سامسونگ اسپیکر ۳۶۰ درجه بی سیم خود را معرفی کرد

سامسونگ قرار است سه اسپیکر ۳۶۰ درجه بی سیم با نام های R3،R1 و R5 به بازار عرضه کند که به نوعی ادامهٔ سری R7 به حساب می آیند.
برخلاف R7، این سه اسپیکر جدید ظاهری همانند تخم مرغ ندارند اما تکنولوژی Ring-Radiator در تمامی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و بدین طریق فضایی که اسپیکر درون آن قرار گرفته را صدا فرا می گیرد.
علاوه بر این موارد، رابط کاربری فیزیکی ساده ای در قسمت بالایی اسپیکر ۳۶۰ گنجانده شده که به کاربران اجازه اعمال سریع فعالیت ها را می دهد. می توانید سریعا صدا را کم و زیاد کرده یا موزیک را متوقف و پخش کنید.

اپلیکیشن Multiroom و اسپیکر ۳۶۰
علاوه بر عرضه سخت افزارهای جدید، سامسونگ اپلیکیشن Multiroom را هم آپدیت کرده. این اپ حالا از Gear S پشتیبانی به عمل می آورد و ساعت را به اسپیکرهای موجود در شبکه متصل می کند تا کنترل آن ها از طریق Gear S انجام شود.

[idea]سامسونگ وعده داده تا با بازسازی اپلیکیشن، اشتراک موسیقی در سراسر شبکه وای فای خانگی را آسان تر کند. هر سه مدل تا انتهای امسال با قیمتی در حدود ۱۹۹ تا ۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.[/idea]

رقبای اسپیکر ۳۶۰

سامسونگ و سونی علاوه بر بازار موبایل در دنیای لوازم صوتی و تصویری نیز با هم رقابت شدید دارن اخیرا شرکت سونی محصولات صوتی و تصویری جدیدی عرضه کرد که یکی از مهمترین آنها اسپیکر SRSLSR100 بود که هم اسپیکر است و هم کنترل تلویزیون که در قامتی خاص در بالای اسپیکر قرار گرفته. شاید تنها مورد استفاده کاربردی آن زمانی باشد که می خواهید از تلویزیون فاصله بگیرید اما قصد ندارید با زیاد کردن صدای تلویزیون، خانه را روی سر بگذارید.این محصول در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد.

آیا شما محصولی دیگر که بتواند با این محصولات رقابت کند می شناسید ؟

[image src=”http://www.thenext.ir/wp-content/uploads/2015/08/samsung-ring-r5-r3-r12.jpg” width=”100%” height=”auto” align=”center” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

منبع: engadget و digiato.com

avatar
صباح
صباح

سامسونگو سونی موبایل هاشون خوبه ولی جدیدا الجی صوتی و تصویری بهتری کار میکنه یه خورده به نظرم سامسونگ و اینا تمرکزشون رو گوشیه تا صوتی و تصویری

nazi
nazi

من یکی از اینا می خوام