عکاسی حرفه ای با اپلیکیشن Clone Camera

درست است که هنوز از لحاظ علمی به جایی نرسیده ایم که بتوانیم از همنوعانمان کلون های حقیقی بسازیم، اما خوشبختانه پیشرفت علم در حدی بوده که امکان تجربه چنین کاری را در دنیای مجازی داشته باشیم. اپلیکیشن عکاسی Clone Camera می تواند چندین نسخه همسان از سوژه عکاسی شما را در یک قاب جای بدهد تا بتوانید با اشتراک گذاری آن دوستان خود را شگفت زده کنید.

در نسخه اندرویدی و رایگان Clone Camera می توانید چهار کلون و در نسخه iOS شش کلون از سوژه عکاسی تان داشته باشید. روند عکاسی در این اپلیکیشن هم بسیار ساده است، کافیست در مرحله اول یک کادر ثابت برای سوژه در نظر بگیرید.سپس سوژه را در کادر قرار داده و با گرفتن اولین عکس، آن را برای عکس بعدی جابجا کنید، طوری که با محل قرارگیری سوژه در عکس قبلی تداخل پیدا نکند.

پس از اینکه تمام عکس ها را گرفتید، بایستی دور سوژه را در تک تک تصاویر با انگشت علامت گذاری کرده و سپس تیک تأیید نهایی را بفشارید؛ Clone Camera با پردازش تصاویر، سوژه کلون شده را در یک قاب به شما تحویل می دهد.
Clone Camera برای عکاسی امکانات خوبی همچون فوکوس دستی، تایمر، فلش و استفاده از دوربین سلفی را برای کاربر فراهم کرده، ضمنا بعد از عکاسی نیز به گزینه هایی همچون فیلترهای رنگی، چرخش کادر و ابزار برش زنی تصویر دسترسی دارید.

[image src=”http://digiato.com/wp-content/uploads/2015/09/44.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”عکاسی حرفه ای با اپلیکیشن Clone Camera” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

ویژگی‌های برنامه  Clone Camera که آن را از سایر برنامه ها متمایز می کند

– برنامه‌ی جدید و کاربردی
– امکان تنظیم فیلترهای متنوع
– امکان ذخیره و به اشتراک گذاشتن
– پشتیبانی از عکس‌ها با رزولوشن بالا
– امکان برش و تغییر جهت تصویر

نسخه اندرویدی Clone Camera را می توانید به رایگان دانلود کنید، اما برای دانلود نسخه iOS می بایست برایش مبلغ ۱٫۹۹ دلار را بپردازید. البته نسخه iOS از امکانات به مراتب حرفه ای تری همچون ساخت شش کلون، امکان استفاده از تصاویر گالری و پشتیبانی از عکس ها با حداکثر رزولوشون را در اختیارتان می گذارد.
Clone Camera بیش از مهارت، به خلاقیت و داشتن ایده های خوب برای عکاسی احتیاج دارد. اگر فکر می کنید که ایده جالبی برای کلون سازی از سوژه های اطرافتان دارید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Clone Camera را از دست ندهید.

نام اپلیکیشن دسته بندی سازنده تعداد نصب نسخه سیستم عامل
 Clone Camera  عکاسی  peta-vision پلی استور بیشتر از 1 میلیون

بازار بیشتر از 20 هزار

 اندروید 3 به بالا
ای او اس
[button title=”دانلود از کافه بازار” icon=”” icon_position=”” link=”https://cafebazaar.ir/app/com.petavision.clonecameraandroid/?l=fa” target=”_blank” color=”#a0be46″ font_color=”#ffffff” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””][button title=”دانلود از گوگل پلی” icon=”” icon_position=”” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.petavision.clonecameraandroid&hl=en” target=”_blank” color=”#47c9c4″ font_color=”#ffffff” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””][button title=”دانلود از اپ استور” icon=”” icon_position=”” link=”https://itunes.apple.com/us/app/clone-camera-pro/id557861125?mt=8″ target=”_blank” color=”#121212″ font_color=”#ffffff” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]

منبع:دیجیاتو ، ویرایش متنی: نکست

avatar