر معیارهای کلیدی از آستانه تعیین شده پایین بیایند، می‌توانید آزمایش‌هایی بنویسید که در ساختی شکست بخورند. علاوه بر این، گزارش‌دهی منظم از طریق داشبورد یا گزارش‌های خلاصه می‌تواند به دیده شدن و پاسخگویی کمک کند. پینترست نمونه‌ای از کسب‌وکارهایی است که بودجه‌های عملکردی را برای اطمینان از سریع ماندن تجربه سریع خود پیاده‌سازی کرده‌اند، در حالی که برندهایی مانند Experian اکنون از سرعت سایت به عنوان معیاری کلیدی در گزارش‌های KPI اجرایی ماهانه خود استفاده می‌کنند.

یک نظر

  • می خوام واتساپ دانلود کنم کہ اصلاً بالانمی آوردوگوگل پلے ناکارامدشدہ

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *