الجی فبلت G4 Note را در رقابت با سامسونگ تولید می کند

در ماه مارس خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ال جی ممکن است بر روی نسخه جدیدی از پرچم دار خود کار کند و آن را با نام G4 Note عرضه کند. اکنون کمپانی ال جی این ادعاها را اثبات کرده و G4 Note را به عنوان یک علامت تجاری به ثبت رسانده است تا از این پس نشان Note، بهانه ای برای رقابت دو کمپانی کره ای سامسونگ و ال جی باشد.

پس از سکوت چند ماهه، در نهایت ال جی، علامت تجاری G4 Note را در USPTO به ثبت رسانده و حتی لوگوی زیبایی را با آن همراه کرده است. اگرچه پس از این کار، همچنان جزئیات اسمارت فون جدید ال جی، مشخص نیست، اما همین بس که تمایل این سازنده کره ای برای رقابت با سامسونگ، آشکار شده و می تواند شور و هیجان خوبی را در رسانه های مختلف ایجاد کند.

[image src=”/wp-content/uploads/2015/09/lg-s-galaxy-note5-competitor-the-g4-note-gets-trademarked-490586-2-1.jpg” width=”90%” height=”” align=”center” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”الجی فبلت G4 Note را در رقابت با سامسونگ تولید می کند” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

G4 Note و قلم دیجیتال

[idea]سامسونگ در تولید سری Note گوشی های خود، از قلم S Pen استفاده می کند و هدفش القای حس استفاده از قلم واقعی، برای کاربرانش است. خوشبختانه کمپانی ال جی برای این منظور برنامه ریزی کرده است و ممکن است قلم هایی بهتر از S Pen سامسونگ در انتظار ما باشند.[/idea] مشخصاتی که برای فبلت ال جی پیش بینی شده عبارتند از صفحه نمایش 5.8 اینچی با رزولوشن QHD و پردازنده Snapdragon 810 که امیدواریم به 820 تغییر کند. همچنین گزارش هایی مبنی بر بهبودهای چشمگیر در دوربین اسمارت فون های ال جی وجود دارند. اما هنوز در مورد قلم مخصوص، هیچ اشاره ای نشده است.
اگر ال جی برای ساخت فبلتی با قلم پیشرفته عزمی راسخ داشته باشد و اسمارت فونی با قابلیت نصب کارت حافظه و باتری قابل تعویض، ارائه دهد، می توان گفت ممکن است بسیاری از مشتریان، از خرید Note 5 سامسونگ منصرف شوند و به سمت Note ال جی روی بیاورند.
با توجه به موفقیت نه چندان چشمگیر در فروش G4 پرچم دارش، ال جی نیز انگیزه زیادی برای کسب محبوبیت از قبال فبلت جدیدش خواهد داشت.
نظر شما در این مورد چیست؟ آیا ال جی می تواند با سامسونگ رقابت کند؟

[image src=”/wp-content/uploads/2015/09/g4-note-4-3.jpg” width=”90%” height=”” align=”center” caption=”” link=”” link_image=”” target=”” alt=”الجی فبلت G4 Note را در رقابت با سامسونگ تولید می کند” border=”0″ greyscale=”0″ animate=””]

منبع:shahrsakhtafzar  و   softpedia

avatar
Ramin
Ramin

شرمنده منظورم جی؛نه پی!!!!

Ramin
Ramin

ال پی چرا نتونه،میتونه با سامسونگ رقابت کنه
من خودم جی3 دارم راضیم اگه خدا بخواد نوت جی4 هم سعی می کنم بگیرم😀😀😀