وبلاگ آکادمی نکست

وب ویتال web vitals

دوره جامع وب ویتال

Web Vitals ابتکاری از طرف Google جهت ارائه راهنمایی های یکپارچه برای سیگنال های با کیفیت است که جهت ارائه یک تجربه کاربری عالی در وب ضروری است.گوگل در طول این سالها تعدادی ابزار برای اندازه گیری و گزارش عملکرد ارائه کرده است.

آموزش

نمایش همه
آموزش-کامل-Javascript-و--jQuery2

متغیرها در جاوا اسکریپت

متغیر روشی از ذخیره سازی داده هاست به صورتی که بعدا بتوانیم از آنها استفاده کنیم، آنها را به کار ببریم و یا آنها را تغییر دهیم.

آموزش-کامل-Javascript-و--jQuery2

انواع داده در جاوا اسکریپت

در جاوا اسکریپت از انواع داده مختلفی استفاده می کنیم، نوع داده ی عددی، رشته و بولی از اصلی ترین ساختارهای داده در برنامه نویسی هستند

دوره جامع جاوا اسکریپت

با دوره جامع آموزش جاوا اسکریپت طراحی و توسعه برنامه های کاربردی وب مدرن را به صورت کاربردی بیاموزید، این زبان برنامه نویسی پایه و اساس بیشتر سایت ها، برنامه ها و حتی سرویس هایی است که روزانه از آنها استفاده می‌کنیم.

دوره آموزشی جاوا اسکریپت Javascript

جدیدترین مقالات

دوره افزایش سرعت سایت

در طراحی وب مدرن، سرعت یکی از مهمترین دغدغه‌های طراحان، برنامه‌نویسان، مدیران سئو و … است. سرعت سایت ارتباط مستقیمی با رضایت کاربر ، بهبود رتبه در موتورهای جستجو و در نهایت فروش سایت شما دارد، بنابراین اندازه گیری، نظارت و بهبود صفحات وب در جهت افزایش سرعت سایت و سریع ماندن آن باید به صورت دائم در برنامه ریزی شما قرار گیرد.

افزایش سرعت سایت