BSP60- اسپیکر جدید سونی با جذابیتی بی نظیر

از نظر ظاهری با دستگاهی کروی رو به رو هستیم. این دستگاه بسیار جالب طراحی شده است که می‌تواند یکی از عناصر اصلی میز کار شما باشد. در دنیای کنونی، بازار لوازم حانبی زمانی موفق خواهد شد که قابلیتی خاص را به آن وسیله اضافه کنند. قابلیت خاص چیست؟ اسپیکر بلوتوث هوشمند سونی BSP60 به کمک شما خواهد آمد. این دستگاه هوشمند است زیرا می‌تواند دستیار صوتی شما نیز باشد! می‌تواند پیام های امده به دستگاه شما را بخواند.

طراحی مدرن اسپیکر BSP60 به ظاهر آن تمام نخواهد شد. به نحوه انجام اعمال نیز برمی‌گردد. هیچ کلید فیزیکی بر روی قسمت بالایی دستگاه قرار ندارد. دستگاه را برعکس کنید. تنها یک کلید وجود دارد که به سمت راست یا چپ تنظیم خواهد شد. همانطوری که در تصاویر پیداست با استفاده از این کلید می‌توانید BSP60 را به صورت کلی خاموش یا روشن کنید. بقیه اعمال نظیر کنترل صدا و آهنگ بعدی یا قبلی به صورت لمسی روی پنل جلویی قابل تنظیم است. خط های سفید رنگی در 4 گوشه صفحه نمایش تک رنگ آن قرار دارد. این فسقلی بسیار زیبا طراحی شده است و از این نظر هیچ ایرادی را بر آن وارد نخواهیم کرد. زمانی که صفحه نمایش خاموش است، یک دستی بسیار خوبی را شاهد هستیم. زمانی که از اسپیکر BSP60 به مدتی کار نکنید، ساعت نمایش داده شده بسیار شیک و زیبا خواهد بود وسواس سونی در زمینه طراحی محصولات خود کاملا دیده شده که باید به این شرکت تبریک بگوییم. در پشت دستگاه لوگوی سونی چاپ شده است. در زیر لوگوی سونی، محل قرارگیری USB از نوع میکرو تعبیه شده اما این را در نظر بگیرید که در جعبه محصول نه کابل USB قرار دارد و نه آداپتوری پس اگر به فکر خرید آن هستید، کابل USB اسمارت فون را برای استفاده در نظر بگیرید.

[image src=”http://beroozresani.com/images/news/others/Sony-BSP60-Smart-Bluetooth-Speaker_3-640×439.png” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=” BSP60- اسپیکر جدید سونی با جذابیتی بی نظیر” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

BSP60 در دو حالت قابل استفاده است. شما با هر اسمارت فونی که بلوتوث یا NFC داشته باشد کافی است دستگاه را روی حالت Pairing قرار دهید و سپس آن را جستجو کرده در درنتیجه سر ثانیه به دستگاه وصل خواهید شد. اما این دستگاه برای شما همان فسقلی داستان ما نخواهد بود. به سراغ نصب اپلیکیشن آن بروید. اپلیکیشن اندروید این دستگاه بر روی همه دیوایس های اندروید قابل نصب خواهد بود. متاسفانه برای آیفون اپلیکیشنی طراحی نشده است.

اپلیکیشن اسمارت بلوتوث اسپیکر شامل سه بخش است. اولین قسمت، وضعیت باتری و اتصال بلندگو را نشان می‌دهد، در بخش دوم تنظیماتی چون زنگ هشدار، عملکرد و دستورات صوتی قرار دارد و در همین قسمت است که می‌توانید برای BSP60 تعیین کنید تا به هنگام پخش موسیقی، برایتان چه نوع حرکت موزونی داشته باشد! تب سوم نیز مربوط به برنامه‌های نصب شده شماست که مثلا می‌توانید صحبت کردن دستگاه را فعال کنید و این نوید را می‌دهد که توسعه دهندگان نیز بتوانند اپلیکیشن های جانبی را توسعه دهند.
مجهز به دو بلندگوی ۲.۵ وات است. انتظار یک اسپیکر بسیار قدرتمند و حرفه ای را نداشته باشید چون برای این داستان ها اصلا ساخته نشده است. نیمی از هدف ساخت این وسیله یک دستیار کوجک برای شماست! در جمع های دوستانه یا مهمانی های دورهمی کاملا جوابگو است. روی میز کار شما که بسیار عالی خواهد بود. برای شما در مورد دستیار بودن آن گفته ایم پس اجازه دهید برای شما آن را باز کنم. با این محصول سونی شما می‌توانید صحبت کنید و از آن انتظار انجام کارهای مختلفی را داشته باشید. به عنوان مثال وضعیت آب و هوا را چک کنید و یا از اسپیکر بخواهید که به شخص مورد نظر شما زنگ زده و حتی آخرین پیامک دریافتی‌تان را بخواند. البته فراموش نکنید تمامی این فرامین باید به صورت انگلیسی باشد!

[image src=”http://beroozresani.com/images/news/others/sr.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=” BSP60- اسپیکر جدید سونی با جذابیتی بی نظیر” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””] زمانی که BSP60 رقصیدن خود را شروع کند، دو قسمت بالایی از آن بالا آمده و نور هایی از زیر آن پخش می شود. برای این که آهنگ شما متوقف شود، کافیست گوش های این فسقلی دوست داشتنی را ببرید داخل؛ خود به خود متوقف خواهد شد. اگر یک بار دیگر این کار را امتحان کنید به حالت استند بای خواهد رفت. برای شروع مجدد کافیست رو به رو دستگاه را نوازش کنید! این دستگاه جذاب 300 یورو می باشد.


 

منبع:بروزرسانی ، ویراستار متنی: نکست

avatar