چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

آپدیت کردن و بروز رسانی سیستم عامل کاری مهیج و هیجان انگیز برای اکثر کاربران اندروید است زیرا با ظاهر و ویژگی هایی جدید همچنین کارایی و عملکرد بهتر و بالاتری همراه است.دستگاه های اندرویدی به طور معمول کاربران خود را از بروزرسانی های جدید آگاه می کنند اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی این کار به تأخیر و تعویق بیفتد.

اگر نسخه های جدیدتر از نسخه فعلی گوشی تان به بازار آمده و شما تا به حال نتوانسته اید آن را نصب کنید با نکست همراه باشید تا بروزرسانی سیستم عامل اندرویدتان را به درست ترین و بهترین شیوه به شما بیاموزد.

آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی با استفاده Frame-ware

آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی با استفاده از firmware یا ROM

روش دیگر آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی است که کم تا بیش از روش قبلی پیچیده تر ، زمان برتر و پر خطر تر است اما می تواند نتیجه خوبی برایتان به ارمغان بیاورد

پشتیبان گیری قبل از آپدیت :

قبل از آپدیت اندروید و برنامه هایتان لازم است که حتماً نسخه پشتیبانی از اطلاعاتتان بصورت ذخیره داشته باشید.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/a61b282d936093a5bd590b0aabfa2e38-650-80.jpg

بروزرسانی سیستم عامل اندروید کاری آسان و بدون مشکل است اما گاهی ممکن است در حین بروزرسانی مشکلاتی ایجاد شود بنابراین برای رفع خطرات احتمالی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.برای تهیه نسخه پشتیبان شما می توانید به صورت دستی اطلاعاتتان را داخل کامپیوتر یا رم ذخیره کنید همچنین می توانید از منوها و گزینه های خود گوشی که به صورت اتوماتیک عمل بک آپ گیری را انجام می دهید استفاده کنید.

پشتیبان گیری از اطلاعات و ۴ نکته ضروری که باید بدانید

پشتیبان گیری از اطلاعات و ۴ نکته ضروری که باید بدانید

فرض کنید که هارددیسک و یا حافظه شما توسط یک بدافزار تخریب‌شده و یا اینکه فلاش خود را گم‌کرده‌اید اگر شما از اطلاعات خود پشتیبان داشته باشید شاید این اتفاق چندان شمارا تحت تأثیر قرار ندهد

مزیتی که این روش نسبت به روش دستی دارد این است که شما در روش دستی فقط داده هایتان را جا به جا می کنید اما در روش اتوماتیک تمامی رمزها و تنظیمات اعمال شده روی گوشی حفظ خواهد شد و در صورت موفق بودن عملیات آپدیت سیستم عامل تمامی تنظیمات نسخه قدیم روی نسخه جدید اعمال شده و شما نیازی به دوباره تنظیم کردن آن ندارید.

آپدیت اندروید:

۱-رفتن به تنظیمات گوشی

برای بروزرسانی نسخه اندروید دستگاهتان وارد پنجره تنظیمات گوشی شوید.

برای دسترسی به پنجره تنظیمات می توانید آن را بین برنامه های نصب شده روی گوشی پیدا کنید که اکثراً به شکل چرخ دنده است و یا از قسمت اعلانات نوار کشویی را به سمت پایین کشیده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.اینکه آپدیت جدیدی از اندروید موجود است یا خیر توسط خود گوشی تشخیص داده می شود تنها در برخی دستگاههای سامسونگ نیاز است که آنها را با استفاده از کابل به یک سیستم کامپیوتری متصل نموده و آپدیت سیستم عامل را از این طریق انجام داد.

۲- انتخاب گزینه About یا در مورد گوشی

بعد از وارد شدن به پنجرهٔ تنظیمات گوشی خود نوار لغزاننده و یا اسکرول خود را به سمت پایین بکشید و گزینه about….. را انتخاب کنید.

گزینه about اطلاعاتی را در مورد گوشی و سیستم عامل اندرویدتان به شما می دهد مانند نسخه اندروید، مدل گوشی، نرم افزارها، بروزرسانی ها و… .

۳-انتخاب گزینه آپدیت های سیستم

این گزینه اکثراً آخرین گزینه در پنجره تنظیمات همهٔ گوشی هاست و بسته به مدل گوشی به نام های about tablet یا about phone و یا about device شناخته می شود. بعد از انتخاب گزینه about پنجره ای برایتان نمایان می شود برای بروزرسانی اندروید (در صورت موجود بودن نسخه جدید)و یا نرم افزارهای گوشی تان گزینه system update یا software update را انتخاب کنید.

دکمهٔ check now را بزنید. گوشی شما آخرین آپدیت های موجود و در دسترس را پیدا خواهد کرد.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

موجود بودن نسخه جدید نرم افزارها و سیستم عامل ها به سازندگان و ارائه دهندگان آن ربط دارد و بروزرسانی های جدید اکثراً برای تمامی دستگاه ها و همیشه در دسترس و موجود است.

در صورتی که آپدیت جدیدی برای دستگاه شما موجود باشد، دستگاه شروع به دانلود می کند. آپدیت ها و مخصوصاً آپدیت اندروید دارای حجم زیادی است و ممکن است دانلود کردن آن مدت زمانی طول بکشد.در این مرحله نکته ای لازم به ذکر است اینکه دستگاه شما باید به شبکه وای فای و اینترنت متصل باشد تا بتواند فایل های موجود را دانلود و بروزرسانی را انجام دهد.

۴-اتمام کار و راه اندازی مجدد

بعد از دانلود فایل ها دستگاه نیاز به restart شدن و آماده شدن برای نصب اطلاعات جدید دارد به همین منظور بعد از اتمام دانلود دکمهٔ restart & install را بزنید.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

نصب داده های جدید ممکن است چندین دقیقه طول بکشد به همین دلیل برای نصب کامل و به وجود نیامدن مشکلی در حین نصب، گوشی خود را به شارژر متصل کرده و از ذخیره برق و باتری آن اطمینان کامل پیدا کنید و بعد مراحل نصب را انجام دهید.

آموزش نحوه صحیح شارژ کردن باتری موبایل

آموزش نحوه صحیح شارژ کردن باتری موبایل

باتری تلفن هوشمندمان معمولا در یک روز، به پایان می رسد و مشخصاً تعداد بسیار زیادی از کاربران، بابت همین

اگر در حین نصب باتری گوشی تان تمام شده و گوشی خاموش شود عملیات بروزرسانی به صورت ناقص انجام شده و ممکن است که جدا از نصب نشدن سیستم عامل جدید سیستم عامل قبلی تان از بین رفته باشد و گوشی تان را دچار مشکلاتی کند بنابراین حتماً در حین دانلود و نصب سیستم عامل گوشی تان را به شارژر متصل کنید.

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

در واقع علت بروز اینچنین خطاهایی در حین بوت و راه اندازی گوشی می تواند خطای سخت افزار، نرم افزار یا firmware (میان افزار: یعنی ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار) باشد.

زمانی که مراحل نصب پایان یابد گوشی شما آماده به کار می شود و شما می توانید محیطی زیباتر با نرم افزارهایی جدید و به روز را مشاهده و از آن لذت ببرید.

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند (۱۳۹۶/۱۱/۰۷)

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند

همانطور که می‌دانید آپدیت سیستمی اندروید برای گوشی‌های مختلف بسیار متفاوت عرضه می‌شود بعضی‌ها چند بار در سال و بعضی ها چند سال یکبار و بعضی ها بسیار به ندرت اگر شما هم از دسته سوم هستید و هنوز آپدیت بالاتری برای گوشی شما عرضه نشده است این قسمت ممکن است به شما در درک بهتر اینکه چرا هنوز برای گوشی شما آپدیتی  ارئه نشده است کمک کند

کارخانه های تولید سخت افزار گوشی‌ها مانند سامسونگ، HTC و … برای اینکه سیستم عامل اندروید بر روی گوشی‌هایشان به خوبی اجرا شود باید برای هر مدل گوشی که تولید کرده اند راه‌انداز و درایور Driver مخصوص آنها را طراحی کنند که اغلب متن باز نیستند و اشخاص قابل به روز رسانی آنها نیستند بنابرین فقط شرکت های سازنده می‌توانند درایور های هر نسخه اندروید آن هم برای همه مدل‌های خود را به روزرسانی کنند .

گوگل فقط می‌تواند نسخه جدید اندروید را ارائه کند و این شرکت‌های سازنده گوشی‌ها هستند که باید آپدیت جدید اندروید را بر روی گوشی خود سازگار کنند.

تغییرات فقط محدود به درایور نمی‌شود بیشتر گوش‌های اندرویدی بعد از هر آپدیت نیازمند تغییر در رابط کاربری و تعداد از برنامه های کاربردی خود هستند تا اپدیت جدید بتواند به خوبی کار کند. در نهایت همه اینها برای شرکت سازنده گوشی هم زمان بر و هم هزینه بردار است و ه همین دلیل است که تعدادی از اپدیت ها خیلی دیر عرضه می‌شوند و یا حتی عرضه نمی‌شوند.

بوت (boot) کردن گوشی در حالت ریکاوری (Recovery mode)

بوت (boot) کردن گوشی در حالت ریکاوری (Recovery mode)

با دسترسی به حالت ریکاوری روی گوشی خود، قادر به انجام توابع مختلفی هستید که برای عیب‌یابی گوشی شما مفید است. در حالت ریکاوری، شما می‌توانید اعمال مختلفی را روی گوشی‌تان انجام دهید مانند برگرداندن تنظیمات گوشی به حالت اولیه و کارخانه (factory reset)، پاک کردن کش، آپدیت سیستم و…

علاوه بر همه اینها بعضی از نسخه های اندروید نیازمند تعداد سخت افزار جدید یا نیازمند سطح خاصی از توانایی های سخت افزاری است که تعدادی از گوشی‌ها فاقد آنها هستند بنابراین چنین گوشی‌هایی توانایی ارتقا به نسخه جدید اندروید را ندارند و باید از خیر به روزرسانی آنها گذشت البته افرادی هم هستند که با روت کردن و رام سفارشی امکان اپدیت را فراهم میکنند که همه خیلی خوب می‌دانند چنین روش‌های هیچ وقت صد در صد تضمینی نیستند و خیلی هم خوب کار نمی‌کنند.

برای دیدن ویدئوهای بیشتر در مورد آپدیت نسخه اندروید به کانال آپارت نکست سری بزنید، موضوعاتی مانند آپدیت دستی، چک کردن وضعیت آپدیت و …


افزوده شده در تاریخ ۹۶/۰۹/۲۲ – دوستان زیادی در مورد عدم دریافت به روزرسانی گوشی خود سوال پرسیده اند و لازم است چند منبع مفید در این مورد معرفی کنیم. تنها یک نکته که تعدادی از منابع به زبان انگلیسی هستند.

روت کردن گوشی اندروید، آنروت کردن و راهنمای جامع Root

روت کردن گوشی اندروید، آنروت کردن و راهنمای جامع Root

راهنمای جامع روت کردن و آن روت کردن گوشی های اندرویدی شامل به صورت مرحله به مرحله و با قابلیت استفاده برای تمامی گوشی های موجود

چرا گوشی آندرویدی آپدیت جدید را دریافت نمی کند و چه باید کرد؟

چرا برای گوشی من هنوز آپدیت ارائه نشده است؟

چگونه اندروید گوشی خود را ارتقا دهم

۴/۴/۹۷ توضیح شرکت سامسونگ در مورد گوشی هایی که نسخه ۸ اندروید را دریافت می کنند و گوشی هایی که دیگر آپدیت ۸ را دریافت نخواهند کرد

avatar
علی
علی

سلام ، ببخشید من گوشیم آپدیت کردم‌ اندروید ولی شارژ خالی میکنه میدونید چرا؟؟؟؟

محمد اصغری

سلام اگه گوشیتون رو با نسخه رسمی و از طریق خود پیغام گوشی آپدیت کردید حتما یه سری به یه متخصص بزنید شاید نقصی در آپدیت باشه اما اگه از رام سفارشی استقاده کرده اید این مشکلات طبیعیه هر نسخه سیستم عامل برای یه مدل خاص طراحی میشه و وقتی از نسخه اصلی استفاده نشه بعضی خطاها به دلیل عدم تطابق سخت افزارو نرم افزار پیش میاد

zhon
zhon

سلام من تبلتم galaxy tab 3 نسخه۴٫۱٫۲ .الان ۶ ماه که گرفتمش ولی اپدیت نداره ایا بیشتر از این اپدیت میشه یا نه?

محمد اصغری

سلام آخرین نسخه اندروید برای تبلت شما اندروید است و متاسفانه امکان آپدیت به نسخه های بالاتر به خاطر محدودیت سخت افزاری و عدم پشتیبانی شرکت سامسونگ وجود ندارد البته شما می توانید با رام سفارشی به نسخه بالاتر ارتقا بدید اما این روش چندان توصیه نمی شود

Amiratasl
Amiratasl

سلام ببخشید من گوشیم رو آپ دیت کردم ولی اندرویدم همچنان همونه چرا اندرویدم به نسخه بالاتر آپ دیت نمیشه؟

محمد اصغری

اون آپدیتی که انجام داده اید مربوط به نسخه جدید نبوده و حتما آپدیت های امنیتی شرکت و گوگله که هر از چند گاهی ارائه می دن

محمد رحیمی
محمد رحیمی

سلام چرا نسخه جدید سامسونگ on5 ارتقا نمیابه?

محمد اصغری

سلام لطفا توضیحات انتهایی متن رو بخونید

Ati
Ati

سلام ببخشید online updete رو بزنم یاLocal update رو؟

محمد اصغری

اگه اتصالتون به اینترنت سریعه آنلاین رو بزنید

مرتضی
مرتضی

سلام من گوشیم جی ۶ پلس است نسخه اش ۸ بود حال بروز رسانی کردم نسخه اش ۹ شده ولی کمی ضعیف کار میکنه.
میشه برام راه حل شو بگین.
یا چطور میتونم دوباره به نسخه اصلی خود گوشی که از اول بود برگردم. لطفا میشه کمکم کنین.

محمد اصغری

سلام
اگه اپدیتی که انجام دادین اپدیت خودکار سیستم عامل بوده نباید چنین مشکلی باشه دنبال ایراد توی نرم افزاراتون باشید اما اگه رام سفارشی باید دان گرید کنید البته با کمک یه متخصص چون ممکنه گوشیتون رو از دست بدید

Mohammadreza
Mohammadreza

سلام تبلت من افسوس زن پد ایت (ASUS ZenPad 8.0) ولی هرکاری می کنم ابدیت نمیشه چند بار هم امتحان کردم

محمد اصغری

سلام ابتدا چک کنید ببینید که آخرین نسخه آپدیتی که برای گوشیتون اومده چه نسخه ایه
اگه نسخه جدیدی توسط شرکت سازنده ارائه شده و شما نمی تونید اپدیت کنید فیلمموجود در متن مقاله با عنوان مجبور کردن گوشی به آپدیت رو ببینید

amirrz
amirrz

سلام خسته نباشید
چند وقته اپگرید برای گوشی من اومده از اندروید ۵ به ۶ میخواستم بدونم این اپگرید خودکار که از طریق خود شرکت گوشی هست میتونه اطلاعات و برنامه های منو بعد از اپگرید به اندروید ۶ پاک کنه یعنی این عادیه باید همه چی پاک بشه ؟ممنون میشم پاسخ بدین

محمد اصغری

سلام وقت به خیر این آپدیت ها متعلق به خود شرکت سازنده گوشیه و اطلاعات شما رو پاک نمی کنه

hamed
hamed

سلام مدل گوشی من galaxy c8 هست و نسخه اندرویدش هم ۷٫۱٫۱ هست ولی اصلا نمیشه ارتقاش داد لطفا راهنمایی کنید?

محمد اصغری

سلام در حال حاضر آخرین نسخه سیستم املی که برای گئشی شما ارائه شده همون نسخه ۷٫۱٫۱ هستش البته برای چند ورژن محدود ۸٫۱٫۰ هم ارائه شده برای گوشی های غیر پرچم دار این طبیعیه که بعد از یه مدت اپدیت نمی شن البته شما به احتمال قوی شاهد آپدیت جدید خواهید بود فقط باید منتظر انتشار باشید
لینک سایت سامسونگ
لینک سایت theandroidsoul

مرضیه
مرضیه

سلام. گوشی من حدودا چند ماهی هست که گزینه اپدیتش میاد ولی دو روز بصورت ناتیفیکیشن میمونه روی گوشیم اما اپدیت نمیشه. حدود دو ساله ک خریدمش فقط یبار اپدیت شده ولی توی این مدت خیلی ناتیفیکیشن اومده که اپدیت بشه ولی ارور میده سرورش نه با وای فای نه با اینترنت گوشی هیچجوره اپدیت نمیشه. با فیلترشکن هم وصل شدم که شاید بشه اما دوباره ارور سرور میده. این مشکل بخاطر تحریمها که نیست ؟ یا اینکه چجوری بصورت دستی اپدیت کنم ؟

Hosien
Hosien

سلام ببخشید من گوشیمA6+هست و اپدیت جدید گوشی اندروید ۹هستش از ی دوستام که گوشیش عین خوده من اپدیت شده ولی برا من هرکاری میکنم اپدیت نمیاد چرا؟

ali
ali

سلام خسته نباشید….گوشی من galaxy s8+ هستش ولی مشکل آپدیت داره به طوری که نسخه اندروید ۹ برای گوشی من اریه شده ولی برای دستگاه من حتی نوتیف آپدیت هم نیومده (توی سایت خود سامسونگ مشخصات گوشی را هم چک کردم و برای ذستگاه من علی الاصول باید ارایه میشد) حتی سعی کردم با نرم افزار smart switch هم اپدیتش کنم ولی بازم پیغام آپدیتی موجود نیستش رو میده راهکاری دارید؟

مبین
مبین

سلام دوست خوب مطمئنی که قبلا کاستم رامی چیزی نصب نکردی

ازاد
ازاد

سلام … من گوشیم sony z1 هستش … مجبور شدم فلش کنم و از اون.موقع کلا ظاهر گوشیم هم عوض شد که فکر میکنم به خاطر اندرویدش باشه … اما اپدیت هم.نمیشه .. چه کار کنم .؟

محمد اصغری

سلام وقتتون به خیر
خب وقتی فلش میکنید دیگه اون آپدیت رسمی برات نمیاد برای آپدیت باید مجددا فلاش کنید به نسخه جدید

سارا
سارا

مدل گوشی من OALE x5 هست ولی در قسمت about phone,گزینه update system وجود نداره تا اندروید گوشیم رو اپدیت کنم

Ghadimi
Ghadimi

سلام من تبلتم (سامسونگ ) رو آپدیت کردم و حتی تا مرحله نصب برنامه ها اومد اما بعد اینکه تمام شد تغییری در تبلت به وجود نیومد مشکلش چیه به نظر شما؟

محمد اصغری

بعضی آپدیت ها تغییر ظاهری ایجاد نمی کنن و ممکنه تغیبرات آپدیت مربوط به مشکلات امنیتی باشد

محمد اصغری

برای اینکه بدونید دقیقا آخرین نسخه آپدیت رسمی که برای شما ارائه شده باید به وب سایت گوشی خود برید و اونجا ببینید که آخرین نسخه کدومه

ali
ali

سلام خسته نباشید من گوشیم galexy grandنمیدونم اپدیت نمیشه هرکاری میکنم لطفا راهنمایی کنید

محمد اصغری

سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

matin

سلام من گوشیم مدل اندرویدش۴٫۲٫۲هست galexy grandهرچقدرم بروزرسانی میکنم نمیشه میخوام اینستا نصب کنم مینویسه به سیستم عامل بروزتری نیاز دارد میشه بگید چیکار کنم؟

محمد اصغری

سلام شرکت سامسونگ آخرین آپدیت رسمی که برای گوشی شما فرستاده Android 4.2.2 Jelly Bean است و قصد ارائه نسخه جدید هم نداره و تنها راه شما استفاده از کاستوم رامه که در مقالات متعدد توضیح دادیم

عارف
عارف

سلام خسته نباشید من یه گوشی آنر۷ دارم که ورژنش۵٫۰٫۳هست….الان نزدیک به ۳ ساله که آپدیت براش نمیاد روی گوشی….آیا واقعا آپدیت نداره یا گوشی مشکل داره؟….اصلا به نظر شما آپدیت ورژن گوشی کار درستیه یا خیر؟
تشکر از شما

محمد اصغری

سلام جناب عارف لطفا یک بار متن رو با دقت بخونید چندتا از سوالاتتون رو جواب میگیرید اما در مورد گوشیتون همون طور که توی متن اومده به علت هزینه شرکت هایی که تعداد زیادی گوشی تولید می کنن قادر به ارائه آپدیت جدید نیستن و بعضی گوشی ها فقط یک یا دو آپدیت جدید رو میگیرن بنابراین تنها راه شما استفاده از رام سفارشیه در مورد اینکه آیا آپدیت گوشی کار درستیه یا خیر باید بگم که به روز رسانی های رسمی شرکت باعث حل بسیاری از ایرادات قبلی و افزوده شدن امکانات جدید می شن و بسیار کار… اطلاعات بیشتر »

حسین
حسین

سلام
من هم همین مشکل رو دارم و رام سفارشی مخصوص تبلتم هم هر چه میگردم پیداش نمی کنم.
مدل تبلتم هم هواوی mediapad T1 8.0 هست.
میشه بهم بگین که باید چی کار کنم؟

محمد

سلام گوشیم نوت۳ آپدیت کردم جدید شد ولی اندرویدش هنوز ۵ دلیلش چیه ممنون میشم بگید

محمد اصغری

بر اساس اعلام سایت شرکت سامسونگ آخرین آپدیتی که برای گوشی شما ارائه شده همون ۵٫۱٫۱ است و منتظر آپدیت به نسخه های بالاتر نباشید مگر به صورت دستی و کاستوم رام البته آپدیت های امنیتی هنوز ارائه میشن

مهرداد
مهرداد

سلام گوشی من سامسونگ c5 2016 هستش نسخه بروزش رو ک دانلود می کنم موقع نصب هشدار میده ک خطا ب یک سرور سامسونگ متصل شوید. چطور میتونم بروزش کنم اندرویدش ۶ هست

محمد اصغری

سلام ممکنه براتون متن دقیق خطا رو بفرستید

جواد
جواد

سلام
گوشی من سامسونگ A700h 2015 هستش. دیورز بعد از مدتها که اینترنت موبایلم روشن مونده بود آپدیت جدید رو ارائه کرد ولی جالبه بعد از کلی دانلود و ریستارت و آپتیمایز، همون نسخه قبلی که ۶٫۰۱ بود سر جاش موند و تغییری هم تو وضعیتش به وجود نیومد به نظرتون چه دلیلی می تونه داشته باشه؟
لازمه بگم هیچ پیغامی مبنی بر ناموفق بودن دانلود و یا نصبش نداد. خودش آخرش ریستارت کرد چند بارم من انجام دادم ولی مشکل سر جاشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

محمد اصغری

سلام آپدیت شدن لزوما آپدیت نسخه جدید آندروید نیست و اون آپدیت چون به صورت خودکار بوده مربوط به آپدیت های امنیتی و رفع ایراداته و باعث به روزرسانی نسخه فعلی میشه یعنی کیفیت نسخه فعلی بالا میره
اگه نسخه جدید آندروید باشه باید ازتون برای اپدیت سوال کنه و خودکار هم دانلود نمی کنه

Abasin

لالا جوابت این است که تو یک بار در کزینهAbot phoneبرو ودر ورژن مبایلت چهار بار الی ۱۰بار دست بزن بعد از ان یک علامت در روی مبایلت زاهر میشود البته با WiFi باید متصل باشی بهد ان علامت روی مبایلت را چهار الی هر چقدر که میتوانی تچ کن بعدان یک گیم میاید ان را بازی کن اندریودت اپدیت میشود انشاالله