پروژکتور پلی استیشن ۴ رونمایی شد

سونی در گیمزکام آلمان حضور چندان مؤثری نداشت و تصمیم گرفت میدان رقابت را کامل تقدیم رقیب شماره یک خود، مایکروسافت کند. اما بااین‌حال ژاپنی‌ها یک تکنولوژی جدید برای معرفی در خاک آلمان‌ها داشتند. پروژکتور پلی‌استیشن ۴ که هم قیمت کنسول نیز هست، می‌تواند به‌نوعی جای خالی قابلیت استریم بازی از کنسول به ویندوز را برای پلی‌استیشن بازها پر کند.

MPCL1 یک مینی پروژکتور ساده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ است و تصویر کنسول را روی هر سطحی که دوست داشته باشید بازمی‌تاباند. بااتصال یک سرکابل HDMI به کنسول و یک سر دیگر به پروژکتور، این دستگاه کار خود را به‌سادگی انجام می‌دهد. البته اگر مایل باشید، این دستگاه می‌تواند از طریق شبکه داخلی وای-فای ویدیو نیز استریم کند.

پروژکتور MPCL1 به طرز حیرت‌آوری کوچک طراحی‌شده و برای مواقعی که تلویزیون در دسترستان نیست یا می‌خواهید بازی خود را برای جمعیت کثیری پخش‌کنید کاربرد دارد. ۱۲۰ اینچ با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۷۲۰ برای شما کافی است؟ این‌طور نیست؟

قدرت روشنایی این دستگاه ۳۲ لومن است که در برابر پروژکتور فوق حرفه‌ای دیگر سونی باقدرت ۲ هزار لومن ناچیز باشد اما فراموش نکنید که این دستگاه ۳۵۰ دلار قیمت دارد و دستگاه‌های ثانی ۵۰ هزار دلار! تنها تفاوت میان کاربران اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ آن است که طرفداران سونی اگر بخواهند قابلیت استریم را داشته باشند، باید ۳۵۰ دلار اضافه (برابر با پول یک کنسول) بپردازند درحالی‌که اکس باکسی‌ها به لطف آپدیت رایگان ویندوز ۱۰، بدون هیچ زحمتی می‌توانند استریم کنند.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments