PlayStation4 از استریم در یوتیوب برخوردار می شود

طبق گفته وبلاگ رسمی پلی استیشن، PlayStation4  در بروزرسانی بعدی دارای فضای ابری بیشتر و همچنین قابلیت استریم زنده بازی ها در یوتیوب خواهد شد. آپدیت نسخه ۳٫۰۰ یکی از بزرگترین بروزرسانی های است که PlayStation4در طول دوره عمر خود دریافت خواهد کرد.

با بروزرسانی به نسخه ۳٫۰۰، فضای ابری کاربران PlayStation4  از یک گیگابایت به ۱۰ گیگابایت ارتقا خواهد یافت که از این فضا می توان برای ذخیره کردن بازی ها بهره گرفت. مضاف بر این، بروزرسانی یادشده نواری به داشبورد کنسول برای چک کردن فضای ابری خواهد افزود تا از فضای اشغال شده در آن باخبر شوید.
کاربران PlayStation4  پیش از این قادر به استریم زنده بازی ها در توییتر بودند، اما بروزرسانی جدید این امکان را در یوتیوب هم میسر خواهد کرد و می توان تصاویر در حال استریم شدن را از طریق اپلیکیشن موبایل و کانال YouTube Gaming دنبال نمود. به غیر از استریم های طولانی، سونی برای اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه مدت نیز نقشه ای ریخته و قصد دارد از دکمه Share روی کنترلر برای اشتراک کلیپ های ۱۰ ثانیه ای در توییتر بهره بگیرد.

[image src=”/wp-content/uploads/2015/09/xmb.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”PlayStation4    از فضای ابری بیشتر و استریم در یوتیوب برخوردار می شود” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””] در بروزرسانی نسخه ۳٫۰۰ رابط کاربری و ساخت مجامع گیمری هم دستخوش تغییراتی گشته. رویدادهای درون بازی همچون double-XP weekend حالا در یک هاب اختصاصی برای رویدادها نمایان می شوند، و ضمنا کاربران می توانند به ساخت گروه های اجتماعی در مورد بازی یا علاقه مندی های خود اقدام نمایند. هر کدام از این انجمن ها دارای تالار گفتگو و مکانی برای اشتراک اسکرین شات ها خواهند بود و ورود به آن راه ساده ای برای بازی کردن با دیگر اعضاست.
اگر با عده خاصی به بازی می پردازید، به زودی می توانید این افراد را در یک گروه گردآوری کنید. ضمنا ورود به بازی دوستان از طریق صفحه Now Playing هم آسان تر می گردد، و قادر خواهید بود تا با ارسال درخواست، بازی دوست خود را به طور همزمان مشاهده کنید.
سونی هنوز برای این بروزرسانی PlayStation4 تاریخ عرضه ای را معین نکرده، اما گفته شده که افراد منتخب در برنامه تست بتای PlayStation4 می توانند به زودی این قابلیت های جدید را امتحان کنند.

[button title=”منبع دیجیاتو ” icon=”” icon_position=”” link=”http://digiato.com/article/2015/09/02/%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%DB%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%A7/” target=”_blank” color=”” font_color=”” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””] [button title=”منبع extremetech” icon=”” icon_position=”” link=”https://www.extremetech.com/gaming/213397-new-ps4-firmware-3-0-update-will-make-cloud-saves-suck-less” target=”_blank” color=”” font_color=”” large=”0″ class=”” download=”” onclick=””]
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments