اولین گوشی سامسونگ با صفحه‌نمایش تاشو

اوایل سال جاری میلادی شرکت سامسونگ اطلاعاتی در مورد یک گوشی هوشمند تاشو بانام رمز Project Valley را اعلام کرد. بر اساس اخبار منتشرشده، این محصول یک گوشی تاشو است؛ در آن‌یک صفحه‌نمایش پیوسته وجود دارد که هر دونیمهٔ گوشی را پوشش می‌دهد.

به نظر می‌رسد سامسونگ مراحل طراحی و تولید گوشی تاشو Project Valley را تا پایان دی‌ماه امسال به تمام کرده و آن را تا پایان سال جاری به‌طور رسمی معرفی می‌کند. در حال حاضر یک منبع موثق، اطلاعاتی در مورد جزییات سخت‌افزاری و برخی ویژگی‌های این محصول منتشر کرده است. همان‌طور که پیش‌ازاین هم گفته شد سامسونگ نام این محصول را Project Valley اعلام کرده است؛ کلمهٔ Valley به معنی دره است که منظور همان تاشو بودن آن است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این شرکت برای تأمین توان پردازشی گوشی جدید خود هر دو چیپ‌ست اسنپ‌دراگون 620 و 820 را مورد آزمایش قرار داده است. البته هنوز مشخص نیست که سامسونگ قصد دارد دو مدل متنوع با استفاده از این دو چیپ‌ست را تولید کند یا تنها هدف آن از آزمایش انتخاب بهترین و مناسب‌ترین گزینه بوده است. همچنین در این دستگاه 3 گیگابایت رم قرار دارد.

[idea]به نظر می‌رسد سامسونگ در این محصول از یک باتری غیرقابل تعویض استفاده کرده است. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ظرفیت حافظهٔ داخلی این محصول منتشرنشده اما به‌طور حتم در این گوشی قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه وجود دارد. همچنین کیفیت صفحه‌نمایش در این محصول قطعاً OLED خواهد بود.[/idea]

بنابر گزارش‌های منتشرشده، سامسونگ تا دی‌ماه سال جاری (ژانویه سال 2016 میلادی) طراحی و تولید گوشی تاشو Project Valley را به پایان می‌رساند. بر این اساس احتمال دارد این شرکت محصول جدید خود را در نمایشگاه MWC که در اوایل اسفندماه سال جاری (اواخر فوریه سال 2016) برگزار می‌شود و یا حتی در جریان مراسمی زودتر از این نمایشگاه به‌طور رسمی رونمایی کند.

[image src=”/wp-content/uploads/2015/09/samsung-first-folding-cellphone-946-2.jpg” width=”” height=”” align=”” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”اولین گوشی سامسونگ با صفحه‌نمایش تاشو” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تبلت تاشو P شرکت سونی که در سال 2012 رونمایی و عرضه شد هم شباهت زیادی به این محصول دارد. البته سونی برای هر نیمهٔ این تبلت یک صفحه‌نمایش جداگانه قرار داده است.

منبع: digikala و gsmarena

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments