ایسوس دو مادربرد برای بازی معرفی کرد

کمپانی ایسوس امروز دو مادربرد مخصوص گیمینگ جدید H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد که مبتنی بر چیپست های جدید و خوش قیمت تر اینتل هستند. این مادربردها در کنار پشتیبانی از نسل ششم پردازنده های Core اینتل و ماژول های حافظه DDR4، فناوری های انحصاری ایسوس را با خود دارند که به خلق تجربه ای بهتر از گیمینگ کمک می کند.

بازی های کامپیوتری جزو رایج ترین نرم افزارهایی هستند که یک کاربر کامپیوتر می خواهد روی کامپیوترش اجرا کند. بازی های مدرن توانایی استفاده از رشته های پردازنده چندگانه (Multiple processor threads) و فشار آوردن بر عملکرد کارت های ویدئوی  (Video card) پیشرفته را دارند. زیباترین بازی ها قادرند با وضوح تصاویر بالا(High resolution) و تنظیمات دقیق، کامپیوترهای قدرتمند را به زانو در آورند .اگر به دنبال یافتن بهترین کامپیوتر برای بازی هستید باید نیازهای سیستم بالای برخی از بازی های مدرن را مد نظر قرار دهید. شرکت هایی که کامپیوترهای مخصوص بازی تولید می کنند دایره بازاریابی دارند، و آنها می خواهند شما بیشترین مبلغ ممکن را برای این کامپیوترها پرداخت کنید. شما ممکن است به راحتی گول تبلیغات فریبنده را بخورید و این واقعیت را فراموش کنید که کامپیوترها مجموعه ساده ای از اجزاء مختلف هستند- مهم چیزی است که در درون کامپیوتر قرار دارد.

مادر برد یکی از این اجزا است که تاثیر بسیار زیادی بر روی نحوه اجرای بازی ها دارد در این مطلب قصد داریم به دو نوع جدید از بهترین مادر برد های مخصوص بازی شرکت ایسوس بپردازیم با نکست همراه باشید

دو مادربرد جدید H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 از اجزای اختصاصی Gamer’s Guardian ایسوس برای دوام بیشتر بهره می برند و از جدیدترین نسل از استانداردهای ارتباطی شامل درگاه ارتباطی USB 3.1 و شکاف M.2 پشتیبانی می کنند. مادربردهای سری Pro Gaming ایسوس برای گیمرهایی طراحی شده اند که خواستار بهترین تجربه ممکن با حداقل هزینه هستند. تمامی این مادربردها فناوری های انحصاری ایسوس را با خود دارند و حداکثر کارایی ممکن در گیمینگ را رها می سازند.
راهکار صوتی انحصاری SupremeFX ایسوس با بکارگیری خازن های مخصوص صدا، مدار ایزوله و محافظت شده در برابر امواج مزاحم، محافظت در برابر میدان مغناطیسی و تراشه پردازنده صدای قدرتمند Realtek ALC1150، تجربه ای متفاوت از صدا را در حساس ترین لحظات فراهم می سازد. جدا سازی مدار صدا با نوار LED سرخ رنگی، زیبایی درون کیس را چند برابر می کند. تجربه صوتی شما با SupremeFX تنها به اسپیکرها محدود نخواهد شد و با هدست های حرفه ای نیز صدایی متفاوت را تجربه می کنید. مهندسان ایسوس، راهکار صوتی مادربردها را کاملاً دگرگون کرده اند و با بکار گیری بهترین جک های ورودی-خروجی، محافظ میدان الکترومغناطیسی، خازن های با کیفیت مخصوص صدا، تقویت کننده هدفون و دیگر اجزای برتر، بهترین تجربه ممکن از صدا در بازی ها را خلق می کنند. راهکار صوتی جدید SupremeFX 2015 با پشتیبانی از بسته نرم افزاری Sonic Studio II؛ امکان اعمال فیلترها و تنظیمات حرفه ای و پیشرفته ای بر روی صدا را ممکن می سازد.

[idea]ایسوس به منظور اطمینان از پیروزی گیمرها در نبردهای آنلاین سرنوشت ساز، تراشه کنترلر شبکه پرسرعت گیگابیتی و فناوری انحصاری GameFirst خود را به خدمت گرفته است. تراشه کنترلر شبکه ساخت اینتل، با برخورداری از پردازنده مستقل و فناوری های متعدد، لگ زدن و تاخیر در بازی های آنلاین را به حداقل می رساند و پهنای باند بیشتری را برای بازی ها فراهم می کند. ایسوس به منظور خلق تجربه بهتر از گیمینگ آنلاین و استریم ویدئوهایی با کیفیت؛ فناوری GameFirst خود را به خدمت گرفته است که با اولویت بخشی به بسته های داده مربوط به بازی ها؛ از لگ زدن و تاخیر به طرز موثری می کاهد.[/idea] [image src=”/wp-content/uploads/2015/09/33b.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”ایسوس دو مادربرد برای بازی معرفی کرد” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””] [image src=”/wp-content/uploads/2015/09/2_273167-1703×21022.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”ایسوس دو مادربرد برای بازی معرفی کرد” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””] [image src=”/wp-content/uploads/2015/09/ASUS-Z87.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”ایسوس دو مادربرد برای بازی معرفی کرد” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””] منبع:  techpowerup

avatar