چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

آپدیت کردن و بروز رسانی سیستم عامل کاری مهیج و هیجان انگیز برای اکثر کاربران اندروید است زیرا با ظاهر و ویژگی هایی جدید همچنین کارایی و عملکرد بهتر و بالاتری همراه است.دستگاه های اندرویدی به طور معمول کاربران خود را از بروزرسانی های جدید آگاه می کنند اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی این کار به تأخیر و تعویق بیفتد.

اگر نسخه های جدیدتر از نسخه فعلی گوشی تان به بازار آمده و شما تا به حال نتوانسته اید آن را نصب کنید با نکست همراه باشید تا بروزرسانی سیستم عامل اندرویدتان را به درست ترین و بهترین شیوه به شما بیاموزد.

آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی با استفاده Frame-ware

آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی با استفاده از firmware یا ROM

روش دیگر آپدیت نسخه اندروید به صورت دستی است که کم تا بیش از روش قبلی پیچیده تر ، زمان برتر و پر خطر تر است اما می تواند نتیجه خوبی برایتان به ارمغان بیاورد

پشتیبان گیری قبل از آپدیت :

قبل از آپدیت اندروید و برنامه هایتان لازم است که حتماً نسخه پشتیبانی از اطلاعاتتان بصورت ذخیره داشته باشید.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/a61b282d936093a5bd590b0aabfa2e38-650-80.jpg

بروزرسانی سیستم عامل اندروید کاری آسان و بدون مشکل است اما گاهی ممکن است در حین بروزرسانی مشکلاتی ایجاد شود بنابراین برای رفع خطرات احتمالی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود ذخیره کنید.برای تهیه نسخه پشتیبان شما می توانید به صورت دستی اطلاعاتتان را داخل کامپیوتر یا رم ذخیره کنید همچنین می توانید از منوها و گزینه های خود گوشی که به صورت اتوماتیک عمل بک آپ گیری را انجام می دهید استفاده کنید.

پشتیبان گیری از اطلاعات و ۴ نکته ضروری که باید بدانید

پشتیبان گیری از اطلاعات و ۴ نکته ضروری که باید بدانید

فرض کنید که هارددیسک و یا حافظه شما توسط یک بدافزار تخریب‌شده و یا اینکه فلاش خود را گم‌کرده‌اید اگر شما از اطلاعات خود پشتیبان داشته باشید شاید این اتفاق چندان شمارا تحت تأثیر قرار ندهد

مزیتی که این روش نسبت به روش دستی دارد این است که شما در روش دستی فقط داده هایتان را جا به جا می کنید اما در روش اتوماتیک تمامی رمزها و تنظیمات اعمال شده روی گوشی حفظ خواهد شد و در صورت موفق بودن عملیات آپدیت سیستم عامل تمامی تنظیمات نسخه قدیم روی نسخه جدید اعمال شده و شما نیازی به دوباره تنظیم کردن آن ندارید.

آپدیت اندروید:

۱-رفتن به تنظیمات گوشی

برای بروزرسانی نسخه اندروید دستگاهتان وارد پنجره تنظیمات گوشی شوید.

برای دسترسی به پنجره تنظیمات می توانید آن را بین برنامه های نصب شده روی گوشی پیدا کنید که اکثراً به شکل چرخ دنده است و یا از قسمت اعلانات نوار کشویی را به سمت پایین کشیده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.اینکه آپدیت جدیدی از اندروید موجود است یا خیر توسط خود گوشی تشخیص داده می شود تنها در برخی دستگاههای سامسونگ نیاز است که آنها را با استفاده از کابل به یک سیستم کامپیوتری متصل نموده و آپدیت سیستم عامل را از این طریق انجام داد.

۲- انتخاب گزینه About یا در مورد گوشی

بعد از وارد شدن به پنجرهٔ تنظیمات گوشی خود نوار لغزاننده و یا اسکرول خود را به سمت پایین بکشید و گزینه about….. را انتخاب کنید.

گزینه about اطلاعاتی را در مورد گوشی و سیستم عامل اندرویدتان به شما می دهد مانند نسخه اندروید، مدل گوشی، نرم افزارها، بروزرسانی ها و… .

۳-انتخاب گزینه آپدیت های سیستم

این گزینه اکثراً آخرین گزینه در پنجره تنظیمات همهٔ گوشی هاست و بسته به مدل گوشی به نام های about tablet یا about phone و یا about device شناخته می شود. بعد از انتخاب گزینه about پنجره ای برایتان نمایان می شود برای بروزرسانی اندروید (در صورت موجود بودن نسخه جدید)و یا نرم افزارهای گوشی تان گزینه system update یا software update را انتخاب کنید.

دکمهٔ check now را بزنید. گوشی شما آخرین آپدیت های موجود و در دسترس را پیدا خواهد کرد.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

موجود بودن نسخه جدید نرم افزارها و سیستم عامل ها به سازندگان و ارائه دهندگان آن ربط دارد و بروزرسانی های جدید اکثراً برای تمامی دستگاه ها و همیشه در دسترس و موجود است.

در صورتی که آپدیت جدیدی برای دستگاه شما موجود باشد، دستگاه شروع به دانلود می کند. آپدیت ها و مخصوصاً آپدیت اندروید دارای حجم زیادی است و ممکن است دانلود کردن آن مدت زمانی طول بکشد.در این مرحله نکته ای لازم به ذکر است اینکه دستگاه شما باید به شبکه وای فای و اینترنت متصل باشد تا بتواند فایل های موجود را دانلود و بروزرسانی را انجام دهد.

۴-اتمام کار و راه اندازی مجدد

بعد از دانلود فایل ها دستگاه نیاز به restart شدن و آماده شدن برای نصب اطلاعات جدید دارد به همین منظور بعد از اتمام دانلود دکمهٔ restart & install را بزنید.

چگونه نسخه اندروید گوشی خود را آپدیت کنیم؟

نصب داده های جدید ممکن است چندین دقیقه طول بکشد به همین دلیل برای نصب کامل و به وجود نیامدن مشکلی در حین نصب، گوشی خود را به شارژر متصل کرده و از ذخیره برق و باتری آن اطمینان کامل پیدا کنید و بعد مراحل نصب را انجام دهید.

آموزش نحوه صحیح شارژ کردن باتری موبایل

آموزش نحوه صحیح شارژ کردن باتری موبایل

باتری تلفن هوشمندمان معمولا در یک روز، به پایان می رسد و مشخصاً تعداد بسیار زیادی از کاربران، بابت همین

اگر در حین نصب باتری گوشی تان تمام شده و گوشی خاموش شود عملیات بروزرسانی به صورت ناقص انجام شده و ممکن است که جدا از نصب نشدن سیستم عامل جدید سیستم عامل قبلی تان از بین رفته باشد و گوشی تان را دچار مشکلاتی کند بنابراین حتماً در حین دانلود و نصب سیستم عامل گوشی تان را به شارژر متصل کنید.

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

چگونه مشکل بوت نشدن گوشی اندرویدی خود را حل کنیم؟ | بخش اول

در واقع علت بروز اینچنین خطاهایی در حین بوت و راه اندازی گوشی می تواند خطای سخت افزار، نرم افزار یا firmware (میان افزار: یعنی ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار) باشد.

زمانی که مراحل نصب پایان یابد گوشی شما آماده به کار می شود و شما می توانید محیطی زیباتر با نرم افزارهایی جدید و به روز را مشاهده و از آن لذت ببرید.

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند (۱۳۹۶/۱۱/۰۷)

چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند

همانطور که می‌دانید آپدیت سیستمی اندروید برای گوشی‌های مختلف بسیار متفاوت عرضه می‌شود بعضی‌ها چند بار در سال و بعضی ها چند سال یکبار و بعضی ها بسیار به ندرت اگر شما هم از دسته سوم هستید و هنوز آپدیت بالاتری برای گوشی شما عرضه نشده است این قسمت ممکن است به شما در درک بهتر اینکه چرا هنوز برای گوشی شما آپدیتی  ارئه نشده است کمک کند

کارخانه های تولید سخت افزار گوشی‌ها مانند سامسونگ، HTC و … برای اینکه سیستم عامل اندروید بر روی گوشی‌هایشان به خوبی اجرا شود باید برای هر مدل گوشی که تولید کرده اند راه‌انداز و درایور Driver مخصوص آنها را طراحی کنند که اغلب متن باز نیستند و اشخاص قابل به روز رسانی آنها نیستند بنابرین فقط شرکت های سازنده می‌توانند درایور های هر نسخه اندروید آن هم برای همه مدل‌های خود را به روزرسانی کنند .

گوگل فقط می‌تواند نسخه جدید اندروید را ارائه کند و این شرکت‌های سازنده گوشی‌ها هستند که باید آپدیت جدید اندروید را بر روی گوشی خود سازگار کنند.

تغییرات فقط محدود به درایور نمی‌شود بیشتر گوش‌های اندرویدی بعد از هر آپدیت نیازمند تغییر در رابط کاربری و تعداد از برنامه های کاربردی خود هستند تا اپدیت جدید بتواند به خوبی کار کند. در نهایت همه اینها برای شرکت سازنده گوشی هم زمان بر و هم هزینه بردار است و ه همین دلیل است که تعدادی از اپدیت ها خیلی دیر عرضه می‌شوند و یا حتی عرضه نمی‌شوند.

بوت (boot) کردن گوشی در حالت ریکاوری (Recovery mode)

بوت (boot) کردن گوشی در حالت ریکاوری (Recovery mode)

با دسترسی به حالت ریکاوری روی گوشی خود، قادر به انجام توابع مختلفی هستید که برای عیب‌یابی گوشی شما مفید است. در حالت ریکاوری، شما می‌توانید اعمال مختلفی را روی گوشی‌تان انجام دهید مانند برگرداندن تنظیمات گوشی به حالت اولیه و کارخانه (factory reset)، پاک کردن کش، آپدیت سیستم و…

علاوه بر همه اینها بعضی از نسخه های اندروید نیازمند تعداد سخت افزار جدید یا نیازمند سطح خاصی از توانایی های سخت افزاری است که تعدادی از گوشی‌ها فاقد آنها هستند بنابراین چنین گوشی‌هایی توانایی ارتقا به نسخه جدید اندروید را ندارند و باید از خیر به روزرسانی آنها گذشت البته افرادی هم هستند که با روت کردن و رام سفارشی امکان اپدیت را فراهم میکنند که همه خیلی خوب می‌دانند چنین روش‌های هیچ وقت صد در صد تضمینی نیستند و خیلی هم خوب کار نمی‌کنند.

برای دیدن ویدئوهای بیشتر در مورد آپدیت نسخه اندروید به کانال آپارت نکست سری بزنید، موضوعاتی مانند آپدیت دستی، چک کردن وضعیت آپدیت و …


افزوده شده در تاریخ ۹۶/۰۹/۲۲ – دوستان زیادی در مورد عدم دریافت به روزرسانی گوشی خود سوال پرسیده اند و لازم است چند منبع مفید در این مورد معرفی کنیم. تنها یک نکته که تعدادی از منابع به زبان انگلیسی هستند.

روت کردن گوشی اندروید، آنروت کردن و راهنمای جامع Root

روت کردن گوشی اندروید، آنروت کردن و راهنمای جامع Root

راهنمای جامع روت کردن و آن روت کردن گوشی های اندرویدی شامل به صورت مرحله به مرحله و با قابلیت استفاده برای تمامی گوشی های موجود

چرا گوشی آندرویدی آپدیت جدید را دریافت نمی کند و چه باید کرد؟

چرا برای گوشی من هنوز آپدیت ارائه نشده است؟

چگونه اندروید گوشی خود را ارتقا دهم

۴/۴/۹۷ توضیح شرکت سامسونگ در مورد گوشی هایی که نسخه ۸ اندروید را دریافت می کنند و گوشی هایی که دیگر آپدیت ۸ را دریافت نخواهند کرد

avatar
جواد
جواد

سلام
گوشی من سامسونگ A700h 2015 هستش. دیورز بعد از مدتها که اینترنت موبایلم روشن مونده بود آپدیت جدید رو ارائه کرد ولی جالبه بعد از کلی دانلود و ریستارت و آپتیمایز، همون نسخه قبلی که ۶٫۰۱ بود سر جاش موند و تغییری هم تو وضعیتش به وجود نیومد به نظرتون چه دلیلی می تونه داشته باشه؟
لازمه بگم هیچ پیغامی مبنی بر ناموفق بودن دانلود و یا نصبش نداد. خودش آخرش ریستارت کرد چند بارم من انجام دادم ولی مشکل سر جاشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

محمد اصغری

سلام آپدیت شدن لزوما آپدیت نسخه جدید آندروید نیست و اون آپدیت چون به صورت خودکار بوده مربوط به آپدیت های امنیتی و رفع ایراداته و باعث به روزرسانی نسخه فعلی میشه یعنی کیفیت نسخه فعلی بالا میره
اگه نسخه جدید آندروید باشه باید ازتون برای اپدیت سوال کنه و خودکار هم دانلود نمی کنه

BehnaM GuNnerS
BehnaM GuNnerS

سلام مدل گوشی من سامسونگ گلکسی J7 pro 2017 64GB است ولی هنوز تا الان آپدیت اندروید ۸ واسم نیومده درحالی که برای گوشی های اقوام و دوستان که مدل گوشی آنها همانند مدل گوشی من است و یا حتی مدل های دیگر و یا مشابه آپدیت اندروید ۸ واسشون اومده…! به نظرتون مشکل از چیه؟! لطفا راهنمایی کنین… ممنووون

محمد اصغری

سلام این مشکل هم در متن توضیح داده شده و هم در سایر کامنت ها لطفا مطالعه بفرمایید
برای گوشی شما آپدیت در سپتامبر ارائه شده است. اگه گوشیتون سیستم عامل اصلی روش نصب هست یعنی با روت و یا کاستوم رام تغییر نداده باشید باید پیغام آپدیت رو نشان بدهد پیشنهاد می کنم ابتدا به تنظیمات رفته و ببینید نسخه آندروید گوشی شما چنده بعد از طریق روشی که فیلم آن در متن وجود دارد گوشی را مجبور به به روز رسانی کنید

BehnaM GuNnerS
BehnaM GuNnerS

اندروید فابریک خود گوشیم هفته دیگه ولی آپدیت اندروید هشت واسم نمیاد گوشیمم تازه چند ماهه خریدم نه روت کردم نه هیچی… لینک آموزششو میتونی برام بفرستی پیدا نمیکنم نندونم کدوم رو میگی؟

BehnaM GuNnerS
BehnaM GuNnerS

این کلیپ رو هم دیدم و همون کار رو هم انجام دادم الان ولی بازم آپدیت اندروید ۸ واسم بالا نیومد! چیکار کنم دیگه من که گیج شدم؟!

BehnaM GuNnerS
BehnaM GuNnerS

این کار رو هم انجام دادم نشد. چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین؟ ممنون

BehnaM GuNnerS
BehnaM GuNnerS

داداش چیکار کنم؟ لطفا جواب بده؟

محمد اصغری

سلام و خسته نباشید من وب سایت سامسونگ رو بررسی کردم باید آپدیت میشد لطفا به یه متخصص مراجعه کنید

مهدی
مهدی

گوشی s3 سامسونگ بروز نمیشه باید چیکار کرد
میدونید s3 تا چند اندرویدش بالا میره ؟
بروز نشدن برنامه هایی مثل اینستاگرام ربطی به اندروید داره؟

محمد اصغری

سلام و خسته نباشید سوال اول: گوشی S3 آخرین نسخه اندرویدی که می تونید بر روش نصب کنید نسخه KitKat 4.4 است و برای ارتقا به نسخه های بالاتر حتما باید از کاستوم رام استفاده کنید سوال دوم :آخرین نسخه قابل نصب بر روی s3 نسخه KitKat 4.4 است. سوال سوم: در مورد برنامه هایی مثل اینستا گرام به احتمال خیل زیاد آپدیت شدن اونها ربطی به نسخه اندروید گوشی نداره چون روی گوشی های قدیمی تر هم اینستا نصب شده و داره آپدیت میشه اما برای فهمیدنش کافی اینستای فعلی رو حذف کنید و از بازار یا گوگل پلی… اطلاعات بیشتر »

مهدی
مهدی

ببخشید سلام
ممنون

faezeh
faezeh

ببخشید گوشی من galexsi s11هستش ی بار آپدیت شده بار دیگه نمیشه چکار میتونم بکنم که دوباره آپدیت بشه ؟

محمد اصغری

سلام اگه می خواهید به نسخه جدیدتر آپدیت کنید باید ببینید آخرین نسخه قابل پشتیبانی گوشی شما چه نسخه ای هست و از طرق مختلف آپدیت کنید
اما اگه قصد دارید مجددا آخرین آپدیت را بگیرید در متن توضیح داده شده است لطفا به عنوان مجبور کردن گوشی اندروید به آپدیت که یک فیلم هست مراجعه کنید
آدرس :https://www.aparat.com/v/UxCRQ

mohamad
mohamad

سلام من هر کاری می کنم حتی فیلمی که گزاشتید رو انجام دادم اما هنوز نسخه ۴٫۴٫۲ مونده

محمد اصغری

سلام خواهشا متن رو کامل بخونید
بعضی گوشی ها به صورت رسمی دیگر هیچ وقت آپدیت جدید براشون نمیاد و باید قید آپدیت رو بزنید مگر آپدیت به صورت root و کاستوم رام

MMG
MMG

ببخشید میشه از گوشی دیگه ای به گوشی دیگه نسخه رو انتقال داد

محمد اصغری

سلام خیر هر مدل گوشی یه نسخه بخصوص از اندروید رو قبول میکنه و تازه اگرهم هر دو گوشی دقیقا یک مدل باشند فرایند به روز رسانی منحصر به فردی دارند

MMG
MMG

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من گوشی مو روت کردم اگر آپدیت کنم مشکلی نداره.

محمد اصغری

سلام و خسته نباشید
اگر عملیات روت کردن درست و صحیح انجام شده باشه به روز رسانی کردن اون مشکلی نداره
آموزش روت+ باید ها و نباید ها رو هم مطالعه کنید

فرشید ازادی
فرشید ازادی

چرا اندروید گوشی من هنوز پایینه و هیچ بروز رسانی برام نیومده تا حالا

محمد اصغری

سلام دوست خوبم
جواب سوال شما به طور کامل و واضح در بخش انتهایی مطلب ذکر شده لطفا به تیتر
چرا برخی گوشی های اندرویدی هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده اند (۱۳۹۶/۱۱/۰۷)
مراجعه کنید

مبین
مبین

سلام واقعا مفید بود ولی جای کامل تر شدن داره

مهراد
مهراد

سلام .من یه گوشی سامسونگ S3 2014 دارم .پیام میاد که گوشی باید بروز بشه بعد که نسخه جدید دانلود میشه موقه نصب گوشی ری استارت میشه تا نصفه نصب میشه بعد متوقف میشه که از kise استفادا کن .اندرویدش ۴٫۱٫۲ه هست اندروید ارتقا پیدا میکنه؟

محمد اصغری

سلام اگه خود گوشی پیغام آپدیت رو داده مشکلی برای آپدیت نیست البته مشکلی که عنوان کردید می تونه مرتبط با دانلود ناقص باشه اگه براتون مقدوره از pro.x.y استفاده کنید و یا از یه شبکه پر سرعت استفاده کنید از طریق ( آموزش استفاده از Kies ) هم می تونید نحوه استفاده از نرم افزار keis رو یاد بگیرید

آمنه
آمنه

سلام من گوشیمو زدم بازیابی ب کارخانه الان میخوام اپدیت کنم … نمیشه راهنماییم کنید 😧

محمد اصغری

سلام الزاما نمی توان گفت دلیل آپدیت نشدن گوشیون بازیابی کارخانه ست شاید اصلا آپدیتی برای نسخه شما ارائه نشده یا یه مشکل دیگه ای وجود داره

Adreyana
Adreyana

سلام ببخشید تبلت من lenovo a3000هستش و هر کاری میکنم تا از برنامه ها و فیلم های توی گوشیم پک اپ بگیرم نمیشه و همینطور اپدیت هم نمیشه میشه لطفا راهنمایی کنید؟

محمد اصغری

سلام
در مورد پشتیبان گرفتن کافی اطلاعاتتون رو روی کامپیوتر و یا حافظه رم بریزید نرم افزارهای زیادی هم برای پشتبان گیری از سایر اطلاعات گوشی مانند شماره ها، اس م اس ها و … وجود داره
در مورد آپدیت هم باید ببینید برای مدل تبلت شما آیا آپدیت جدیدی ارائه شده یا نه

ali scott
ali scott

سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

محمد اصغری

سلام چنین مشکلی مربوط نرم افزار گوشی نه ایراد به روز رسانی لطفا به یه متخصص مراجعه کنید تا آپدیت گوشی رو به صورت دستی براتون انجام بده

ali scott
ali scott

بعضی جاها شنیدم اپدیت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات یا مشکلات نرم افزاری میشه مثل مشکل انتن دهی…

محمد اصغری

بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

ali scott
ali scott

بعضی جاها شنیدم که به صورت دستی باعث پاک شدنه اطلاعات و مشکل نرم افزاری مثله مشکل انتن دهی میشه…

ali scott
ali scott

خودم میتونم به صورت دستی اپدیت کنم؟؟!!
از بعضی ها هم شنیدم که به صورت دستی مشکلاتی مثله پاک شدنه اطلاعات و مشکله انتن دهی میشه…

محمد اصغری

بله متاسفانه آپدیت دستی می تونه باعث ایراداتی بشه که توی متن توضیح داده شده

رضا
رضا

سلام. گوشی من سامسونگ s5 هستش. آپدیت خودکار رو میزنم میگه گوشیه شما به آخرین نسخه به روز شد.
اما اندرویدش همون ۴.۲ میمونه.
از دو تا دوستام آپدیت شده به اندروید ۶
از من نمیشه
چرا ؟

محمد اصغری

سلام به نسخه build number هم دقت کنید

ali scott
ali scott

سلام من گوشیم galaxy c5 هست وقتی که روی گزینه software update میزنم اصلا پنجره ای باز نمیشه که بخام check now رو بزنم باید چیکار کنم؟؟!

محمد اصغری

سلام بعضی نسخه های اندروید اصلا پنجره ای باز نمی کنن
در ضمن اگه نسخه جدیدی برای مدل گوشی شما ارائه شده باشه باید خود گوشی هشدار بده

ali scott
ali scott

خب اومده ولی روی‌گوشی من نمیدونم چرا نمیاد

محمد اصغری

ممکنه نسخه دقیق اندرویدتون به همراه مدل گوشیتون رو کامنت کنید تا بتونیم پاسخ صحیحی به شما بدهیم
می تونه چندتا دلیل داشته باشه
– روت بودن گوشیتوت
– ارائه نشدن نسخه اندروید رسمی کارخانه سازنده
– اتصال اینترنت از طریق prox.y

در ضمن فیلم آخر که در انتهای مطلب هست روش مجبور کردن گوشی به آپدیت مجدده توصیه می کنم حتما ببینید در این آدرس آپارات
https://www.aparat.com/v/UxCRQ

ali scott
ali scott

اندروید ۶٫۰٫۱ galaxy c5

محمد اصغری

سلام بله حتما این گوشی الان اندروید ۸ رو هم پشتیبانی میکنه
https://www.theandroidsoul.com/samsung-galaxy-c5-update/

ali scott
ali scott

خب الان باید چیکار کنم؟؟!

محمد اصغری

سلام اگه توی تنظیمات اعلان آپدیت رو نمیاره سعی کنید از یه شبکه با پراxی استفاده کنید اگه بازم نشد ببرید پیش یه متخصص

رضا
رضا

سلام گوشی من Galaxy J5 Pro هستش آپدیت ورژن ۸ براش اومده کاملم دانلودش میکنه ولی دانلودش که تموم میشه ارور میده نصب نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد اصغری

سلام این مشکل رو تعدادی از کاربران دارن و به نظر من مهمترین دلیل دانلود ناقص و عدم استفاده از pro.xy هست سعی کنید از یک ارتباط سریع و مطمئن دانلود کنید و یه بارم با prox.y امتحان کنید

Sh
Sh

سلام من j52017 دارم و اندروید هفتو ارتقا دادم به هشت ،حالا باتریش زودتر خالی میشه، میخواستم ببینم راهی هست که برگردونم همون اندروید هفت؟

محمد اصغری

سلام اگه اپدیتون به صورت دستی بوده و نسخه رسمی نیست این ایرادات طبیعیه اما اگه نسخه رسمیه باید به یه متخصص مراجعه کنید شاید ایراد از باتریون باشه
در مورد بازگشت به نسخه قبلی هم تنها راه آپدیت دستیه که بارها در موردش بحث شده

Zahra
Zahra

سلام من گوشیم سامسونگj5 primeهست برام هشداراومده گ بایدآپدیت کنم اندرویدمو چندبار دانلودکردم نسخه جدیدو ولی نصب نمیشه به گوشیم علت رو میدونین؟

محمد اصغری

می تونه دلایل مختلفی داشته باشه شما این نکات رو مد نظر قرار بدید
۱- مطمئن بشید دانلود تا انتها انجام میشه
۲- از یک ارتباط و شبکه مطمئن و سریع استفاده کنید
۳- اگه نشد از pro.xy استفاده کنید

ارتش سرخ آسیا
ارتش سرخ آسیا

Lenovo A3300 اندروید ۴,۲,۲ چیکار کنم آپدیت نمیشه:-(

محمد اصغری

سلام وقت به خیر
خواهشا یک بار به طور کامل مطلب رو بخونید اگه طبق دستورالعمل نتونستید گوشی رو آپدیت کنید باید یا به متخصص مراجعه کنید یا اگه خودتون توانایی دارید به صورت دستی آپدیت کنید لینک زیر می تونه براتون مفید باشه
https://wtffix.com/updates-and-firmwares/lenovo-update/lenovo-tab-a7-30-a3300-update/
البته اگه تبلت شما مدل Tab A7-30 باشه
همچنین به زودی مطلبی در مورد نحوه انجام آپدیت دستی در وب سایت قرار می گیرد حتما مطالعه بفرمایید

علی
علی

MediaPad T1 8.0هست میخام بروز کنم نسخه گوشی من ۴٫۳ هست. چطور آپدیتش کنم بره بالا.
بعد بروزرسانی محل که میزنم میگه بس کاپ کن من انجام دادم میگه بسته ارتقا نشد دوباره هرچی میزنم باز میاد بس کاپ دوباره میزنه